Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

Race Driver: GRID - temat ogólny

1348 postów w tym temacie

Już się boję o głosy w języku polskim.

Angielskie i niemieckie są całkiem przyzwoite.

Po sieci gra się (o czym już pisałem dawno) bardzo fajnie. Czasami wkurzające jest kiedy ktoś załatwi Ci auto na pierwszym zakręcie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego mam nadzieję, że potwierdzenia sklepów, że GRID ma wyjść w oryginalnej wersji językowej okażą się prawdziwe bo już wyobrażam sobie tą odzywkę po polsku z tym ironicznym wydźwiękiem "Jesteś ostatni!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2008 o 13:50, Chester001 napisał:

A są wyścigi w miescie czy tylko na torach ?


Sa wyscigi po torach usytuowanych w miastach, czyli kawalek dzielnicy ogrodzony bandami, co nie znaczy ze nie ma kraweznikow na ktorych mozna sie niechcacy wybic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś zastanawia sie czy kupić GRIDa, to niech tylko ściągnie demo, i już będzie pewien co do zakupu :)
RDGRID bije konkurencje na głowe. Super grafika, dźwięk, uszkodzenia, tory, pojazdy itd... Mam już pełną wersje, ale jak tylko wyjdzie oficjalna polska wersja, to od razu ją kupie :-) No chyba, że komentarze będą przetłumaczone na język polski, to ja podziękuje :P

20080613180458

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 14:23, speedraid napisał:

Kiedy premiera?? Niestety musimy poczekać ponad rok, bo odbędzie sie dopiero 30 czerwca
2008 roku
.


Ale ten czas leci XD

Na tym przykładzie możemy stwierdzić ja może się zmienić data premiery - z 30 na 20 czerwca :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 23:16, MLODY2K6 napisał:

wspolczuje wma chlopaki wy siedzicie i czekacie a ja juz koncze powoli kariere bylo by
szybciej ale nINJA GAIDEN 2 robi swoje


Hehe, mam dokładnie tak samo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 23:21, MaTTi_94 napisał:

Ja w Grid''a grałem u kumpla na ps3. Gra świetna. NFS przy niej wymięka. Gra godna polecenia.


Bo NFS to zręcznościówka. GRID jest bardziej realistyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie spróbowałem demka i chciałem się wypowiedzieć, przy okazji ujrzałem tą wypowiedź.

Dnia 15.06.2008 o 00:00, Ecko09 napisał:

Bo NFS to zręcznościówka. GRID jest bardziej realistyczny.

Eee? No to się dopiero popisałeś. Gdyby porównać model jazdy z GRID do maluch racera, to maluch racer wypada przy nim bosko. Mustang nie brzmi jakby miał V8, jeździ jakby miał gumiżelkowe osie, samochody zachowują się poprostu tragicznie. Ta gra nawet nie pasuje do określenia "arcade", do którego NFS podpada idealnie, bo choć gra realistyzcna nie jest ani trochę, to jednak i do arcade jej czegoś brakuje - rozrywkowego podejścia. Z pustego i Salomon nie naleje, arcade z takiego shitu nikt nie wyciśnie. Ta gra to po prostu kolejne konsolowe DNO, potwierdzenie wszelkich teorii spiskowych o ogłupianiu młodej części społeczeństwa przez konsole i beznadziejnie płytkie gry!
Zaraz z sentymentu zainstaluję sobie RBRa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem demo i... odjechałem. Gra megadobra. Grafika wgniotła mnie w fotel. Ogólnie nie jestem wielkim fanem samochodówek, choć parę głośnych tytułów (za wyjątkiem NfS) mam na półce i lubię pociupać od czasu do czasu.

Grid mnie zaszokował jakością wykonania. Taka grafika na moim kompie nie powinna działać... a działa jak złoto :). Maksymalnych co prawda nie włączę w każdej pozycji opcji grafiki, ale za to średnie śmigają bez zarzutu i to niezależnie od tego co się dzieje na ekranie. To się nazywa optymalizacja kodu. A do tego gra dalej wygląda wyśmienicie.

Oprócz tego wciąga sama jazda, szybkość, model zniszczeń... Ogólnie jestem pod wrażeniem. Coś niesamowitego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee...
Wiesz co, dla mnie GRID jest właśnie tą najlepszą alternatywą pomiędzy NFS''em a grami takimi jak rFactor czy Race 07. Model jazdy według mnie jest świetny, można go dostosować do własnych potrzeb, wiadomo: jazda bez ABS, TC i ESP na pewno nie odpowiada każdemu. Twórcy GRID''a od początku podkreślali, że nie będzie to symulator, tylko zabawka, która ma dawać jak najwięcej frajdy z jazdy. Poza tym, porównanie tej produkcji do maluch racer''a jest naprawdę krzywdzące. GRID jest dopracowany, ma, według mnie i nie tylko mnie, świetne audio, nie mówiąc już o grafice i absolutnie kapitalnej grywalności. Z tego co czytałem w recenzjach full''a (nasza premiera dopiero 20.06), także kariera jest znakomita. W GRIDzie masz też jeden z najtrudniejszych DRIFTów ever, wyścigi serii Le Mans i duuużo innych atrakcji.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 23:16, MLODY2K6 napisał:

wspolczuje wma chlopaki wy siedzicie i czekacie a ja juz koncze powoli kariere bylo by
szybciej ale nINJA GAIDEN 2 robi swoje


Ano widzisz :D na konsole wyszło szybciej więc pozostaje mi pozazdrościć :D
Jednak coś na co się długo czeka smakuje lepiej więc w ten piątek będę się po prostu delektował GRID'em :)

----

Czasem też mnie bawią wypowiedzi maniaków realizmu.
Rozumiem można być wielkim fanem realistycznych wyścigów, ja sam też lubię sobie włączyć takie tytuły jak GTR czy Race'' 07 ale nie przytrafiło mi się jeszcze bym tak jechał po innych grach, że to shit itp.
To już jest czepialstwo ze strony użytkownika "hans olo".
Ciekawe skąd niby biorą się te wszystkie wysokie oceny dla tej gry w różnych serwisach? W CD-Action GRID dostał przecież 10/10 więc gdzieś jednak musi być ta frajda z gry prawda?

Tak jak napisał R3play. GRID nie ma być symulatorem tylko grą, która ma dostarczać jak najwięcej frajdy z jazdy a nie przyprawiać graczy o szwedzką pasję bo martwią się tym czy pokonają kolejny zakręt.
Grałem w demo i grało mi się bardzo przyjemnie tak więc w pełną wersję będzie mi się grać równie przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja wam powiem ze grid pomimo iz ta gra jest the best! i w cda dostala 10 za audio, grywalnosc, grafe to jakos mnie nie wciagnela :P pewnie brakuje mi dobrego kontrolera... Bardziej wole jednak Test Drive Unlimited, no coz, sa gusta i gusciki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 11:53, GTO napisał:

Czasem też mnie bawią wypowiedzi maniaków realizmu.
Rozumiem można być wielkim fanem realistycznych wyścigów, ja sam też lubię sobie włączyć
takie tytuły jak GTR czy Race'' 07 ale nie przytrafiło mi się jeszcze bym tak jechał
po innych grach, że to shit itp.
To już jest czepialstwo ze strony użytkownika "hans olo".
Ciekawe skąd niby biorą się te wszystkie wysokie oceny dla tej gry w różnych serwisach?
W CD-Action GRID dostał przecież 10/10 więc gdzieś jednak musi być ta frajda z gry prawda?

Bierze się to z masowej inflacji ocen. 100% za taką grę to taki sam przypadek jak za Obliviona i parę innych tytułów, które zwyczajnie na to nie zasługują. Dzisiaj 9 i 10 w CDA czy innym szmatławcu już nie ma żadnej wartości. Dlatego właśnie nie kupuję CDA od 7 lat, gdy już zaczęli zapowiadać, że 10 przestało być mityczną oceną.

Dnia 15.06.2008 o 11:53, GTO napisał:


Tak jak napisał R3play. GRID nie ma być symulatorem tylko grą, która ma dostarczać jak
najwięcej frajdy z jazdy a nie przyprawiać graczy o szwedzką pasję bo martwią się tym
czy pokonają kolejny zakręt.
Grałem w demo i grało mi się bardzo przyjemnie tak więc w pełną wersję będzie mi się
grać równie przyjemnie.

Przeczytałeś całą moją wypowiedź? Przeczytałeś posta na którego odpowiadałem? Najwyraźniej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować