Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Noi dupa; nowe strowniki nic nie podziałały, system świeżutki ale też nic nie daje. Gra się max 4 tury monitor gaśnie i pozostaje tylko reset. Jeśli ktoś gra na Radku 9550 może podpowie jakie stery zainstalować. Gra kosztuje około 100, wymagania spełniam a tu taka przykra niespodzianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 08:09, mojer napisał:

Noi dupa; nowe strowniki nic nie podziałały, system świeżutki ale też nic nie daje. Gra się
max 4 tury monitor gaśnie i pozostaje tylko reset. Jeśli ktoś gra na Radku 9550 może podpowie
jakie stery zainstalować. Gra kosztuje około 100, wymagania spełniam a tu taka przykra niespodzianka


A próbowałeś ze sterownikami omegi? Ja mam ściągnięte z m-c temu i gra działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 01:58, morthi napisał:

a co to za roznica:) skoro tylko opis bedzie po angielsku :) a cala mapka po polsku ?:)


no racja ale wiesz, jak wersja polska to nie pół-polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na CH piszą, że patch 1.2 ma być w piątek.


ktos gdzies pisal, ze w ktorejs misji, kampanii Inferno (chyba) podczas CutScenki jest mowione, ze elfy uciekaja z armii..

w ktorej to misji i kto to mowi? chyba, ze cos zle skojarzylem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

napisali tylko ze bedzie stworzony ale nie kiedy go wydadza :) a yto jest zasadnicza roznica :)

ja spodziewalbym sie patcha nie wczesniej jak w poniedzialek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ktos wie jak przejsc 1 misje Sylvanami granice odbilem chyba z 7 razy non stop klikalem enter. i nic!!!!!!pisza ze ma sie pojawic gracz czerwony ale sie nie pojawia. moze trzeba gdzies stac???i po co ytam jest sanktuarium??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 08:56, moonman napisał:

ktos gdzies pisal, ze w ktorejs misji, kampanii Inferno (chyba) podczas CutScenki jest mowione,
ze elfy uciekaja z armii..
w ktorej to misji i kto to mowi? chyba, ze cos zle skojarzylem


sam sobie odpowiem :) znalazlem info, ze w czwartej (czyli tej do ktorej sie przymierzam)
czyli jednak projektowali 3 misje Inferno tak by grac diablami :P a nie elfami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 09:24, Majoramask napisał:

czy ktos wie jak przejsc 1 misje Sylvanami granice odbilem chyba z 7 razy non stop klikalem
enter. i nic!!!!!!pisza ze ma sie pojawic gracz czerwony ale sie nie pojawia. moze trzeba gdzies
stac???i po co ytam jest sanktuarium??


hmm,.. najpierw przejmij wszytskie 4 granice potem na niego czekaj, z tego co wiem koleś moze długo isc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej ktoś pytał o paczki-niespodzianki. CDP odpisali mi, że zaczną je wysyłać w poniedziałek :) (chodzi oczywiście o niespodzianki dla tych, którzy zamówili Heroes V przed końcem roku 2005). To taki mały offtop, ale nie wiem, czy wszyscy wiedzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 09:47, Cieniek napisał:

Wcześniej ktoś pytał o paczki-niespodzianki. CDP odpisali mi, że zaczną je wysyłać w poniedziałek
:) (chodzi oczywiście o niespodzianki dla tych, którzy zamówili Heroes V przed końcem roku
2005). To taki mały offtop, ale nie wiem, czy wszyscy wiedzą...


oooo super info :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 10:00, morthi napisał:

mnie niestety zjado to zamowienie z powodu braku atoryzacji :D i zadnej niespodzianki nie dostane...


Gdzies tutaj na forum ktorys z pracownikow CDP pisal, ze dostana je wszyscy co zamawiali gre w tamtym roku, nawet jesli potem byly problemy z potwierdzeniem i bylo zamowienie ponawiane... poszukaj dokladnie w tym watku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja juz swoja nagrode dostalem :) wygralem w CDA drugi egzemplarz EK ;) wiecej mi do szczescia nic nie jest potrzebne...no chyba ze trzeci egzemplarz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale ich tam nie ma jak klikam na linka to wyskakuje mi co tam po angielsku:(
coś takiego:

Not Found
The requested URL /~kozmic/homm5/ was not found on this server.

Apache/1.3.33 Server at student.agh.edu.pl Port 80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie klikasz w link ktory ja dalem :) za inne nie odpowiadam :) moj link jak na razie caly czas dziala i jest na rapidshare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Gram w drugą kampanie misja Okręt i mam pewien problem. Kurde znikają mi jednostki :) nie wiem co jest tego powodem jakby mi ktoś mógł napisać dlaczego mi się tak dzieje że po jakims czasie maleje mi liczba jednostek.
Z góry thx.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 11:33, kosa45 napisał:

Witam. Gram w drugą kampanie misja Okręt i mam pewien problem. Kurde znikają mi jednostki :)
nie wiem co jest tego powodem jakby mi ktoś mógł napisać dlaczego mi się tak dzieje że po jakims
czasie maleje mi liczba jednostek.


Tak jest w scenariuszu.

Elfy zwiewaja z armii Inferno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować