Zaloguj się, aby obserwować  
Szalas22

TIBIA - Gra na miarę XXI w. (TAK/NIE)

871 postów w tym temacie

Dnia 26.06.2007 o 19:55, cybekziom napisał:

Poza tym zabardzo wciąga !

Jeśli tak strasznie cię wciąga to nie możesz powiedzieć, że to shit...ja też jestem na nie ale nie dlatego, że gra odstaje od innych gier pod względem grafy i muzyki, ale dlatego, że to strata czasu jeśli nie ma się płatnego konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 19:59, elekrin napisał:

Uzasadnienie?
1. Jest nałogiem

Możesz się uzależnić od stukania obcęgami w stół, wszystko jest możliwe. A Tibia nie uzależnia, tylko jest po prostu tak grywalna, że wciąga. I to, że tyle ludzi uważa, że Tibia "uzależnia" pokazuje jak ludzie lubią grać w Tibię, tak mocno, że nie mogą się oderwać. A to wychodzi na plus dla Tibii...

Dnia 26.06.2007 o 19:59, elekrin napisał:

2. Nie ma super grafiki, jakiej wymagamy od gier XXI wieku

Kto wymaga ten wymaga. Jakości się po grafice nie określa.

Dnia 26.06.2007 o 19:59, elekrin napisał:

3. Wcale nie jest genialna w swej prostocie, jest po prostu darmowa i łączy wielu ludzi na
całym świecie.

To, że jest darmowa to chyba dobrze. Jak chcesz mieć więcej mozliwości to kupujesz sobie płatne konto...

Dnia 26.06.2007 o 19:59, elekrin napisał:

4. Uzależnia, uzależnia i jeszcze raz uzależnia.

Powtórzyłeś się, bo to samo napisałeś w pkt. 1. Moja odpowiedź jest więc taka sama ;]

Dnia 26.06.2007 o 19:59, elekrin napisał:

Dobrze, że ja przestałem grać, póki sie uzależniłem.

Nikt cię nie zmusza - oczywiście, zawsze lepiej posprzątać w domu, pouczyć się czy coś - wachlarz możliwości jest szeroki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 20:00, Ronx napisał:


> Poza tym zabardzo wciąga !
Jeśli tak strasznie cię wciąga to nie możesz powiedzieć, że to shit...ja też jestem na nie
ale nie dlatego, że gra odstaje od innych gier pod względem grafy i muzyki, ale dlatego, że
to strata czasu jeśli nie ma się płatnego konta.


Jejq gra poprostu nie warta uwagi :/ Porównaj sobie inne MMORPG z Tibią.Np. Taki WoW czy GW.Toż ta Tibia do pięt im awet nie dorasta !
A wiecie czemu jest tam tyle n00bów? Bo gra jest przedewszystkim darmowa i jest w niej pełno Polaków.A Polacy wiadomo jeżeli chodzi o darmowe gry MMORPG są CHAMAMI !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zapędzaj się tak: nie porównaj Tibii do takiego giganta jak WoW! Przecież to jest całkowicie bez sensu. World of Warcraft, Guild Wars, Eve Online czy Lineage 2 to inna półka--ta najwyższa. Tibia tam nigdy nie dojdzie bo jej twórcy mają zbyt mało ambicji by stworzyć nową jakość. Chociaż mają dużo forsy, to tego nie wykorzystują. Fakt, że w grze jest pełno chamów i oszustów bo wiele kont jest darmowych, ale uwierz mi coraz więcej ludzi grających w Tibię ma Pacca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 20:13, Ronx napisał:

Nie zapędzaj się tak: nie porównaj Tibii do takiego giganta jak WoW! Przecież to jest całkowicie
bez sensu. World of Warcraft, Guild Wars, Eve Online czy Lineage 2 to inna półka--ta najwyższa.
Tibia tam nigdy nie dojdzie bo jej twórcy mają zbyt mało ambicji by stworzyć nową jakość. Chociaż
mają dużo forsy, to tego nie wykorzystują. Fakt, że w grze jest pełno chamów i oszustów bo
wiele kont jest darmowych, ale uwierz mi coraz więcej ludzi grających w Tibię ma Pacca.


Do do czefo porównać tą gre? Może do "Maple Story" ? Tylko,że w "Maple Story" nie ma aż tylu chamów co w Tibii a gra jest darmowa o.0 Chciaż w nią nie gram to widze jak przyjemnie sie gra dla mojego kumpla zdala od chamów,oszustów,złodziei i hakerów . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 20:06, cybekziom napisał:

Jejq gra poprostu nie warta uwagi :/ Porównaj sobie inne MMORPG z Tibią.Np. Taki WoW czy GW.Toż
ta Tibia do pięt im awet nie dorasta !
A wiecie czemu jest tam tyle n00bów? Bo gra jest przedewszystkim darmowa i jest w niej pełno
Polaków.A Polacy wiadomo jeżeli chodzi o darmowe gry MMORPG są CHAMAMI !


Do pięt nie dorasta? To czemu tak strasznie wciąga jak inne wow-y czy guild warsy.
No ja gralem w to troche swego czasu i fakt, ta gra wciaga i nie wypuszcza z przed monitora przez dlugie godziny.
Co do chamskosci to masz racje, najwieksza klase noobow przedstawiaja wlasnie polacy, pewnie tez dlatego ze tibia jest darmowa, a do platnych mmo byle prostactwo sie juz tak masami nie dobiera.

A co gry w XXI w to fakt, jest technologicznie zacofana, że hej, ale w koncu nie tylko o grafike chodzi...
A nawet nie wiem jak odpowiedziec na to pytanie ^^ ... poddaje sie.


PS. Nie wiem czemu niektórzy tutaj wydaja sad tej grze nawet jej na oczy nie widzac. I jeszcze się do tego przyznają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem NIE.
Dzisiaj dajmy na to zagrałem po Up-date gry ściągnęłem nowego klienta w wersji 8.0 Zadowolony stworzyłem sobie nową postać. Niestety w chwili osiągania 2 lvl zostałem zabity przez 3 szczury przez lagi.
To ja już wolę Guild Wars, płacę tylko za grę i mam przyjemność walki PvE i PvP.
Nikt nie kradnie mi potworków, i w ogóle nigdy nie uświadczyłem ŻADNEGO laga (no chyba że w mieście jak jest dużo graczy). Dodam tylko, że mam Neo 1MB. Próbowałem wszystkich sposobów, niestety nie dane mi jest grać płynnie w Tibię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 20:37, Oloninho napisał:

Dokładnie, powiem tylko jedno NIE! Chyba domyślacie się dlaczego? :)

Niestety ja się nie domyślam-mógłbyś napisać swoje uzasadnienie ? ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIE.
Jest wiele innych gier MMORPG które nie są siedliskami chamstwa (normalnych ludzi grających w Tibię przepraszam za uogólnienia) i noobowstwa. Tibia jest dla mnie także za mało rozbudowana, ale to już może moje gusta. Jestem jak Ela Zapendowska w 90% przypadkow. Na NIE :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 21:26, Belmundo napisał:

Jest pseudo MMORPG, z marną grafiką w którą grają przeważnie tylko dzieci NIE


Poprawka w to grają tylko dzieci neo xP! Ja takżę mówię Tibi NIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.06.2007 o 10:46, Czerniawa napisał:


Krótkie ;). Dla mnie tak. Tibia jest, była i będzie z taką grafiką jaką ma. Skąd ma miliony
graczy?


Żeee co ? Jakie miliony graczy ? Trochę ponad 50 tyś jest : /

A dla Tibii jedno wielkie NIE !!!
Grałem w to 2 tygodnie (!!!) nie wiem jak to znisłem ale grałem z ciekaowści co to jest. To jest szajs i w ogóle gra dla dzieci bez kasy i nie wiadomo co (dla dzieci chorych umysłowo jak ten typ co "wali z roszczki a jego kumpel z aksa". Jeden wielki żal, co chwila ktoś cięwyzywa, przeszkadza, wkurza ... Nie ma żadenj fabuły, żadnych questów, żadnych misji .. tylko idziesz i siekasz wszystko co się rusza w jednym miejscu a potem w drugim. Bez żadnego sensu (a jeśli ktoś powie że są questy, to powiem że jak dla mnie 50 questów na cała gręto mało. W dodatku trudno je znaleźć.). Włąśnie dlatego grałem ażdwa tygodnie (ale tylko godzinkę dziennie, nie jestem chory jakiś) żeby sprawdzić czy ta gra coś oferuje (sic !). Powiem tak G******* ! (gumisie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okropna gra strasznie wieśniacka, idę sobie, idę, a tu ktoś mi coś gada trzy po trzy. Jakieś skróty, które trudno rozszyfrować. :/ Koledzy mnie tak do tego zachęcali, że jak o niej słyszę to odruch wymiotny mam. Typu ooo mam 36 level wiesz?
Stanowczo NIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tibia zyskała miano gry 0_o? ;). Powiem tak:
Ma multum poziomów, czyli wiadomo, że twórcy nie poświęcali każdemu tyle uwagi, ile powinni. Oprawę video pominę, tak samo jak audio xP. Grywalność-nie wiem czym się tu zachwycać. To, że jest za darmo? Silkroad też jest za darmo. 3,5 mln graczy i grafika porównywalna do GW, a grywalności co nie miara. Tibia nie ma szans w starciu z prawdziwymi grami, WoW 4 life! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm napisze krótko :

No ja jestem knajtem i wale z aksa a kumpel jest druidem i wali z różdżki

Wypowiedź gracza Tibii nawet gdyby gra była świetna to z takimi graczami odechciewa się grać

NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tibia? Piękna gra i niezapomnianie wspomnienia. Każdy kolejny update coś niszczy. Nie gram w to już od 2,5 roku... ale ta gra ma w sobie coś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować