Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

Race Driver: GRID - temat ogólny

1348 postów w tym temacie

Hello nie wie ktoś może dlaczego gdy chcę pograć w demko Grida to informują mnie ,że gra nie jest sklasyfikowana przez ERSB i nie mogę stworzyć konta.Boję się, że gdy kupię pełna wersję będzie to samo. Spotkaliście się z tym czy ktoś już testował na pełnej wersji. Prosiłbym o odpowiedź gdyż nie chcę się "przejechać" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 22:58, Maramadeo napisał:

Hello nie wie ktoś może dlaczego gdy chcę pograć w demko Grida to informują mnie ,że
gra nie jest sklasyfikowana przez ERSB i nie mogę stworzyć konta.Boję się, że gdy kupię
pełna wersję będzie to samo. Spotkaliście się z tym czy ktoś już testował na pełnej wersji.
Prosiłbym o odpowiedź gdyż nie chcę się "przejechać" :)


jaki masz system??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No panowie, zakupiłem już GRID''a.
Tak jak myślałem, w media markt wyłożyli już wczoraj (w czwartek) na pułki i powiem, że to jest najlepsza ścigałka w jaką kiedykolwiek grałem.
Wszystko to co mi się spodobało w demie w pełnej wersji się spełniło w 100%.
Gra jest genialna! Dla mnie 10/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2008 o 00:31, GTO napisał:

No panowie, zakupiłem już GRID''a.
Tak jak myślałem, w media markt wyłożyli już wczoraj (w czwartek) na pułki i powiem,

Jak wczoraj? To GRID już jest? A nie miał mieć premiery 26 czerwca? Mówię o polskiej wersji na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2008 o 00:50, Melchah napisał:

> No panowie, zakupiłem już GRID''a.
> Tak jak myślałem, w media markt wyłożyli już wczoraj (w czwartek) na pułki i powiem,

Jak wczoraj? To GRID już jest? A nie miał mieć premiery 26 czerwca? Mówię o polskiej
wersji na PC.



No właśnie premiera jest 20 (czyli dzis) ale pisze "w całośi po Angielsku" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2008 o 10:32, ziemia1993 napisał:

> > No panowie, zakupiłem już GRID''a.
> > Tak jak myślałem, w media markt wyłożyli już wczoraj (w czwartek) na pułki
i powiem,
>
> Jak wczoraj? To GRID już jest? A nie miał mieć premiery 26 czerwca? Mówię o polskiej

> wersji na PC.


No właśnie premiera jest 20 (czyli dzis) ale pisze "w całośi po Angielsku" ...


Tak. Dokładnie.
Pisałem o tym kilka postów wcześniej. Media Markt mają w zwyczaju (przynajmniej u mnie), że jak coś już mają na magazynie to wrzucają od razu na pułki bo według nich nie ma sensu by coś leżało na magazynie jak można to sprzedać. Dlatego GRIDa już sobie zakupiłem wczoraj (19 czerwca) a premiera faktyczna jest dzisiaj.
Tak samo było z Crysisem. Premiera miała być w piątek a w Media już od poniedziałku sprzedawali.

GRID został wydany na szczęście w całości po angielsku nie licząc instrukcji, która naturalnie rzecz biorąc musi być przetłumaczona. Ja jestem zadowolony z tego, że wyszła oryginalnie po angielsku bo nie muszę się irytować przeważnie kiepską polonizacją.

Obrazek na dowód z wyścigu Le Mans ;) http://i164.photobucket.com/albums/u37/Ingram20pl/Ingram20pl3/dbr9.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2008 o 12:28, GTO napisał:



Tak. Dokładnie.
Pisałem o tym kilka postów wcześniej. Media Markt mają w zwyczaju (przynajmniej u mnie),
że jak coś już mają na magazynie to wrzucają od razu na pułki bo według nich nie ma sensu
by coś leżało na magazynie jak można to sprzedać. Dlatego GRIDa już sobie zakupiłem wczoraj
(19 czerwca) a premiera faktyczna jest dzisiaj.
Tak samo było z Crysisem. Premiera miała być w piątek a w Media już od poniedziałku sprzedawali.

GRID został wydany na szczęście w całości po angielsku nie licząc instrukcji, która naturalnie
rzecz biorąc musi być przetłumaczona. Ja jestem zadowolony z tego, że wyszła oryginalnie
po angielsku bo nie muszę się irytować przeważnie kiepską polonizacją.

Obrazek na dowód z wyścigu Le Mans ;) http://i164.photobucket.com/albums/u37/Ingram20pl/Ingram20pl3/dbr9.jpg



No tak, ale chociaż napisy mogły zostać spolszczone : ) Dla mnie nie jest to problem, ale dla mojego młodszego brata owszem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 23:07, MLODY2K6 napisał:

> Hello nie wie ktoś może dlaczego gdy chcę pograć w demko Grida to informują mnie
,że
> gra nie jest sklasyfikowana przez ERSB i nie mogę stworzyć konta.Boję się, że gdy
kupię
> pełna wersję będzie to samo. Spotkaliście się z tym czy ktoś już testował na pełnej
wersji.
> Prosiłbym o odpowiedź gdyż nie chcę się "przejechać" :)

jaki masz system??

Win XP ni mow ze musi byc vista do tego zeby pograc w sieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2008 o 14:16, Maramadeo napisał:

Win XP ni mow ze musi byc vista do tego zeby pograc w sieci?


Nie myslalem ze Vista bo napisales to tak jak bys jje wogole nie mogl uruchomic. Hmm jesli chodzi o multi to sprawdze u siebie w domu co to moze byc i ci dam znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2008 o 14:16, Maramadeo napisał:

Win XP ni mow ze musi byc vista do tego zeby pograc w sieci?

xp może być. sam grałem. na twoim miejscu spróbował bym ściągnąć jeszcze raz, z innego miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, w kwestii sprzętu, to ja jestem zielony, ale przed chwilą dostałem grę (relacja dziś wieczorkiem) i na pudełku jest napisane "gra nie jest kompatybilna z żadnym zintegrowanym układem graficznym/dźwiękowym (w tym z układami stosowanymi w laptopach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki bardzo. Smigam za jakies 2godz kupic orginal bo tak szczeze to zagralem w demko i nie mogac sie doczekac sciagnelem pirata ale nie sadze zeby to mialo znaczenie ze nie moge pograc w sieci bo wyskakuje to samo co w demku. Ale spoko za kilka godzin bede mial orginal i musi byc wszystko ok nie ma bata. Mam pytanko ile w Media markt kosztuje grid wie ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2008 o 14:29, R3play napisał:

"gra nie jest kompatybilna z żadnym zintegrowanym
układem graficznym/dźwiękowym (w tym z układami stosowanymi w laptopach)

że co? z zintegrowanymi dźwiękówkami nie jest kompatybilne? to chyba niemożliwe... prawie każdy
ma zintegrowaną
sprawdź jeszcze raz napis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2008 o 14:37, Maramadeo napisał:

Dzieki bardzo. Smigam za jakies 2godz kupic orginal bo tak szczeze to zagralem w demko
i nie mogac sie doczekac sciagnelem pirata ale nie sadze zeby to mialo znaczenie ze nie
moge pograc w sieci bo wyskakuje to samo co w demku. Ale spoko za kilka godzin bede mial
orginal i musi byc wszystko ok nie ma bata. Mam pytanko ile w Media markt kosztuje grid
wie ktos?



Ja płaciłem 79zł więc sądzę, że w każdym Media jest ta sama cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2008 o 14:39, krl.krl napisał:

> "gra nie jest kompatybilna z żadnym zintegrowanym
> układem graficznym/dźwiękowym (w tym z układami stosowanymi w laptopach)

No cóż... nie wymyśliłem sobie tego. Jest tak napisane, słowo w słowo.
Hmm... Teraz gra nie chce nawet ruszyć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błagam o pomoc! Więc tak gdy włączam gre normalnie uruchamia się intro ale gdy chce je przeskoczyć lub gdy sie kończy gra staje w miejscu niby wszystko idzie (bo są odgłosy menu) ale obraz staje w miejscu.
Proszę pomóżcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale się dzisiaj wk*rwiłem.
Specjalnie z okazji dzisiejszej premiery pojechałem na miasto i tak...
Empik - nie ma
drugi Empik - nie ma
salon multimedialny kolportera - nie ma
Media Markt - jest... ale nie mają jeszcze ustalonej ceny i jeszcze nie sprzedają.

Jutro zadzwonię do MM i się zapytam, czy już mają cenę, bo na ich stronie cena jest podana ale pisze, że dopiero w sprzedaży od 25 czerwca, no chyba sobie w kulki lecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.06.2008 o 17:04, Shleizer napisał:

Jutro zadzwonię do MM i się zapytam, czy już mają cenę, bo na ich stronie cena jest podana
ale pisze, że dopiero w sprzedaży od 25 czerwca, no chyba sobie w kulki lecą.


Z jakiego jestes miasta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2008 o 17:29, MLODY2K6 napisał:


> Jutro zadzwonię do MM i się zapytam, czy już mają cenę, bo na ich stronie cena jest
podana
> ale pisze, że dopiero w sprzedaży od 25 czerwca, no chyba sobie w kulki lecą.

Z jakiego jestes miasta???



Z Kielc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.06.2008 o 17:37, Shleizer napisał:

Z Kielc


Ja tez. Kolporter bedzie mial to prawdopodobnie jutro ale nie sa pewnie gdzy LEM zawalil sprawe i nie wyslal paczek do CK. Jak cos to beda mieli po poludniu po 99,90zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować