Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

Race Driver: GRID - temat ogólny

1348 postów w tym temacie

moglibyscie podac wasze opcje sterowaia ? (chodzi mi o te opcje advance, typu liniowosc sterowania, czy martwa strefa itp) bo w ogole nie moge dobrze skonfigurowac ani pada (1 gzybek -gaz hamulec,2 grzybek- skrecanie, oba analogowe) ani kierownicy :/

najlepiej w screenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2008 o 14:24, Zauri napisał:

moglibyscie podac wasze opcje sterowaia ? (chodzi mi o te opcje advance, typu liniowosc
sterowania, czy martwa strefa itp) bo w ogole nie moge dobrze skonfigurowac ani pada
(1 gzybek -gaz hamulec,2 grzybek- skrecanie, oba analogowe) ani kierownicy :/

najlepiej w screenach


tego akurat na klawiaturze nie ruszalem a na padzie tymbardziej. To jest zostawione dla tych co maja kierownice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki, screenów nie będzie, bo się nie mieszczą:( Martwa strefa - im większa, tym później będzie reagował pad. Strefa nasycenia - określa, kiedy kończy się aktywność kontrolera. I nawet nie próbuj na padzie, bo to gorsze niż klawiatura. Kup sobie kierownicę - nawet taka z marketu za 150 zł wystarczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie gram w demo i muszę napisać, że fizyka została trochę zmieniona. Na początku było trudno ale po jednym okrążeniu się przestawiłem, to znaczy i tak jestem 20 ale idzie mi już lepiej. Tak samo było z GTA i scarface, tyle się nagrałem, że później nie mogłem ujechać samochodem w GTA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika zachwyca. Nie moge niestety nic powiedzieć o fizyce, bo praktycznie w to nie grałam. nie działa na moim kompie... To chyba najlepsza część Race Driver, chociaż w sumie to już całkiem inny tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 11:20, marlen230 napisał:

Grafika zachwyca. Nie moge niestety nic powiedzieć o fizyce, bo praktycznie w to nie
grałam. nie działa na moim kompie... To chyba najlepsza część Race Driver, chociaż w
sumie to już całkiem inny tytuł.

W sumie to miał być Colin Mcrally GRID. Bardzo trudne są drifty. Z nimi sobie nie radzę, resztę już mam opanowaną do 1 miejsca, ale trochę dojeżdżam poobijany. Co do grafiki masz rację, bardzo dobra, ale wolę grafikę z NFS tam samochody wyglądają ładniejsze. GRID w CDA dostał 10-tkę! To pełniak musi być naprawdę świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 12:13, marlen230 napisał:

Tak... Ale niestety wymagania przerastają mojego kompa. Nawet minimalne. No i sobie nie
pogram...

Ja w necie przeczytałem, że wystarczy cieńki GF6800, cóż pozostaje ci się pocieszyć colinem 2005, ale to już prawie całkowicie inna gra. Ja mam GF7600 i demo mi bardzo dobrze chodzi, 2 razy się tylko zacieęo, gra zwolniła zamiast mniej klatek pokazywać, dobre rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, bezsens totalny. Na świecie premiera była już dawno temu. W Polsce ciągle preorder... Człowiek chce kupić oryginał i być w porządku a tu ciągle trzeba czekać. Zaczynam mieć tego dosyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w zupełności. Nie wiem dlaczego polski dystrybutor tak olewa tą sytuację.
Nawet dzwoniłem dziś do Media Markt bo wielokrotnie była taka sytuacja, że wystawiali na pułki grę, którą mają już na magazynie i sprzedają ją jeszcze przed premierą bo faktycznie po co ją trzymać skoro już można wrzucić do sprzedaży. Niestety nikt nic nie wie kiedy GRID ma się pokazać u nich na magazynie, pytali się mnie nawet o to czy coś w internecie piszą o dacie premiery i nie wiem czy faktycznie ufać temu, że gra pokaże się w ten piątek czy nie.
Uważam, że dystrybutor w tym momencie ma gdzieś graczy, którzy czekają na ten tytuł. Kolega wyżej już praktycznie powiedział to co ja chciałem. Piratem nie jestem i nie mam zamiar się poniżać ściągając GRID''a dlatego ostro mnie wkurza to w co pogrywa dystrybutor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polonizacja jest nie możliwa bo wyobraź sobie przetłumaczyć wszystkie odzywki - każda ozdywka do każdego imienia lub ksywy jaką sobie nadasz.
Poza tym ja się cieszę, że GRID ma być wydany całkowicie po angielsku bo bardzo rzadko przytrafia się dobrze przetłumaczona gra. Jak nie kreskówkowe głosy to kretyńska improwizacja... ehh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie CDP przygotowują wersję Polską i wyjdzie ona trochę wcześniej niż oryginalna, więc nie martwcie się.
Ja już swój egzemplarz zamówiłem w pre-orderze, więc nie mam ciśnienia, ma dojść 3 dni robocze po premierze, czyli powiedzmy w środę:).
BTW: Wiecie już może, że Mistrzowie Kodu wypuścili drugie demo? Jego podtytuł to eBay motors, waży niecałe 700MB i właśnie mi się instaluje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2008 o 06:28, R3play napisał:

Prawdopodobnie CDP przygotowują wersję Polską i wyjdzie ona trochę wcześniej niż oryginalna,
więc nie martwcie się.
Ja już swój egzemplarz zamówiłem w pre-orderze, więc nie mam ciśnienia, ma dojść 3 dni
robocze po premierze, czyli powiedzmy w środę:).
BTW: Wiecie już może, że Mistrzowie Kodu wypuścili drugie demo? Jego podtytuł to eBay
motors, waży niecałe 700MB i właśnie mi się instaluje:P


eBay motors czyli co?Są wyścigi z motorami? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie, a NFS Pro street, albo juiced 2 tam przetłumaczono wszystkie komentarze komentatora. Imion nie muszą tłumaczyć. A poza tym to CDP wydaje gry w polskich wersjach językowych, jak na razie znam tylko jedną angielską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to mnie właśnie irytuje w tym najbardziej. Ta wkurzająca polonizacja bo wiem, że zawsze albo w ogóle się do niej nie przykładają i wychodzi shit albo aż nader zbyt się wczuwają w role i wychodzi jeszcze większy shit. Weźmy na przykład World in Conflict, który w wersji PL jest po prostu tragiczny a audio też ma wpływ na ogólną ocenę gry. wiele razy były chwile, że demo danej gry w ojczystym języku podobało mi się jak jasny gwint a już pełna polska wersja mnie irytowała. Gdyby to ode mnie miało zależeć ty gry by były tłumaczone tylko poprzez dodawanie napisów. Dlatego mam nadzieję, że GRID wyjdzie po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.06.2008 o 06:47, Ecko09 napisał:

eBay motors czyli co?Są wyścigi z motorami? ;P


NIE!!!! Ebay motors to oddzielna komorka firmy ebay wspomagajaca wlasnie wyscigi, czyli np mitsubishi polksa, mitsubishi motors itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować