Zaloguj się, aby obserwować  
Szalas22

TIBIA - Gra na miarę XXI w. (TAK/NIE)

871 postów w tym temacie

Oj przepraszam nie mogę się rozczytać przez ten CAPS rażący w oczy i słow "Krudkie" ... :P
A co do Tibi ta gra to pikseloza i nie mam zamiar naawet w to grać aczkolwiek nie wiem czy to jest gra :P Takie gry na miniclipie powinny byc dostępne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 10:10, Farmer Widomo napisał:

Takie gry na miniclipie powinny byc dostępne :P


Jesteś pewien.Miniclip stracił by wtedy wszystkich użytkowników ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że nie.
Tibia jest grą nudną i bez sensu (jak dla mnie), na miarę gry XXI w. nie zasługuje, chociażby z powodów grafiki która jest tragiczna. W naszych czasach grafika nie powinna stanowić problemów dla twórców gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIE
nie interesuje mnie super grafika
nie interesuje mnie sposób animacji/dzwieki
interesuje mnie zawsze grywalność a w tej grze NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK GRYWALNOŚĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to już zabytek kulturalny - grafa z ''93 roku? Dzieci przesiadujące w kafejkach całe dnie delektując się tą grą... krzycząc do siebie "Ejj chcesz tego sforda czy nie?" Czy też podejmujący temat Tibi na podwórku. Dla mnie są to ludzie spaczeni tak samo jak ten Wrocławski dzieciak co zatukł matkę krzesłem, bo mu wyłączyła prąd, a on nie zasejwował postaci w Tibi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 18:03, s2nto napisał:

Ta gra to już zabytek kulturalny - grafa z ''93 roku? Dzieci przesiadujące w kafejkach całe
dnie delektując się tą grą... krzycząc do siebie "Ejj chcesz tego sforda czy nie?" Czy też
podejmujący temat Tibi na podwórku. Dla mnie są to ludzie spaczeni tak samo jak ten Wrocławski
dzieciak co zatukł matkę krzesłem, bo mu wyłączyła prąd, a on nie zasejwował postaci w Tibi...


Masz racje jak można grać w tibie żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 18:00, Iroks1 napisał:

NIE
nie interesuje mnie super grafika
nie interesuje mnie sposób animacji/dzwieki
interesuje mnie zawsze grywalność a w tej grze NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK GRYWALNOŚĆ


Zgadzam się całkowicie. Pomijając już tragiczną grafikę ( ja wiem, że grafa nie jest najważniejsza, ale bez przesady) i w zasadzie brak animacji (poza chodzeniem, rzecz jasna) to ta gra jest nuudna. Próbowałem w toto kiedyś grać, ale zwyczajnie można było usnąć. A i niektórzy twierdzą, że Tibia ma klimat. Taa nic tak nie buduje klimatu gry jak dzieciaki, które zalogowały się na serwerze tylko po to, żeby powyzywać się od ch**** i noobów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze. Mam wrażenie, że nie wiesz co piszesz, gościu. Najpierw piszesz, że chcesz tylko odpowiedzi na twoje pytanie, a więc TAK lub NIE. A potem wychodzi, że może byŚ "krudkie uzasadniuenie", riposta i obrona (mo8im zdaniem prawie to samo, ale szczegół). Jak już zakładasz temat to pisz z sensem i miej pod ręką jakiś słownik. To tak na przyszłość.
Jestem na nie. Nie, że nie lubię sobie czasem pograć w Tibię, wręcz przeciwnie, gra mnie wciąga... od czasu do czasu. Ale, cytując pewne czasopismo, gra, w której można "potknąć się o kanty i o piksele pozabijać" nie jest dla mnie grą na miarę XXI wieku! Tak grą jest dla mnie, powiedzmy, Crysis. Oto co myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie żenadą jest to, że na tibijskim portalu sprzedają koszulki z napisem "Będę bronił Tibii krzesłem". Ten co to wymyślił dopiero musiał być spaczony.
A tak na marginesie - od kiedy w MMO da się sejwować? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 18:25, YOUlia napisał:

Dla mnie żenadą jest to, że na tibijskim portalu sprzedają koszulki z napisem "Będę bronił
Tibii krzesłem". Ten co to wymyślił dopiero musiał być spaczony.
A tak na marginesie - od kiedy w MMO da się sejwować? ;)


No wiesz zawsze jak chcąc czy nie byłem zmuszony podglądać jak tam grają Ci Tibijczycy to zawsze przed wyjściem servera chłopaki ruszały do miejsca, gdzie mogli zostawić rzeczy by im nie zginęły... więc chcąc czy nie jakoś to pasuje pod definicje sejwpojnta. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.06.2007 o 10:40, Kamil5 napisał:

TUTAJ TYLKO
- ODP NA PYTANIE W TEMACIE


Nie, ta gra nie zasługuje nawet na miano "gry". ;)

Dnia 25.06.2007 o 10:40, Kamil5 napisał:

- KRUDKIE UZASADNIUENIE


Ortografia, chłopcze... ;| Grafika poniżej wszelkich norm, pełno różnych dzieci, nie wiadomo co będę mieć z tego, że sobie nabiję np. 500 LeVel... ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 18:25, YOUlia napisał:

Dla mnie żenadą jest to, że na tibijskim portalu sprzedają koszulki z napisem "Będę bronił
Tibii krzesłem". Ten co to wymyślił dopiero musiał być spaczony.


ojj masz rację. Kiedyś tibia była taką fajną gierką jednak teraz nie dość że jest spływ noobów na serwach to jeszcze tacy "mądrzy" co mają tibie na pierwszym miejscu i siedzą w kawiarenkach (zebrana grupowe- jedyne co słychać tam to "bierz moba" "zabijmy tego nooba" "robie najta" "głupi jesteś") :P. Ale gram jeszcze - tak 2 godziny tygodniowo :P
I jako taka zabawa jest... ale tylko na pvp. 82 lvl i najlepszy ekwipunek :P Na moby nie mam po co iść i zostaje tylko walka z innym playerem. Bo gra nie jest znowu taka nudna tylko trzeba paru kumpli zebrać i pograć razem (byle nie w kawiarence) 7 osób i jest spox :P

Wyzwiska na servach też są częste, ale mało kto już mnie wyzywa - ciekawe dlaczego? :)
Ale jedna rzecz mnie dziwi :P WOW wciąga a Tibia już uzależnia, dziwne trochę XD

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech...temat Tibii powrócił kiedy gadając sobie o sporcie, ostatnim meczu na podwórku przeszedłem do tematu o graniu przez Battle net (Diablo, W3) i nagle kolega pyta ni z gruchy ni z pietruchy "a grasz w Tibie?" oczywiście zaprzeczyłem. Wtedy koleś zaczął mi się wypytywać "a wiesz w ogóle co to jest?" no właśnie...wolałbym nie wiedzieć. Zrobiłem kiedyś "knajtem" 20 lvl ale wkurzyłem się po kolejnym zabiciu. Nie mogę zrozumieć co tak podnieca ludzi w tym cholernie głupim expieniu. W tej grze grasz ciągle obawiając się, że "zaliczysz deda". I nadal nie mogę tego zrozumieć jak mi koleś, lat 12 wciąż o tym nawija na basenie...oczywiście nie gra na tzw. mainie bo po co?
Są też plusy takiej gry. Ot walka postaci mojego kumpla i jakiś paladyn. Paladyn wyzwał na pojedynek rycerza i kiedy już zjechał go do czerwonego hp mój kumpel po dlugiej potyczce użył runy leczenia...bach role się odwróciły. Nie muszę chyba mówić, kto wygrał? Nawet "no pls, I leave you, sorry" nie pomogło.
Inna przygoda mojego kumpla - sorcerer i paladyn vs rycerz mojego kolegi. Ganiali się aż do domku i wciąż wchodził na drabinkę i schodził, ropowal się, wchodzil i tak dalej. W pewnym momencie sorcerer tak się dal omotać że...zaczął bić sprzymierzeńca paladyna xD (rycerz i paladyn mili takie same outfity) no i obydwaj padli łupem sprytnego rycerza...to jest ta lepsza i śmieszniejsza strona Tibii...co nie zmienia faktu, że i tak jej nie trawię a sama gra jest właśnie dla takich Cfaniaków xD
NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Tibii szaleja jakies małolaty którzy nie znają pojęcia rpg albo mmorpg. Interesuje ich tylko jak tu kogoś zabić i nabić level. Nie znają terminu "współpraca". I gdzie Tibia ma sie do WoW albo GW?
NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 23:15, BadBoY93 napisał:

> Wiesz, dla jednych ta cena jest nie wielka, dla innych duża. Skoro jest taka niewielka
to dam
> ci adres domu i wyślij mi w kopercie kase na GW co?? Skoro dla ciebie to niewiele...

>
Ze niby 100 zeta to duzo? Nie rozśmieszaj mnie, moze ty wolisz grac w badziew za darmo ale
ja wole poświęcic te kilka złotych i miec dużo lepszą zabawe.
Nie rozumiem takich jak wy :P Wszystko byście chcieli miec a darmo, stąd sie biora piraci.
Nie chcesz kupic GW? Twój problem- bedziesz grał w Tibie


No popatrz sobie, nie każdy tu śpi na pieniądzach i nie każdy stówę to "za psami rzuca". I nie chce nic mówić, ale jeśli tacy jak ty grają w GW, to ja jednak wole zostać przy Tibii. Swojągrogą to dawno Tibii nie odpalałem, po prostu mam lepsze zajęcie niż cały czas słuchać plz fri itens albo cośw tym stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz aktualnie GW mozna kupić za 70 zyka. A używaną za 30 zł. Tak więc ja sądzę, że nie jest to jakiś ogromny wydatek. Nawet jeżeli "klepiemy biedę" a wątpię by tak było skoro masz neta i sprawny komputer, to można pozwolić sobie na takie cudeńko. Ale szczerze mówiąc po 9 miesiącach grania mnie się już przejadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja też jestem na nie
żeby już nie bylo że gra mi sie nie podoba tylko wizualnie, to ta gra jest po prostu nudna a naj bardziej denerwujący jest język graczy, nie chcial bym mówic tak jak oni np. "zobaczcie na mojego słorda", albo "nie moge znowu mnie zabili i straciłem knajt armora"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIE tibia nie zasługuje na miano gry XXI wieku. Dlaczego? Choćby przez grafikę i ludzi w to grających, pełno tam dzieciaków nie znających nawet podstaw angielskiego i piszących jakieś brednie. Jest jeszcze wiele powodów ale wymieniłem te, które najbardziej rzucają się w oczy. Gra na miarę XXI to WOW albo GW, ale nie Tibia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ktoś w tym temacie kiedys napisał że TIBIA UZALEŻNIA JAK HEROINA ale raczej większość tych co jest przeciw temu aby tibia byla grom XXIw musieli w nią choć raz zagrac lub patrzec jak kolega lub koleżanka w to gra, a przez patrzenie tez może gra zaciekawić i w domu w nią sobie pograć.

ja w to też grałemdzien albo 2 i nawet bycie GMem było nudne tak samo jak bycie normalnym graczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować