Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Zainstalowalem nowe sterowniki ale nie pomoglo sciagnolem tego patcha 1.1 ale jest z nim problem bo nie widzi zainstalowanego heroesa mozecie mi powiedziec jak zrobic zeby sie zainstalowal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

słuchaj... ja dotknołem właśnie wiatraczka i radiatora... :/
poparzyłem sobie palec... a mam FANa zamontowanego.....
nie wie ktoś jaki program potrafo sprawdzić temperature procesora karty graficznej??
nie wiem jaka jest ale zaje**** duża.... poprostu ponad 100 stopni raczej bo naprawdę sie oparzyłem... :/
wyłączylem na chwile komputer, schłodzilem i jade dalej narazie... ale ne gram... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2006 o 20:37, explotion napisał:

nie wie ktoś jaki program potrafo sprawdzić temperature procesora karty graficznej??

Polecam program Everest Home Edition. Znajdziesz tam bardzo wiele informacji na temat komputera, a wśród nich temperatury poszczególnych podzespołów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2006 o 20:37, explotion napisał:

nie wie ktoś jaki program potrafo sprawdzić temperature procesora karty graficznej??


everestem możesz to zrobić
http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=93&id=1183

jeśli Ci się komp przegrzewa to trzymaj obudowę otwartą, jak możesz to nawet jakiś wentylator nakieruj na kompa, obecnie panujące upały sprawiają że sprzęt bardziej się nagrzewa, u mnie zwłaszcza przy graniu w Heroses 5 wszelkie wiatraczki pracują jak szalone wydając z siebie sporo hałasu gdyż procek i karta teraz osiągają temeratury o 15-20 stopni wyższe niż normalnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja od samego kupna mam otwartą obudowe cały czas bo często coś zmieniam... :)
a nie wiesz czy w tym progrmie czujnik AUX to karta graficzna?? jest ikonka monitora przy niej... i tam jest 78 stopni.... :/
a przy reszcie max 50... :)
a z tym wentylatorem to może dobry pomysł... ale nie będzie juz mi wiał z twarz... :P bo akurat mam na biurku jeden... :P
qtwa... pierdzielone lato... /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2006 o 20:51, explotion napisał:

a nie wiesz czy w tym progrmie czujnik AUX to karta graficzna?? jest ikonka monitora przy niej...


u mnie to pisze o prostu procesor graficzny, AUX to mi się bardziej z dźwiękiem kojarzy) , może w innej zakładce sprawdzałeś? ja sprawdzam komputer --> czujnik

Dnia 05.07.2006 o 20:51, explotion napisał:

i tam jest 78 stopni.... :/


to sporo, aczolwiek karta przy takiej temperaturze powinna wytrzymać.
jak u mnie moja karta (GF6600GT) tyle osiągała to natychmiast wymieniłem chłodzenie karty i temperatura spadła o ponad 30 stopni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok, też bym wymienił ale gwarancja obowiązuje mi tylko z oryginalnym....
a ciekawe ile ma procesor dźwięku ale chyba nie 78... :D
potawiłem ten wiatrak i nie jest lepiej... ja mam tylko jeden mostek na płycie... nForce 4 i jego temp. teraz spadła do 33 z 50 i CPU do 4 z 51, ale grafika nie rusza.... i nawet dysk sie o 4 stopnie schlodzil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2006 o 21:06, explotion napisał:

a ciekawe ile ma procesor dźwięku ale chyba nie 78... :D


no to by było dziwne ;)

Dnia 05.07.2006 o 21:06, explotion napisał:

potawiłem ten wiatrak i nie jest lepiej... ja mam tylko jeden mostek na płycie... nForce 4
i jego temp. teraz spadła do 33 z 50 i CPU do 4 z 51, ale grafika nie rusza.... i nawet dysk sie o 4 stopnie schlodzil...


no to ja już nie wiem, skoro na gwarancji to graj dalej, jak się spali to Ci wymienią ;P
PS sprawdź jeszcze czy wentylator na karcie nie jest zakurzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze mi ktos dac link do DZIALAJACEGO patcha 1.1 na 100% ? i z instrukacja jak go zainstalowac bo jak instaluje to pisze ze gra nie jest zainstalowana albo nie moze jej rozpakowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skoro sciagnales patch do swojej wersji (cd,dvd czy ek) i nadal Ci niedziala (do wersji dvd powinienbyc wegierski ) to zwroc sie do pomocy technicznej - najlepiej do nich zadzwon jutro rano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no nie jest, o takie rzeczy staram sie dbać... więc wszystkie kabelki, taśmy i porządek sa zachowane... :)
komputer ma niewiele ponad 0.5 roku... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

panowie - moze skonczcie z offtopikiem co ? tutaj rozmawiamy o herosach a nie o kabelkach i komu sie bardziej

jaki spotkaliscie najpotezniejszy artefakt w grze ? bo ja jak na razie zbroje ktora uodparnia na implozje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

teoretycznie powinien sie pojawic do konca lipca a praktycznie tego nikt niestety nie wie

jesli brakuje CI map przeszukaj forum bo wrzucilem gdzies niezbalansowane mapy :) (cale 10 sztuk) ktore udalo sie odblokowac:) - wystarczy ze wypakujesz katalog maps do katalogu data i gotowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować