Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 14.07.2006 o 08:10, Skwarek pl napisał:

Dokłądnie, rozumiem że Tobie też sie tnie bo mi niemiłosiernie a mam kompa który przewyższa
wymagania zalecane....


szczególnie w czasie bitwy przy rzucaniu czarów i namiot medyka oraz różnych fajerwerkach, oraz przez pierwsze 5 min na mapie głównej - póżniej jak by się wczytało i jest ok.

Kod gry jest na bank spier.... bo np Oblivion z lepsza grafą działa 100% lepiej inne gierki także - ale mam nadzieję żę to w patchu poprawią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 08:16, scott napisał:


> Dokłądnie, rozumiem że Tobie też sie tnie bo mi niemiłosiernie a mam kompa który przewyższa

> wymagania zalecane....

szczególnie w czasie bitwy przy rzucaniu czarów i namiot medyka oraz różnych fajerwerkach,
oraz przez pierwsze 5 min na mapie głównej - póżniej jak by się wczytało i jest ok.

Kod gry jest na bank spier.... bo np Oblivion z lepsza grafą działa 100% lepiej inne gierki
także - ale mam nadzieję żę to w patchu poprawią

dokładnie u mnie w tych samych momentach się tnie i od kilku tygodni próbuje wywalczyć jakąś reakcje u ubi lub nival''a bo szczerze mówiąc wątpie w to by coś z tym zrobili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 08:09, morthi napisał:

ja mam tylko 6800 gs zmodowane na 16/6 ;) a do tego to jest tylko agp ;) wiec u mnie wiekszych
roznic nie bedzie raczej :P


Wcześniej maiłem gf 6800 Laedteka zmodowanego na 12/6 (nie mogłem odblokować na 16 bo artefakty) i powiem Ci że po przesiadce na 7900 gt - szok różnica kolosalna (24/8) a i wypełniane prawie 2x większe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

coz :D na apg to mi takie karty nie pojd :D a 7800 nie kupie bo to roznica raptem 10% w wydajnosci :) a cena o 1/3 wyzsza :)

zauwazyliscie ze coraz wiecej osob pojawia sie na ubi.com z gra w wersji 1.2 ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 08:19, scott napisał:

> ja mam tylko 6800 gs zmodowane na 16/6 ;) a do tego to jest tylko agp ;) wiec u mnie wiekszych

> roznic nie bedzie raczej :P

Wcześniej maiłem gf 6800 Laedteka zmodowanego na 12/6 (nie mogłem odblokować na 16 bo artefakty)
i powiem Ci że po przesiadce na 7900 gt - szok różnica kolosalna (24/8) a i wypełniane prawie
2x większe

;] najgorse będzie to jeżeli okaże sie że Heroes ma tylko z naszymi kartami problemy
http://forums.ubi.com/eve/forums/a/frm/f/7811096804 -- polecam tą stronke jeśli chcesz poczytać o naszym problemie (a raczej same skargi) w temacie "Problems with high end systems" ale takze inne zawierają wzmianki o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 08:21, morthi napisał:

coz :D na apg to mi takie karty nie pojd :D a 7800 nie kupie bo to roznica raptem 10% w wydajnosci
:) a cena o 1/3 wyzsza :)

zauwazyliscie ze coraz wiecej osob pojawia sie na ubi.com z gra w wersji 1.2 ?:)

nom, a my bedziemy musieli czekać na spolszczenie tego patcha przez CDP , czy odrazu bedziemy mogli go zassać np u samego żródła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ibstawiam ze patch bedzie dostepny od razu we wszystkich wersjach jezykowych tak jak 1.1 :) ale nie wiem czy bedzie od razu dostepny na stronach czy tez poczatkowo tylko poprzez auto-update :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze to wlacza :)
wchodzisz do start->wszystkie programy->Ubisoft->Heroes of Might and Magic V->twoja wersja->sprawdz aktualizacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po drugie - krytyka

ja jestem z patcha 1.1 bardzo zadowolony poprawia duza ilosc bledow oraz balansuja gre - nie widze powodu dla ktorego mialbym go nie zainstalowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prosze Cie ale jesli wypowiadasz sie publicznie to korzystaj ze slownika

by poprawic angielskie wyraz nalezy sciagnac patch 1.11 (ze strony gram.pl) oraz nieoficjalny patch 1.11p ktory znajdziesz w tym watku - i juz wiecej angielskich tekstow w grze nie znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
odpowie mi ktoś na moje pytanie z 911 strony ? czy jeszcze nikt tak daleko nie doszedł ?
jesli jeszcze nikt nie przeszedł gry do końca to na prawdę wolno Panowie coś gracie , bo ja bym ją juz
skończył z 2 tygodnie temu jak nie szybciej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zauwazylem, ze czasami na portretach jednostek umieszczonych na pasku inicjatywy pojawiaja sie jakies symbole w lewym dolnym rogu portretu. Co one oznaczaja i kiedy sie pojawiaja. Wnioskuje ze cos z czarami, ale co konretnie.

i drugie pytanie, jaka najlepsza mapa dla dwoch graczy na multi, chodzi mi o taka, ktora zajmuje najmniej czasu i jest zbalansowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 09:37, moonman napisał:

zauwazylem, ze czasami na portretach jednostek umieszczonych na pasku inicjatywy pojawiaja
sie jakies symbole w lewym dolnym rogu portretu. Co one oznaczaja i kiedy sie pojawiaja. Wnioskuje
ze cos z czarami, ale co konretnie.


to sa symbole zywiolow :) pojawiaja sie jak masz podstawowe widzenie zywiolow :) i dzieki temu mozesz zadawac dodatkowe obrazenia :)

Dnia 14.07.2006 o 09:37, moonman napisał:

i drugie pytanie, jaka najlepsza mapa dla dwoch graczy na multi, chodzi mi o taka, ktora zajmuje
najmniej czasu i jest zbalansowana.


moim zdaniem podziemne skarby :)tylko trzeba sie rozstawic po przekatnej :)by kazdy z graczy mial po 2 komputery obok siebie :)ew jesli sie gra w sojuszu to obok sieboe graczy a naprzeciwko komputery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 09:37, moonman napisał:

zauwazylem, ze czasami na portretach jednostek umieszczonych na pasku inicjatywy pojawiaja
sie jakies symbole w lewym dolnym rogu portretu. Co one oznaczaja i kiedy sie pojawiaja. Wnioskuje
ze cos z czarami, ale co konretnie.


Jedyne co mi przychodzi do głowy to specjalna umiejętnośc bohaterów Dungeonu. Potrafią oni wykryc do jakiego elementu należy dany stwór (symbol elementu pojawia się na pasku inicjatywy). Znajomośc elementów pozwala zadac więcej obrażeń danemu stworowi atakując go swoim potworem z przeciwnym elementem (np. ogień vs woda).


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze mi ktos powiedziec ktora magia jest do ktorego zamku? np. jak gram akademia to ktorej magii powinienem sie uczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 10:19, Slave napisał:

moze mi ktos powiedziec ktora magia jest do ktorego zamku? np. jak gram akademia to ktorej
magii powinienem sie uczyc?

Jak grasz Akademią to powinienieś się uczyć wszystkich gatunków,za to wlaśnie lubie Akademię ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować