Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

Race Driver: GRID - temat ogólny

1348 postów w tym temacie

Dnia 24.05.2008 o 20:40, R3play napisał:

Wiesz, ja mam 7600GS 128MB i śmiga mi, że aż miło w 1024x768. Ludzie, czy wy wiecie,
co to są opcje?!


No właśnie, wiesz co to opcje?
Rozdzielczość to nie wszystko, a kolega któremu odpisałem myślał że na tej karcie odpali grę w HIGH/MAX detalach..


Co do driftu - Mi tylko raz udało się NAPRAWDĘ zadriftować, bo tak to obracam się na każdym zakręcie :P
Jeżdżę mniej więcej jak Shawn pierwszy raz w Tokyo Drift hyhy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... u mnie na High też nie ma problemu:)
Musisz wyczuć wóz, odpowiednio kontrować, etc.
Gdzieś na forum codem widziałem poradnik jak driftować, niestety nie mam linki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 21:10, R3play napisał:

Hm... u mnie na High też nie ma problemu:)



To ja mam chyba naprawdę wielkiego pecha bo przy 7900 mogę grać tylko na średnich. A i to gdy jest dużo dymu (np. przy starcie) gra potrafi zachaczać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też ściągłem tą grę i prawdopodobnie ustawił bym na średnie ale procesor za słaby nie pozwala na za dużo.W każdym razie gra jest fajna tylko mnie denerwuje jak ciągle się zderzają ze mną te samochody na wąskim torze izajerzdźają mi droge doprowadzając do wypadku.Mimo wszystko zdobyłem pierwsze miejsce w wyścigu BMW a oto filmik z początku.

http://pl.youtube.com/watch?v=T4aipTBaEHs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 21:17, MTSMAFIOSO napisał:

> Hm... u mnie na High też nie ma problemu:)


To ja mam chyba naprawdę wielkiego pecha bo przy 7900 mogę grać tylko na średnich. A
i to gdy jest dużo dymu (np. przy starcie) gra potrafi zachaczać :/

Hmmm... Szczerze mówiąc, to na po głębszym studiowaniu max detali, chodzi płynnie (20-30FPS) tylko w drifcie, przy samochodach CPU ni daje rady (11FPS:|).
Ale gra na średnich także jest piękna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zaczynam ściągać demo, ale chyba dokończę jutro, bo na neo 512 prędkość nie jest za dobra ;)

Kupiłem nową kartę, tak więc mam nadzieję, że na moim dwuletnim już kompie gra będzie dość dobrze chodziła. Jak jest z wymaganiami? Słyszałem, że ponoć są mniejsze od tych z Dirta? Jeśli tak to chyba będę mógł pograć na maksymalnych detalach bez AA :)

Już się niecierpliwie - poprzednie części były znakomite i mam nadzieję, że i z tą nie będzie inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stary.... nie dołuj mnie, ja ściągałem na 128kb/s :).
Wymagania nie są horendalne, na moim sprzęcie śmiga, a ja mam też dwuletni:)
Pentium 4 3,4GHz 1GB RAM, 7600GS 128MB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej zasobożernym ustawieniem graficznym są cienie. Wystarczy je ustawić na LOW, a dostaniecie duży przyrost fps. Pozatem nie ma dużej różnicy w jakości cieni pomiędzy low i high.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gierka jest prześwietna, ale mam niestety problem... Ma tendencję do samoistnego wyłączania się, lub resetowania komputera. Już sam nie wiem co się dzieje. Jak już wspomniałem wyżej mam nową kartę (GF9600GT AMP!), chodzi na maksymalnych detalach z x16AA (optymalizacja jest boska!), ale niestety poprzez to co się dzieje nie mogę się zbytnio zgłębić w grę...

Od kupna miałem dotąd jeden problem z DMoMM, ale tamten dotyczył chyba RAMu (pamięć nie może być "read", czy coś w tym stylu). Wydaje mi się chyba, że najrozsądniejszym wyjściem będzie format...

Reszta podzespołów:
Pentium D805
1gb RAM


Win XP SP2
Najnowsze sterowniki i DX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 15:47, Lesz3yk napisał:

Gierka jest prześwietna, ale mam niestety problem... Ma tendencję do samoistnego wyłączania
się, lub resetowania komputera. Już sam nie wiem co się dzieje. Jak już wspomniałem wyżej
mam nową kartę (GF9600GT AMP!), chodzi na maksymalnych detalach z x16AA (optymalizacja
jest boska!), ale niestety poprzez to co się dzieje nie mogę się zbytnio zgłębić w grę...

Od kupna miałem dotąd jeden problem z DMoMM, ale tamten dotyczył chyba RAMu (pamięć nie
może być "read", czy coś w tym stylu). Wydaje mi się chyba, że najrozsądniejszym wyjściem
będzie format...

Reszta podzespołów:
Pentium D805
1gb RAM


Win XP SP2
Najnowsze sterowniki i DX.


Nie jesteś osamotniony. Ja miałem ten sam problem. Jakoś się przemęczyłem. Jednak wyścig w SF nie dał się ukończyć. Pobluzgałem chwilę i odinstalowałem grę. Myślę, jednak, że pełna wersja będzie pozbawiona tego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz ścigam się tylko Beemką i to torowy wyścig najbardziej mi się podoba - acha, jakie wykręcasz czasy ? Ja na kierownicy i manualnej skrzyni biegów 1:22 na okrążenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 17:54, gogiell napisał:

Ja teraz ścigam się tylko Beemką i to torowy wyścig najbardziej mi się podoba - acha,
jakie wykręcasz czasy ? Ja na kierownicy i manualnej skrzyni biegów 1:22 na okrążenie.


ne wiem, jak narazie to jedeyny wyscig beemka jaki udalo mi sie ukonczyc :P tez jezdze na kierownicy i manualnej skrzyni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 17:54, gogiell napisał:

Ja teraz ścigam się tylko Beemką i to torowy wyścig najbardziej mi się podoba - acha,
jakie wykręcasz czasy ? Ja na kierownicy i manualnej skrzyni biegów 1:22 na okrążenie.


Ja na padzie przejechałem raz w 1:18 jedno okrążenie z tego co pamiętam to około 3:55 cały wyścig. To nie był mój rekord, ale tylko ten wynik jako tako pamiętam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 17:54, gogiell napisał:

jakie wykręcasz czasy ? Ja na kierownicy i manualnej skrzyni biegów 1:22 na okrążenie.


Tyle i ja właśnie robię, próbuję kurcze mniej ale ani razu mi nie wyszło :/
Ani na padzie, ani na kierownicy (dosyć już starej niestety) ani TYM bardziej na klawiaturze.

Btw jakie "wspomagacze" macie włączone? Ja mam wyłączony tylko Asystent Hamowania x] Bo tak to ciężko ruszyć nawet (zaraz samochód znosi na starcie przy pełnym gazie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować