Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Ludzie co robi impregnowana strzała - zdolność łowcy z sylwany bo w polskiej wersji jest napisane po angielsku w opisie tak ładnie potłumaczyli nasi fachowcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2006 o 12:13, kozub 2 napisał:

ma ktoś spolszczenie do homm5



Mam ale nie pełne i jest Do Dup......niczego bo tych których popier.......bardzo głupi autor nie przetłumaczył to wymazła:P i trzevba sie domyślać co jest co wiec nie polecam a co do pełnego spolszczzenia sie dowiem bo też poszukuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej mam pytanko widzielście screeny z miejscem gdzie sie kupuje wojsko. W tamtych było że widziałeś wszystkie jednostki w jedym garniznie ulepszone i nie. Czy ktoś zna linka do tego żby tak było spowrotem bo wiem że w wersji beta(bardzo starym) to było tak a teraz jest jakoś dupnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2006 o 12:20, rick90 napisał:

W 5 misji przystani mam problem z polonizacją (szczegóły na obrazku). Może to byc spowodowane
pathem?


Juz bylo to wielokrotnie walkowane, ze poprawny patch pojawi sie w tym tygodniu...

Moze notke o patchu przypiac gdzies u gory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po zainstalowaniu gry ,gdy chciałem odpalić wyskoczył mi komunikat " A required security module can not be activated. This program can not be executed (5007) .Czy ktoś wie o co chodiz? prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mozecie i mi pomóc? nie moge odpalic HoMM5 prze zklikniecie na ikone na pulpicie ;/(oczywiscie płyta jest w napędzie. wyskakuje taki błąd

Wrong disc inserted.
Please insert the original "HOMM5" CD/DVD.
Please have a look at http://www.securom.com/message.asp?m=wrongdisc for further, more detailed information
.

i żeby odpalić trzeba wyjąc i włożyć płyte do dysku ;/ .Prosz eo pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2006 o 12:23, Big Rafał napisał:

Po zainstalowaniu gry ,gdy chciałem odpalić wyskoczył mi komunikat " A required security module
can not be activated. This program can not be executed (5007) .Czy ktoś wie o co chodiz? prosze
o pomoc


Jedyne co przychodzi mi do głowy to programy emulujące wirtualny napęd. Jeżeli masz aplikacje typu deamon tool to spróbuj je wyrzucić. Kiedyś podobny problem miałem z Silent Hunter III wyrzuciłem wirtualny naped i wszystko poszło gładko. Nie pamiętam tylko czy komunikat był dokładnie taki jak podałeś. To jest chyba wina zabezpieczeń nakładanych na gry przez ubi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2006 o 11:09, codename48 napisał:

jak sie zarejestrować na ubi wg instrukcji w menu gry powinna być jakaś opcja przejścia na
strone ubi.com ale ja jej nie widze, wyskakuje tylko komunikat o hasło konta, co mam zrobić
??


wchodzisz w wielu graczy, potem w ubi.com, jak juz ci sprawdzi poprawnosc cd keya, wyswietli ci sie okinko do zalogowanie. tam na dole, pośrodku masz opcje "konto". wicsnij ten przycisk. mysle ze dalej se poradzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2006 o 11:14, Marrbacca napisał:

> Pokonam ich :P:P
>
> PS Gram Heaven
Hehehe, widzę, że pokusiłeś się o garnizon w kampanii :P. Swoją drogą to ciekawe. W tej misji
nie ma ograniczenia czasowego, a po przybyciu Nikolaja bohater wroga wychodzący mu na przeciw,
z tego co się zorientowałem zabiera cały garnizon (?). Więc co by się stało, gdyby zagrać tak
długo, żeby zdobyć armię wystarczającą do pobicia garnizonu, później znowu się dozbroić i iść
do końcowego garnizopnu i Izabelą i Gregorem? Gregor pokonuje garnizon i kończy misję. Nikolaj
przychodzi, ale zostaje nam jedna tura, na zapobiegnięcie bitwie. Garnizon z taką ilością wojska
nie istnieje, węc bohater wroga nie może mieć tak ogromnej armii. Pokonujemy bohatera i co?
Alternatywne zakończenie?
Albo znowu grać tyle, żeby móc pokonać garnizon, a późńiej zniczszyć zamek i całego gracza
czerwonego? Co wtedy? Chyba będę musiał sprawdzić :P


jesli to 5 misja 1 kampani, tak jak przypuszczam, to nawet jak pokonasz agraela to i tak dalej pojdzie tak samo. juz probowałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2006 o 12:20, rick90 napisał:

W 5 misji przystani mam problem z polonizacją (szczegóły na obrazku). Może to byc spowodowane
pathem?


na 100% to jest spowodowane patchem, gdyz ja w tej samej misji mam wszystko po polsku a patcha nie sciagalem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować