Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt ujawnia nowe elementy Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina!

453 postów w tym temacie

Wojman - a skąd wiesz, że nie będzie? Może w "ostatniej porcji" będzie koszulka... Choć wg mnie jest ona zbędna i wolałbym cosik innego. Wiadomo, ze brali na pewno pod uwagę wyników ankiety, ale nei sposób dogodzić każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, no...coraz ciekawiej :P
Tylko wy mnie tu nie bajerujcie dodatkami, a cenę podajcie, bo nie wiem czy mój portfel po szaleństwie wakacyjnym to wytrzyma xD
Artbook oczywiście rewelacja, a bestariusz z opisami bestii czasem naprawdę się przyda :P
Ztylko do czego oni to spakują? Do wielkiej głowy wilka?:P
Jutro oczywiście w newsie widzę: "Nowe elementy EK Wiedźmina - figurka Geralta oraz koszulka!" :D:D
Chmmm...CDP wydaję Assasin''s Creed, no nie?
Jeśli tak, to EK (podobno edzie z figurką, przynajmniej za granicą, więc u nas też musi być :P) zapewne będzie kosztowało 139.90 po wykorzystaniu 20 wPLN ;)
Wiedźmin możliwe tak samo - pytanie tylko, skąd ja we wrześniu wytrzasnę 130zł?;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezły hardkor :D !

Chyba naprawdę dojdzie do tego, o czym niektórzy mówili żartem-w skład EK wejdzie wszystko, co było wymienione w ankiecie ;) .

Bestiariusz, artbook... coś świetnego! To naprawdę będzie najbogatsza EK historii polskich wydań (wazelina chlapie, ale taka prawda :) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 16:28, Wojman napisał:

Po pierwsze ktos wczoraj z CDP obiecal, ze dzis bede juz wiadomo caly sklad EK Wiedzimina,
a nie ze kolejne informacje beda w kolejnych dniach. Po drugie - a gdzie jest koszulka w EK?
W ankiecie zajela drugie miejsce, wiec duzo wiecej niz karcianka i artbook. Nie wiem dlaczego,
ale mam wrazenie, ze tak probuje sie wcisnac graczom kit. Bo jeszcze wczoraj przedstawiciel
CDP zapewnial,. ze glosy fanow byly wazne przy dodawaniu dodatkow do EK. To dlaczego nie ma
koszulki, ktora zajela drugie miejsce w ankiecie?

A zeby nie byc goloslownym:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=24443&pid=256


Nie wiem czy kit, ale na pewno nie wywiązują sięz danego słowa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 16:28, Wojman napisał:

Po pierwsze ktos wczoraj z CDP obiecal, ze dzis bede juz wiadomo caly sklad EK Wiedzimina,
a nie ze kolejne informacje beda w kolejnych dniach.


Dnia 21.06.2007 o 16:28, Wojman napisał:


Zgadzam się: po co rozdrabniać ? Jednego dnia masz to, potem tamto, tamto, siamto itp. A miało być wszystko !
A więc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 16:28, Wojman napisał:

Po pierwsze ktos wczoraj z CDP obiecal, ze dzis bede juz wiadomo caly sklad EK Wiedzimina,
a nie ze kolejne informacje beda w kolejnych dniach.

Faktycznie - w kulki sobie chyba lecą.
>Po drugie - a gdzie jest koszulka w EK?
Jak już pisałem, także czekam na koszulkę. Której najprawdopodobniej nie będzie, bo taka EK musiała by kosztować chyba ze 300 zł, jak nie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 16:28, Wojman napisał:

Po pierwsze ktos wczoraj z CDP obiecal, ze dzis bede juz wiadomo caly sklad EK Wiedzimina,
a nie ze kolejne informacje beda w kolejnych dniach. Po drugie - a gdzie jest koszulka w EK?
W ankiecie zajela drugie miejsce, wiec duzo wiecej niz karcianka i artbook. Nie wiem dlaczego,
ale mam wrazenie, ze tak probuje sie wcisnac graczom kit. Bo jeszcze wczoraj przedstawiciel
CDP zapewnial,. ze glosy fanow byly wazne przy dodawaniu dodatkow do EK. To dlaczego nie ma
koszulki, ktora zajela drugie miejsce w ankiecie?


Jest napisane, że kolejne elementy będą jutro. Natomiast to, że pracownik wczoraj zapewniał, że dzisiaj będą już wszystkie elementy pozostawię bez komentarza. Dla mnie absurdalne jest w ogóle dzielenie informacji o edycji kolekcjonerskiej. To wcale nie zwiększa zainteresowania produktem, a powoduje frustrację. Może powinni byli tak samo zrobić z wersją podstawową z tym, że ujawniając nie po dwa elementy dziennie a po jednym? Wtedy materiałów by starczyło na dwa tygodnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 16:33, KrólMacius napisał:

Ludzie, nie umiecie czytać? W newsie wyraźnie napisano:

"Kolejne informacje i cały skład Edycji Kolekcjonerskiej - już jutro!"

To znaczy, żę CDP w kulki se leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 16:35, RolandMaj20 napisał:

No to teraz pozostaje pytanie ile ta EK będzie kosztować? i to jest fundamentalne pytanie bo
czuje po kościach że 199,99 to będzie za mało. :(


Może dowiemy się już jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować