Zaloguj się, aby obserwować  
Szalas22

TIBIA - Gra na miarę XXI w. (TAK/NIE)

871 postów w tym temacie

Dnia 27.06.2007 o 08:26, Lisun napisał:

ZDECYDOWANE NIE!
Czemu?
-Grafa jak z GameBoya
-Nudna rozgrywka
-Brak dźwięku
Wolę czekać na nowego Medala,Call of Duty,czy Crysisa



Co masz f grafiki z game boya jest lepsza niż ta w Tibi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 08:32, Kyras napisał:

> -Zła muzyka

Przecież tam nie ma muzyki ,ani żadnych dźwięków :-)

przykładowo tabela ocen tibi

zla średnia dobra
grafika: -
dźiwęk: -
grywalność: - -

Tsak jak przykładowo w Cd-action oceny rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 09:09, Gvynbleidd napisał:

> > -Zła muzyka
>
> Przecież tam nie ma muzyki ,ani żadnych dźwięków :-)
>
przykładowo tabela ocen tibi

zla średnia dobra
grafika: -
dźiwęk: -
grywalność: - -

Tsak jak przykładowo w Cd-action oceny rozumiesz?



A to nie przypadkiem powinno być tak?
Grafika - -10
Dźwięk - -10
Grywalność - ...niech ma 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w Tibię od niedawna i nawet mi się podoba ,ale co do gry na miarę XXI to sie nie zgodzę poniewaz grafika 2D jednak ma cos w stylu XX w. Jednak w miarę przyjemnie sie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wejdzice se na YouTube czy Patrz.pl i wpiszcie Tibia to sobie zobaczycie ile jest filmików ośmieszających Tibie i graczy Tibii, stowrzonych przez antyfanów ! ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 11:11, cybekziom napisał:

zobaczycie ile jest filmików
ośmieszających Tibie i graczy Tibii, stowrzonych przez antyfanów ! ! !


Nie trzeba być antyfanem, wystarczy dostrzec to wewnętrzne (i zewnętrzne) "pfie" Tibii. Ja poddałem się po kilku dniach, bo mam lepsze rzeczy do roboty niż łażenie po brzydkim świecie i zabijanie czegoś co na siłę można by uznać za moby. Niestety, całe moje miasteczko w to gra, więc jestem zawsze poinformowany, kogo wczoraj zabił Nemtor, i dlaczego Rychu kupił IHy zamiast UHów...
A co do pytania w temacie - zdecydowanie NIE . To dość oczywiste, ale potem niektórzy mogliby się czepiać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafiki i dzwięku nie będe się czepiał ale ten tytół ma 0 grywalności. Kiedyś z ciekawoście zainstalowałem, większość graczy jest najnormalniej w świecie hamska, tłuke se potworka a tu nadbiega jakiś kolo i go zabija za mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie!
1.Grafika normalnie można siąść i płakać
2.Dużo hackerów tam gra i wpuszcza Trojany :/
3.I ma strasznie nudną fabułę
4.I Dzieci Neostrady strasznie się robią nałogowcami na punkcie tej gry i potrafią zabić własną rodzinę za wyłączenie kompa :/
I wszystko razem to dodać wychodzi na 1 wielki wymiot!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIE!!!!!!!!!!!

1. Nie wiem czemu czepiacie się Game Boya, ale mój kumpel (były) grał kiedyś w pokemony na GB i grafika była duuużo lebsza niż w Tibii.
2. Dzwięk. GB przytnajmniej wydaje jakieś dzwięki.
3. Gracze. Znam jednego osobiście. Ma niedowład. Obu półkul. I porażenie. Napluł kiedyś nauczycielce do torebki. Nie żartuje. Innym razem nasypał tam śmieci. Mówie serio, nie żartuje. I to jeszcze przy nim mały pikuś. W dodatku to taki typ że jak słysze chamstwo to sobie go przypominam. Traumatyczne przeżycie. W dodatku zaraził Tibią mojego kumpla. Stał się jego klonem.
4. Inni gracze: "Mam knajta i wale z aksa a mój kumpel ma druida i wali z różdzki" to jeszcze nic. W (bodajże) Japonii jeden kumpel porzyczył drugiemu magic long sworda (kurde, chyba autor tydzień wymyślał tą nazwe), a ten powiedział że mu nie odda więc pierwszy się wkurzył i ZAJ&*%#@ KUMPLA SIEKIERĄ!!!! Inny przypadek tym razem z Polski jak jeden oszołom grał kilka dni non stop, w końcu matka na siłe dałą mu obiad i wyłączyła kompa. Typ prawie zabił matkę TABORETEM.
5. Wstyd w to grać. Po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 18:50, Harpagan napisał:

1.Grafika normalnie można siąść i płakać

Nie przesadzasz? Grafika jest nie aż taka słaba...

Dnia 28.06.2007 o 18:50, Harpagan napisał:

2.Dużo hackerów tam gra i wpuszcza Trojany :/

Jak zamierzasz oszukiwać to szykuj się na bycie oszukanym. Hakerzy w 99% naciągają na super-hiper-mega wypasione boty które za ciebie złowią ryby, poexpią i w ogóle będą za ciebie grać ;p

Dnia 28.06.2007 o 18:50, Harpagan napisał:

3.I ma strasznie nudną fabułę

Oooh, jak jej zapewne nie znasz, to jak możesz wiedzieć jaka jest? To że większość graczy olewa fabułę wcale nie znaczy, że jest nudna. Zapewniam, odkrywanie własnoręczne questów daje wiele satysfakcji. ;]

Dnia 28.06.2007 o 18:50, Harpagan napisał:

4.I Dzieci Neostrady strasznie się robią nałogowcami na punkcie tej gry i potrafią zabić własną
rodzinę za wyłączenie kompa :/

O ile Tibia prowadzi to "nałogu" (co tak naprawdę jest po prostu wysoką grywalnością), to znaczy że jest dobra i nie potrafi oderwać od monitora. Przecież to wlaśnie takie tytuły próbują stworzyć producenci... A co do zabicia rodziny, to zdaje się że powiązałeś to z UOSOBIONYM PRZYPADKIEM kiedy to dziecko (zapewne chore) zaledwie UDERZYŁO matkę. Dalekie to do zabicia. Równie dobrze osoby takie wykręcają rodzicom rękęgdy ci nie chcą dać im kieszonkowych (słyszałem o tym) itd. itd... Takie rzeczy nie tylko mają miejsce u graczy Tibii, a to, że nagłośnili TEN przypadek jest przykładem na szukanie sensacji przez media.

Dnia 28.06.2007 o 18:50, Harpagan napisał:

I wszystko razem to dodać wychodzi na 1 wielki wymiot!.

Jeżeli gra wywołuje u ciebie wymioty to nie jest sprawa dla CipSoftu, lecz dla twojego lekarza zdaje się. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 19:29, Luk Zombi napisał:

1. Nie wiem czemu czepiacie się Game Boya, ale mój kumpel (były) grał kiedyś w pokemony na
GB i grafika była duuużo lebsza niż w Tibii.

Wooo, no to ja ci powiem, że na Atari jest lepsza grafika niż w Oblivionie. Zdanie tak prawdziwe jak i to twoje powyżej.

Dnia 28.06.2007 o 19:29, Luk Zombi napisał:

2. Dzwięk. GB przytnajmniej wydaje jakieś dzwięki.

Jakby w Tibii były dźwięki takie jak w Gameboyu, to ja bym podziękował.

Dnia 28.06.2007 o 19:29, Luk Zombi napisał:

3. Gracze. Znam jednego osobiście. Ma niedowład. Obu półkul. I porażenie. Napluł kiedyś nauczycielce
do torebki. Nie żartuje. Innym razem nasypał tam śmieci. Mówie serio, nie żartuje. I to jeszcze
przy nim mały pikuś. W dodatku to taki typ że jak słysze chamstwo to sobie go przypominam.
Traumatyczne przeżycie. W dodatku zaraził Tibią mojego kumpla. Stał się jego klonem.

A ja znam głupich graczy GW, WoWa, MU Online i innych MMO. I co, to te gry to też ograniczają ludzi, co? Nie. Niektórzy ludzie są debilami i nimi pozostaną, taka kolej rzeczy. Nie znaczy to jednak, że każdy z nich gra akurat w Tibię, bo grają też i w inne gry.

Dnia 28.06.2007 o 19:29, Luk Zombi napisał:

4. Inni gracze: "Mam knajta i wale z aksa a mój kumpel ma druida i wali z różdzki"

No i co? Ten gość był nierozgarnięty, ale powiedział dialektem Tibijskim. To ja mógłbym przywołać cytat z GW: "O kurde, dropneło mi się ekto z moba! Łał, a kim jesteś? rytualem, ale mam też askę i derwa!"

Dnia 28.06.2007 o 19:29, Luk Zombi napisał:

to jeszcze nic. W (bodajże) Japonii jeden kumpel porzyczył drugiemu magic long sworda (kurde, chyba autor
tydzień wymyślał tą nazwe), a ten powiedział że mu nie odda więc pierwszy się wkurzył i ZAJ&*%#@
KUMPLA SIEKIERĄ!!!!

Nazwy itemów w innych MMO wcale lepsze nie są. A jak miało to się niby twoim zdaniem nazywać? A tak poza tym, to ta historia to prawdopodobnie bajeczka jest, w w Japonii ludzie w Tibię NIE GRAJĄ.

Dnia 28.06.2007 o 19:29, Luk Zombi napisał:

Inny przypadek tym razem z Polski jak jeden oszołom grał kilka dni non
stop, w końcu matka na siłe dałą mu obiad i wyłączyła kompa. Typ prawie zabił matkę TABORETEM.

To samo co w moim poście powyżej... Gość UDERZYŁ matkę taboretem, i to niegroźnie. To ja w odwecie powiem, ile to zwyrodniałych matek dzieci na śmietniku porzuca.

Dnia 28.06.2007 o 19:29, Luk Zombi napisał:

5. Wstyd w to grać. Po prostu.

Ja bym się wstydził takie posty umieszczać w miejscu publicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 23:08, The Lurker napisał:

> 1.Grafika normalnie można siąść i płakać
Nie przesadzasz? Grafika jest nie aż taka słaba...

Nie nie przesadzam grafika jest tak słaba że słabszej nie widziałem

Dnia 28.06.2007 o 23:08, The Lurker napisał:

> 2.Dużo hackerów tam gra i wpuszcza Trojany :/
Jak zamierzasz oszukiwać to szykuj się na bycie oszukanym. Hakerzy w 99% naciągają na super-hiper-mega
wypasione boty które za ciebie złowią ryby, poexpią i w ogóle będą za ciebie grać ;p

Nigdy nie gram na botach wolę grać sprawiedliwie i nie robić w swojej sieci syf wirusami :P

Dnia 28.06.2007 o 23:08, The Lurker napisał:

> 3.I ma strasznie nudną fabułę
Oooh, jak jej zapewne nie znasz, to jak możesz wiedzieć jaka jest? To że większość graczy olewa
fabułę wcale nie znaczy, że jest nudna. Zapewniam, odkrywanie własnoręczne questów daje wiele
satysfakcji. ;]

Jak dla mnie ma prze nudną kumpel pokazał mi tę grę i po 3 graniach w tą grę zaczynałem zasypiać z nudów

Dnia 28.06.2007 o 23:08, The Lurker napisał:

> I wszystko razem to dodać wychodzi na 1 wielki wymiot!.
Jeżeli gra wywołuje u ciebie wymioty to nie jest sprawa dla CipSoftu, lecz dla twojego lekarza
zdaje się. ;P

Nie chodzi mi o prawdziwe wymioty tylko napisałem to tak w przenośni że wszystko co wypisałem jest do d... w tej grze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować