Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Z twojego opisu wyniklo ze gra dostaje 9/10 za grafe i muzyke i ze rozgrywka jest fajna.pytanie tlyko co rozumiesz porpzez fajna bo fajna to byla i w heroes 1 ,2 ,3, i 4 .Po 5 czesci trzeba bylo chyba zorbic to zdeka lepiej nie tlkyo pod wzgledem grafy?;/ I czy nie uwazasz ze poziom trudnosci jest zbyt prosty,a taze poza bledami w optymalizacji gry, tlumaczeniu zrypane tez jest przesuwanie mapy myszko zdecydowanie za wolno nawet po rpzesunieciu paska na max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2006 o 16:32, davis87 napisał:

czy cos wiadomo o latce poprawiajacej bledy po patchu 1.1??


Tak. Po pierwsze sprawa z tłumaczeniem została zgłoszona do Ubisoftu i jednocześnie CDP pracuje już nad swoją poprawką. Po drugie, kwetia kolejnych patchy, ponoć ubi planuje wydawać nowe patche co miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PYTANKO DO CDP. Kiedy dostaniemy (tj. osoby które zamówiły Heroes of Might and Magic V przed koncem roku 2005) tą "niespodziankę" ??? Będzie wysłana pocztą czy kurierem ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łatka ta ma wyjść już w natchodzącym tygodniu. Jak będzie wiadomo coś nowego, to jakiś Niebieski nam to powie, nie martw się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2006 o 16:36, Lex napisał:

Kiedy dostaniemy (tj. osoby które zamówiły Heroes of Might and Magic V przed
koncem roku 2005) tą "niespodziankę"?

Nie dostaniemy nic takiego. Niespodziankę mają otrzymać osoby, które z winy CDP otrzymały przesyłkę później niż powinny (zdażyly się wypadki pomyłki w adresie itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jest to że w poradniku pisze że w 3 misji 3 kampani nie musze się obawiać żadnych niezezpieczeństw, a ja z trudem unikam wrogów......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2006 o 14:05, Gosu napisał:

Sprobowalem odpalic heroesa 5 na innym kompie konfuguracja intel pentium 3.2 ghz geforce 6600
i 512 ram gorzej niz u mnie ;/ nawet z wylaczonym AA i detalami na srednie dziala slabo szczegolnie
w zamku.Jest taka mapa w trybie dla pojedynczego gracza : Bardzo duza na 8 osob tryb zniszcz
wszystkich i szczegolnie ta mapa mi sie tnie i na jednym i na drugim kompie.Co do tego kompa
z radkiem x850 256 mb i giga ramu to readmy nic nie pomoglo ani ustawienia.Jedynie moge zmienic
jeszcze stery bo ostatnio instalowalem orginalne stery by podlaczyc pod tv kompa wiec moze
wrzuce te Omegi teraz.Chociaz watpie ze to pomoze bo skoro campania dziala dobrze to raczej
reszta tez powinna ;/


Ja mam pentiuma 3gHz 512 ramu gf 5500 i chodzi bez problemu, nic się nie tnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja złożyłem zamówienie 20 stycznia 2006...
Trochę szkoda, że nie dostanę tego gifta bo te 20 dni to mała różnica, a losy nowych Herosów śledziłem jeszcze dłużej
Ale to jeszcze nie koniec świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pentiuma 3gHz 512 ramu gf 5500 i chodzi bez problemu, nic się nie tnie :)

Nie wierze ze na takim slabym sprzecie z AA wlaczonym wysoka rozdzalka i wyokimi detalami sie nie tnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2006 o 17:35, Patren napisał:

A ja złożyłem zamówienie 20 stycznia 2006...
Trochę szkoda, że nie dostanę tego gifta bo te 20 dni to mała różnica, a losy nowych Herosów
śledziłem jeszcze dłużej
Ale to jeszcze nie koniec świata



CZy ja o czymś nei wiem? Jakiego gifta????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2006 o 17:39, graczomaniak napisał:

> A ja złożyłem zamówienie 20 stycznia 2006...
> Trochę szkoda, że nie dostanę tego gifta bo te 20 dni to mała różnica, a losy nowych Herosów

> śledziłem jeszcze dłużej
> Ale to jeszcze nie koniec świata


CZy ja o czymś nei wiem? Jakiego gifta????:)


No podobnież osoby, które złożyły zamówienia na pre-ordera HoMMV jeszcze przed końcem roku 2005, dostaną od CD Project jakiś prezent pocztą...ktoś pisał o tym stronę temu chyba ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2006 o 17:04, wTd napisał:

> Sprobowalem odpalic heroesa 5 na innym kompie konfuguracja intel pentium 3.2 ghz geforce
6600
> i 512 ram gorzej niz u mnie ;/ nawet z wylaczonym AA i detalami na srednie dziala slabo
szczegolnie
> w zamku.Jest taka mapa w trybie dla pojedynczego gracza : Bardzo duza na 8 osob tryb zniszcz

> wszystkich i szczegolnie ta mapa mi sie tnie i na jednym i na drugim kompie.Co do tego
kompa
> z radkiem x850 256 mb i giga ramu to readmy nic nie pomoglo ani ustawienia.Jedynie moge
zmienic
> jeszcze stery bo ostatnio instalowalem orginalne stery by podlaczyc pod tv kompa wiec
moze
> wrzuce te Omegi teraz.Chociaz watpie ze to pomoze bo skoro campania dziala dobrze to raczej

> reszta tez powinna ;/

Ja mam pentiuma 3gHz 512 ramu gf 5500 i chodzi bez problemu, nic się nie tnie :)

Raczej malo mozliwe u mnie na p4 3.0 1.8 G RAM i GF 6600GT tnie i to strasznie. Zmienilem stery na 84.43 i jest troszke lepiej. Optymalizacja straszna miejmy nadzieje ze patche cos pomoga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2006 o 17:46, Sycylius napisał:

Mam pytanie.Ten patch który znajduje sie na serverze to on jest w pełni zpolonizowany??Tzn
czy istalując go nie będe miał niekórych tekstów po angielsku

Jak na razie znalazłem jakiś babol, że opis umijętności albo talentu był w wersji angielskiej. Poza tym wszystko (chyba, bo dobiero dzisiaj zainstalowałem tego patcha :P ) jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2006 o 17:43, pioter7 80 napisał:

Raczej malo mozliwe u mnie na p4 3.0 1.8 G RAM i GF 6600GT tnie i to strasznie. Zmienilem
stery na 84.43 i jest troszke lepiej. Optymalizacja straszna miejmy nadzieje ze patche cos
pomoga.

No raczej u Ciebie jest coś ze sprzętem. Na znacznie gorszym sprzęcie (konfig podany wyżej) Hirek chodzi u mnie na max detalach i tnie się tylko w przypadku "położenia" kamery. Genialna optymalizacja, szczególnie, że w becie nie było tak wesoło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pewnie nie jestem w temacie bo nie czytalem reszty sron ale mam pytanie:
jetsem posadaczempolskiej edycji kolekcjonerskiej i mam pewien problem amianowicie:
jak moge zagrac przez internet?? szukam i suzkam ale znalec nie moge...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szukam porady. Chce kupic notebooka na którym mógłbym grać w HMMV- koszt najlepiej do 3.500. czy karta ATI XPress200m poradzi sobie z grą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować