Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt ujawnia nowe elementy Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina!

453 postów w tym temacie

Ok, dziękuję. Taka odpowiedź mi wystarczy. Cóż, wa takim wypadku na pewno się wyrobię z dowiezieniem pracy i powrotem. Ufff.

Abi ma rację, dopadła mnie jakaś psychoza (czy coś).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 21:10, Abi Dalzim napisał:

Jedno jest pewne: ludzie od marketingu Wiedźmina powinni dostać oooogromną premię ;)
Takiego czegoś to ja jeszcze na gram.pl nie widziałem :D


No nie ? strach sie bac co na premiere bedzie :P moze cala main stronke gram.pl przebuduja na witcheroklimatyczna ;-) jakies Wilki tu i owdzie ? :P :D a tak na serio juz to ozywienie sie zrobilo masakryczne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.06.2007 o 21:06, SzaacH napisał:


:) jesteście niemożliwi.... :D

A co ty sobie myślisz, że będziemy czekać cierpliwie, nawet słowem się nieodzywając?? ;]

Dnia 21.06.2007 o 21:06, SzaacH napisał:

Tak zamierzamy uruchomić zamówienia w godzinach popołudniowych .... tak by każdy miał swoja
szansę....


To dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.06.2007 o 21:06, SzaacH napisał:

:) jesteście niemożliwi.... :D

Tak zamierzamy uruchomić zamówienia w godzinach popołudniowych .... tak by każdy miał swoja
szansę....


A jak ja mam codziennie od 16 do 18 zajęcia? Wykupią wszystko! I to będzie wasza wina! Nie będę was lubić! Porzucę was! Dobra, skończyłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 21:18, tomek ostry napisał:

A co ty sobie myślisz, że będziemy czekać cierpliwie, nawet słowem się nieodzywając?? ;]


Odzywać się nikt nie zabrania, ale czemu powtarzają się te same pytania, a odpowiedzi na nie już znajdują sie na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie z cd-projekt mogli by dodac jeszcze do edycji kolekcjonerskiej jakis zelazny kufel 0.5 albo 0.33 z Logiem Wiedzmina :) (taka moja skromna propozycja moze ekipa cd-projekt red to przemysli i zrealizuje :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do kogoś z CD- Projekt
1.Czyli podsumowując jutro nie będzie ujawniania kolejnych elementów edycji kolekcjonerskiej tylko podsumowanie całej edycji.
2. Jutro 22 czerwca podacie datę uruchomienia pre- orderów do ed. kol.
3. Jutro będzie wiadome ile ten cud będzie kosztować.
Mam rację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 21:20, Mistic napisał:

> A co ty sobie myślisz, że będziemy czekać cierpliwie, nawet słowem się nieodzywając??
;]

Odzywać się nikt nie zabrania, ale czemu powtarzają się te same pytania, a odpowiedzi na nie
już znajdują sie na forum.


No w sumie to też by mnie zdenerwowało...
ludzie czytajcie wcześniejsze posty, bo CDP sie załamie waszymi pytaniami, na które odp. już padła!! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 21:23, Lord Ariel napisał:

1.Czyli podsumowując jutro nie będzie ujawniania kolejnych elementów edycji kolekcjonerskiej
tylko podsumowanie całej edycji.

Nie. Będą i nowe elementy, i podsumowanie edycji.

Dnia 21.06.2007 o 21:23, Lord Ariel napisał:

2. Jutro 22 czerwca podacie datę uruchomienia pre- orderów do ed. kol.

Tak

Dnia 21.06.2007 o 21:23, Lord Ariel napisał:

3. Jutro będzie wiadome ile ten cud będzie kosztować.

Nie. Cena zostanie ujawniona w dniu uaktywnienia pre-orderów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja ponawiam moje pytanie, czy będzie można zagrać w demo przed zdecydowaniem się na pre-order ek?
Bo martwi mnie system rozwoju postaci który dla mnie jest rzeczą najważniejszą. Np. czy będzie można z wiedzmina zrobić bardziej maga niż wojownika? Itp.

Bardzo proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja pewnie będę musiał kupić na Allegro za dwa razy wyższą cenę, bo mnie nie będzie pod koniec sierpnia, a wtedy pewnie pre-order zostanie uruchomiony.
Moim zdaniem dla posiadaczy kilku edycji kolekcjonerskich powinna być opcja przedterminowego zamawiania, bo wiadomo, że w wakacje ludzie wyjeżdżają i to by było trochę nie fair. Myślę, że najlepszym terminem na start pre-ordera Wiedźmina jest drugi tydzień września. Wtedy wszyscy będą mieli równe szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 21:00, gothicsheep napisał:

Btw. Raz jeszcze się zapytam. Co z laptopami? Czy gra będzie z nimi w pełni kompatybilna? SzaacH,
skoro już jesteś on-line, to może napiszesz coś na ten temat, co ;)?


Co do laptpow odpowiem jeszcze nie oficjalnie bo cos moze sie zmienic, ale wg. mnie nie liczylbym na mozliwosc uruchomienia tej gry na laptoku ze zintegroana karta graficzna i 128mb na pokladzie, raczej regula jest ze producent gry nie zapewnia komatybilnosci z kartami graficznymi dedykowanymi do laptopow co jest wynikiem slabej dostepnosci ich specyfikacji technicznej( nie jestem specjalista ale takie slyszalem wytlumaczenie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 21:40, Diego1992 napisał:

Ja mam ważne pytanie. Czy będzie można kupić EK Wiedźmina w sieciach Empik Czy MM lub jakichkolwiek
innych???


Odpowiedź na pytanie już była. Tak, będzie można, na każdy Empik czy MM ma przypadać 1 (słownie: jedna) sztuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować