Zaloguj się, aby obserwować  
Szalas22

TIBIA - Gra na miarę XXI w. (TAK/NIE)

871 postów w tym temacie

Dnia 29.06.2007 o 00:17, Harpagan napisał:

> > 1.Grafika normalnie można siąść i płakać
> Nie przesadzasz? Grafika jest nie aż taka słaba...
Nie nie przesadzam grafika jest tak słaba że słabszej nie widziałem

to zerknij na DOWOLNĄ grę z pegazusa chociażby.

Dnia 29.06.2007 o 00:17, Harpagan napisał:

> > 2.Dużo hackerów tam gra i wpuszcza Trojany :/
> Jak zamierzasz oszukiwać to szykuj się na bycie oszukanym. Hakerzy w 99% naciągają na
super-hiper-mega
> wypasione boty które za ciebie złowią ryby, poexpią i w ogóle będą za ciebie grać ;p
Nigdy nie gram na botach wolę grać sprawiedliwie i nie robić w swojej sieci syf wirusami :P

Jak nie będziesz wchodził na strony hakersie ani używał botów to masz małe szanse na hacka.

Dnia 29.06.2007 o 00:17, Harpagan napisał:

> > 3.I ma strasznie nudną fabułę
> Oooh, jak jej zapewne nie znasz, to jak możesz wiedzieć jaka jest? To że większość graczy
olewa
> fabułę wcale nie znaczy, że jest nudna. Zapewniam, odkrywanie własnoręczne questów daje
wiele
> satysfakcji. ;]
Jak dla mnie ma prze nudną kumpel pokazał mi tę grę i po 3 graniach w tą grę zaczynałem zasypiać
z nudów

A ja nadal utrzymuję, że fabuły NIE ZNASZ. :P

Dnia 29.06.2007 o 00:17, Harpagan napisał:

> > I wszystko razem to dodać wychodzi na 1 wielki wymiot!.
> Jeżeli gra wywołuje u ciebie wymioty to nie jest sprawa dla CipSoftu, lecz dla twojego
lekarza
> zdaje się. ;P
Nie chodzi mi o prawdziwe wymioty tylko napisałem to tak w przenośni że wszystko co wypisałem
jest do d... w tej grze

Wiem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 12:21, Farmer Widomo napisał:


O rly? W tamtym temacie zrobil sie za duzy syf (wynikajacy z duzej ilosci plebsu tam przesiadujacego). Chwała, ze chociaz tam sie to wszystko uspokoilo, a tutaj niech sie dzieje co chce.

zeby nie bylo ot - tak, Tibia to gra na miare XXI w. - wspanialy mmorpg. (moim skromnym zdaniem lepszy od WoW''a - ale coz, sa gusta i gusciki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak ja grałem w tibie 3 lata i juz od 6 miesiecy nie gram :D a co do samej gry to gra jest bardziej na lata 80 niz na ten wiek bo grafika nie zachwyca wogle nie ma sensu i co tu jeszcze dodac wciaga to prawda ale w co bo to jedno wielkie gówno ja wiem ze sa maniacy itp ale dla mnie to shiet i jestem taki happy ze zerwałem z tym bo gdyby nie to to nie dostał bym sie do tej szkoly co jestem i nie znalazł bym mojej Patrycji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tibia choć grałem w nią z 3 lata, to nie jest gra XXIw.
Grafika mi się podoba i to chyba jedyna zaleta :)
Jednym z mankamentów, których nie mogę zrozumieć jest o, że np. taka darmowa gierka Battle for Wesnoth obsługuje ogromną ilość języków świata, a taka Tibia tylko jeden. Według mnie to jest dziwne i nie wiem z czego to wynika...
W grze nie ma praktycznie fabuły, celem jest zabijanie masy potworków i właściwie tyle.
Kiedyś coś w niej widziałem, ale teraz wiem, że było to zwykłe uzależnienie ;] Szczerze z własnego doświadczeia odradzam granie w tą grę, a osoby które teraz tą grę zachwalają za kilka lat zrozumieją swój błąd, gdy im się znudzi. I jeszcze jedna uwaga : Grałem w tą grę, gdy miałem słabego kompa... Dzisiaj mam o wiele lepszego i gram w lepsze gry, które rzeczywiście zasługują na miano gry XXIw. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rotfl wpiszcie sobie na Youtube "Jak pozbyć się Tibii" :P
A co do pytania to zdecydowane NIE
Za grafike, ze max ilość noobów, za grywalność, za brak klimatu... etc
Nie wiem jak w ogóle mozna grac w takie g*wno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No widze, że ten temat o mierze głupiutkiej gry jaką jest Tibia, ciągnie się dalej :/
Tibia jest po prostu złą grą w której nie ma nic fajnego :P
Monsters są jakieś dziwne i nie ma chyba tam wogle czegoś takigo jak boss xD
Questy polegają na tym aby coś zabić i wyjąć ze skrzynki jakieś itemki.
Ta gra jest poprostu BEZNDZIEJNA
TIBII MÓWIMY NIE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 20:11, cybekziom napisał:

No widze, że ten temat o mierze głupiutkiej gry jaką jest Tibia, ciągnie się dalej :/
Tibia jest po prostu złą grą w której nie ma nic fajnego :P
Monsters są jakieś dziwne i nie ma chyba tam wogle czegoś takigo jak boss xD
Questy polegają na tym aby coś zabić i wyjąć ze skrzynki jakieś itemki.
Ta gra jest poprostu BEZNDZIEJNA
TIBII MÓWIMY NIE !


Popieram. Tibii mówimy zdecydowane NIE!!!
Jest tyle fajnych MMORPG - po co więc grać w gorsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 20:13, kibot napisał:

Popieram. Tibii mówimy zdecydowane NIE!!!
Jest tyle fajnych MMORPG - po co więc grać w gorsze!

Dokładnie :P Nie rozumiem ludzi którzy zamiast kupić GW za stosunkowo niewielką cene (opłaca sie:)), i grac za darmo wolą odpalić ten badziew ;''(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się całkowicie zgadzam! Tibi miwimy NIE!!!
Tibia to pożeracz czasu, i czasaem zjadacz pieniędzy! Słyszałem o przypadkach kiedy ktoąś kupował konto za kilka tysięcy złotych! Tibia jest jedną wielkądurnotą!!!
Podsumowując: Tibia gra na miarę XXI wieku? NIE NIE I JESZCZE RAZ NIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie nigdy!
jest to taka tandeta ze szok gralem w to moze max do 11 lvl ale to i tak tylko po to zeby sprzedac i troche kasy zarobic ale jednak dalem sobie spokoj bo w takie cos nawet dla pieniedzy nie da sie grac. Dzieci w to graja a goscie tylko zarabiaja na nich kase. sprzedajac konta premium, itemy czy nawet postacie a dzieci to kupują. bo sa uzaleznieni to ich zgubi. ale niestety takie jest pokolenie "Tibii i Neostrady".
Taka jest moja opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 19:40, Kamil5 napisał:

Sorka że muszę to zauważyć ale... GRAFIKA TO AKURAT NAJGORSZA RZECZ Z CAŁEJ TIBI, ale o gustach
się nie dyskutuje. :)


Mi się akurat tamta grafika podoba ;) Ma to w sobie coś :> Oczywiście lubię też grafiki 3D ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 20:19, BadBoY93 napisał:

> Popieram. Tibii mówimy zdecydowane NIE!!!
> Jest tyle fajnych MMORPG - po co więc grać w gorsze!
Dokładnie :P Nie rozumiem ludzi którzy zamiast kupić GW za stosunkowo niewielką cene (opłaca
sie:)), i grac za darmo wolą odpalić ten badziew ;''(



Wiesz, dla jednych ta cena jest nie wielka, dla innych duża. Skoro jest taka niewielka to dam ci adres domu i wyślij mi w kopercie kase na GW co?? Skoro dla ciebie to niewiele...

A co do tematu... hmm... grałem nie dawno w TIbie, ale odrzucili mnie od niej gracze. Czy jest na miare XXIw.??Skoro ludzie jeszcze w to grają, to widocznie tak. Ale jakość mózgów niektórych (powiedziałbym że większości) graczy jest poniżej przeciętnej(bez obrazy dla normalnych graczy) Przykład: kumple z klasy. Jeden chciał się specjalnie HTMLa uczyć, żeby stworzyć stronę do hakowania kont (darmowe pacce itp) inny kolega stwierdzil że to dobry pomysł. To ja mu mówię żeby pomyślał jak on by sie czuł gdyby jego shakowali. To ten stwierdził "To nic, zhakuje sobie lepsze konto":/ Powiem tak. Jeśłi oceniaćtą grę pod względem grafiki, dźwięku itp to zdecydowanie Tibia NIE jest grąna miare XXIw. Ale za to jest jak narkotyk który uzależnia i ogłupia ludzi. Chociaż zauważam, że po jakimś czasie zażywania efekty słabną, a potem człowiek prawie normalnieje. Grywalność tej gry ograniczają mocno dzieci Neostrady, więc żeby cieszyć się "pełnią" gry, trzeba być jednym z nich lub mieć naprawdę farta i mieć normalnych kumpli w Tibii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 22:42, Matizk12 napisał:

Wiesz, dla jednych ta cena jest nie wielka, dla innych duża. Skoro jest taka niewielka to dam
ci adres domu i wyślij mi w kopercie kase na GW co?? Skoro dla ciebie to niewiele...

Ze niby 100 zeta to duzo? Nie rozśmieszaj mnie, moze ty wolisz grac w badziew za darmo ale ja wole poświęcic te kilka złotych i miec dużo lepszą zabawe.
Nie rozumiem takich jak wy :P Wszystko byście chcieli miec a darmo, stąd sie biora piraci. Nie chcesz kupic GW? Twój problem- bedziesz grał w Tibie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować