Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt ujawnia pełen skład Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina!

708 postów w tym temacie

Dnia 22.06.2007 o 22:22, kondzioff napisał:

bo tak to kasy nie zdążę uzbierać...

Wybierajac opcje zaplacenia za pobraniem zaplacisz w chwili otrzymania paczki do rak. Mysle, ze do wrzesnia sie wyrobisz ;). W takim tez wypadku preorder moglby sie zaczac juz i dzis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież zapłacić musisz w momencie odbioru/na 5 dni przed wysyłką. Pre-order mógłby być nawet jutro, kasę trzeba mieć na koniec sierpnia/początek września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 22:08, jackass napisał:

PO CO BYLA TA SONDA ODNOSNIE skladu edycji kolekcjonerskiej skoro i tak wszystkie elementy
sie w niej znalazly??:D



no pocztówki odpadły... niestety ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a EK będzie dostępna tylko na gram.pl czy gdzieś jeszcze? rozumiem że wszystkie egzemplarze zostaną sprzedane w pre-orderze? i np. w dniu premiery czyli we wrześniu EK nie spotkamy na żadnej półce sklepowej? jeśli tak to jawna dyskryminacja tych co nie mają internetu:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 21:58, Sephirath napisał:

SzaacH, weź się wstrzymaj, bo w tym tempie to do jutra do południa w ogóle zaczniecie rozsyłać
te EK :D

Pierwsze info wiadome, około 3 000 sztuk :>



Spoko spoko :P aż tak zmęczony nie jestem.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 22:37, VigoMistrz napisał:

Czy będzie można wybrać rozmiar koszulki? czy wszystkie będą XL:D??


Będzie można wybrać rozmiar koszulki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże, Boże.... Przeciez to jest bajka! Kurczę, aż takiego wypasu się nie spodziewałem:o Masakra!
Cholera, niech to kosztuje i 500 zł, i tak biorę! Panowie i Panie z CDP - jestem absolutnie pod wrażeniem. Jestem niesamowicie mile zaskoczony. I jeszcze możliwość wyboru rozmiaru koszulki:)

Szczerze mówiąc, to właśnie podoba mi się w całej akcji z ''Wiedźminem'' najbardziej: wszystko jest dopięte, dobrze zrobione, dociągnięte;). Nie ma żadnych głupich mankamentów. Produkt znakomicie zrobiony (jak na razie - wszystko na to wskazuje), jeszcze lepiej wypromowany. Tak książka zasługuje na coś takiego właśnie.

Trzymam kciuki i pozdrawiam

PS Teraz to już w ogóle bezwzględnie i bezwarunkowo uważam, że ''Wiedźmina'' należy zamówić!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, przymierzcie te koszulki, żeby panie w infolinii wiedziałyi do jakiego wzrostu jaki rozmiar pasuje:) Bo z nimi róźnie bywa. Znaczy z rozmiarami:) Z paniami to swoją drogą:P

Np. M - 175 - 185 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

VigoMistrz -> a przeczytałeś posta Szaacha o 21:43?

Nie dać się zwariować, nie dać się zwariować, nie dać się zwariować, nie dać się zwariować, nie dać się zwariować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 22:42, SzaacH napisał:

Będzie można wybrać rozmiar koszulki :)

Najlepiej wszystkie rozmiary od XXS do XXL... Albo lepiej - od M do XL, bo przecież dla małej dziatwy Witcher nie jest, co? Brakuje jednak czegoś jeszcze w EK-u - jakiś bonusik a''la NWN2 w grze. Da się zrobić? :)
BTW: Najlepszy interes - kupić kilka(naście) EK-ów i sprzedać jak się nakład skończy na Allegro. ;) Sporo można zarobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można wtrącić kilka słów komentarza ... napewno można :P, to tak:
1. Również mam obawy, że pudełko będzie za duże
2. Digipak (tak? w każdym razie "jakiś-tam-pak-na-cd"), znowu zgodzę się z innymi - szybko się zniszczy.
3. Usieszyłbym się gdyby w Artbook''u nie było artów na dwie strony (dziwnie to to wygląda jak część obrazka jest w "sklejeniu" książki)
4. Art na pudełku dla mnie jest ok.
5. Opowiadanie - BOMBA!
6. Bestiariusz ... hmm czuje jakiś dziwny niedosyt ;]. Może dodać jeszcze przedstawienie świata, bohaterów, struktura społeczna, itp.
7. "Medalion" - ładny, użyteczny. Jednak dałbym możliwość wyboru, tzn. głowa wilka z przyczpionym kółeczkiem + łańcuszek do kluczy (taki jak ten dołączony) + łańcuszek/sznurek do noszenia na szyi.

Dziękuje za uwagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować