Zaloguj się, aby obserwować  
Szalas22

TIBIA - Gra na miarę XXI w. (TAK/NIE)

871 postów w tym temacie

Dnia 02.07.2007 o 11:26, kkusio1991 napisał:

NIE NIE NIE i jeszcze raz NIE.
Nie chodzi o grafike ale o mechanizmy, oraz o brak wiekszych zmian.
Nawet UO sie w tym czasie zmieniło (np:GRAFIKA 3D)

Ale w tej grze jest już chyba wszystko. Nie wiem co ty być tu chciał zmieniać z tych mechanizmów. No fakt, grafiki 3D nie ma, ale pomyśl, gdyby teraz nagle zmieniono grafe na 3D to Tibia byłaby całkiem inną grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie, nie chodzi tu nawet o grafikę, (która także odstrasza), ale jest tyle darmowych gier MMO, więc jest w czym wybierać :P. Jak dla mnie Tibia, to kupa pikseli, w którą grają, hardrockowi maniacy o których mówi się w telewizji :P. Taki stereotyp gracza Tibii, został stworzony przez kilka ostatnich lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 11:41, milten6 napisał:

Moim zdaniem nie, nie chodzi tu nawet o grafikę, (która także odstrasza), ale jest tyle darmowych
gier MMO, więc jest w czym wybierać :P. Jak dla mnie Tibia, to kupa pikseli, w którą grają,
hardrockowi maniacy o których mówi się w telewizji :P. Taki stereotyp gracza Tibii, został
stworzony przez kilka ostatnich lat.

Właśnie, jak dla ciebie. A ja jako kiedyś dość dobry gracz, teraz też gram ale bardzo powoli; powiem ci że ci hardkorowi maniacy to są osoby robiące po 30 lvl w tydzień oraz ci, którzy mają 150 lvl+....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też kiedyś grałem w Tibię, grałem też w WoW''a. Cóż... od Tibii nie da sie uzależnić, ja nie rozumiem jak to jest możliwe :D Dobiłem 2 lvl, coś mnie zabiło, znowu 1, wkurzyłem się i skasowałem. Tibia i WoW to obie gry bez sensu są tak naprawdę: w Tibii to jak ktoś mówił wcześniej, dobijesz 500 lvl i co z tego? A w WoWie, chodzisz na kilkugodzinne raidy z których możesz nawet nic nie wynieść, albo, PvP''ujesz (niezła zabawa, ale musisz mieć itemy...)
można mieć średnie rzeczy z PvP. Zbroja gladiatora wymaga sporo pkt Areny, a jak już nabijesz pkt. areny, to widzisz, że nie masz co robić, bo przecież tylko PvP na arenie było przez ostatni miesiąc (nie wiem ile to zabiera czasu) i żygasz WoW''em, i pytasz samego siebie po co.
NIE dla MMORPG''ów które nie mają sensu jak Tibia, WoW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też kiedyś grałem w Tibię, grałem też w WoW''a. Cóż... od Tibii nie da sie uzależnić, ja nie rozumiem jak to jest możliwe :D Dobiłem 2 lvl, coś mnie zabiło, znowu 1, wkurzyłem się i skasowałem. Tibia i WoW to obie gry bez sensu są tak naprawdę: w Tibii to jak ktoś mówił wcześniej, dobijesz 500 lvl i co z tego? A w WoWie, chodzisz na kilkugodzinne raidy z których możesz nawet nic nie wynieść, albo, PvP''ujesz (niezła zabawa, ale musisz mieć itemy...)
można mieć średnie rzeczy z PvP. Zbroja gladiatora wymaga sporo pkt Areny, a jak już nabijesz pkt. areny, to widzisz, że nie masz co robić, bo przecież tylko PvP na arenie było przez ostatni miesiąc (nie wiem ile to zabiera czasu) i żygasz WoW''em, i pytasz samego siebie po co.
NIE dla MMORPG''ów które nie mają sensu jak Tibia, WoW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 11:47, Draghon napisał:

Ja też kiedyś grałem w Tibię, grałem też w WoW''a. Cóż... od Tibii nie da sie uzależnić, ja
nie rozumiem jak to jest możliwe :D Dobiłem 2 lvl, coś mnie zabiło, znowu 1, wkurzyłem się
i skasowałem. Tibia i WoW to obie gry bez sensu są tak naprawdę: w Tibii to jak ktoś mówił
wcześniej, dobijesz 500 lvl i co z tego? A w WoWie, chodzisz na kilkugodzinne raidy z których
możesz nawet nic nie wynieść, albo, PvP''ujesz (niezła zabawa, ale musisz mieć itemy...)
można mieć średnie rzeczy z PvP. Zbroja gladiatora wymaga sporo pkt Areny, a jak już nabijesz
pkt. areny, to widzisz, że nie masz co robić, bo przecież tylko PvP na arenie było przez ostatni
miesiąc (nie wiem ile to zabiera czasu) i żygasz WoW''em, i pytasz samego siebie po co.
NIE dla MMORPG''ów które nie mają sensu jak Tibia, WoW...

Jak każdy MMO--nie dojdziesz do niczego, możesz grać i grać i grać i grać...i nic! W WoW-ie przynajmniej jest ograniczenie lvlu---a co potem, no nic zdobywasz lepszy item który da ci +1 do pancerze (a pancerza masz już 1500). Tibia nie ma takiego ograniczenia, więc wiele ludzi sie za bardzo wciąga i maniakuje. Bo przecież każdy może być najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 11:51, Ronx napisał:

> NIE dla MMORPG''ów które nie mają sensu jak Tibia, WoW...
Jak każdy MMO--nie dojdziesz do niczego, możesz grać i grać i grać i grać...i nic! W WoW-ie
przynajmniej jest ograniczenie lvlu---a co potem, no nic zdobywasz lepszy item który da ci
+1 do pancerze (a pancerza masz już 1500). Tibia nie ma takiego ograniczenia, więc wiele ludzi
sie za bardzo wciąga i maniakuje. Bo przecież każdy może być najlepszy.


Dwie sprawy:

- to ograniczenie 70 lvl to tylko dla tego by niekture potwory były zawsze wyzwaniem a nie jak w tibi 100 poziom i zabicie, no niewiem, cyklopa staje się rutyną.
- miło mi że aż tyle osób interesuje się tym forum. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiasz się dlaczego tak dużo ludzi interesuje się tym forum?
Bo większośc chce "pojechac" i "zbluzgac" [wybaczcie kolokwializmy :-)] tą ?grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 12:40, Kamil5 napisał:

?grę?

Cuż za ironia stwożyłem temat by paru ludków nadmiar pary mogło spuścić.

DOBRY JESTEM ;D



no może troche przesadzam... DOBRA DUŻO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwazam ze nie! Wogóle nie rozumiem jak mozna jeszcze w to grac... jak tak patrze na moich kolegów grajacychw TA paskudna gre to az mi sie ich zal robi ;/ zero kontaktu sluchowego ze o wzrokowym to juz nie wspomne. Brak podzielnosci uwagi na otoczenie i na ludzi, zupelny brak kontaktu z rzeczywistoscia... a tak wogole to troche sie rozpedzilem a chodzilo o NIE ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIE ja nie wiem jak u mnie pół szkoły może grać w grę, która wygląda jakby robiona była za czasów Commodore''a? Szczerze mówiąc wolę pograć na wspomnianym wcześniej sprzęcie, zamiast w Tibię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NO NO NO (przeciwieństwo do YES YES YES) Tibia przy innych grach wypada słabiutkooo. Dziwią mnie hardcoreowcy co płacą za premium acount :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to nie ma tu o czym gadać. Ja mówię także nie nie nie nie nie. Ponieważ ta gra jest taka beznadziejna (np. grafika). Dalej chyba nie muszę tłumaczyć ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uległem w maju namowom kolegów z klasy, bo wszyscy w to wtedy grali.Zagrałem więc ale ta gra jak dla mnie to totalne dno.Już samo wpisanie imienia postaci mnie wkurzyło bo wszystkie były zajęte a jak wreszcie uruchomiłem gre to miałem dosyć po paru minutach.Widzę że nie tylko ja się o tym przekonałem i także mówię Nie Nie Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować