Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

Race Driver: GRID - temat ogólny

1348 postów w tym temacie

Dnia 15.06.2008 o 11:53, GTO napisał:

Ciekawe skąd niby biorą się te wszystkie wysokie oceny dla tej gry w różnych serwisach?
W CD-Action GRID dostał przecież 10/10 więc gdzieś jednak musi być ta frajda z gry prawda?


To samo napisalem w komentarzach hanowi na moim GS-ie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 12:09, hans olo napisał:

Bierze się to z masowej inflacji ocen. 100% za taką grę to taki sam przypadek jak za
Obliviona i parę innych tytułów, które zwyczajnie na to nie zasługują. Dzisiaj 9 i 10
w CDA czy innym szmatławcu już nie ma żadnej wartości.


Ah teraz rozumiemy. Jeśli TOBIE jakaś gra się nie podoba, to już jest "be", i Ci którzy oceniają ją pozytywnie wcale nie są lepsi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki nie ma o co sie klucic. Powiem to tak, jedni uwazaja ta gre ze jest swietna innym wydaje sie ze jest kicha. Zgodzilbym sie z tymi co mowia ze jest kicha jesli oceny oscylowaly by w granica 6-7/10 niestety (dla nich) gra dostaje najwyzsze noty wiec to o czyms swiadczy, nie bedziemy tutaj wspominac tylko o poslkich serwisach i czasopismach ale oficjalny serwis PS3 dal jej 10/10 dla przykladu osobiscie. Sasiad gra na piracie na PC ja oryg na X360 i zgodze sie w jednym lepiej mi sie gra na PC niz na konsoli w przypadku tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 13:49, hans olo napisał:

Nie wdaję się tw takie dyskusje, bo ocena zazwyczaj jest subiektywna, a najsilniejszą
subiekcją są pieniądze.


Nie ma ocen subiektywnych. Bynajmniej nie w grach. Każdy ocenia filmy według SWOJEGO gustu, o czym wspominają redaktorzy pism/serwisów (między innymi CDA).

Sam nie oceniasz subiektywnie, tylko według swoich kryteriów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 17:36, MTSMAFIOSO napisał:

> Nie wdaję się tw takie dyskusje, bo ocena zazwyczaj jest subiektywna, a najsilniejszą

> subiekcją są pieniądze.

Nie ma ocen subiektywnych. Bynajmniej nie w grach. Każdy ocenia filmy według SWOJEGO
gustu, o czym wspominają redaktorzy pism/serwisów (między innymi CDA).

Sam nie oceniasz subiektywnie, tylko według swoich kryteriów ...

Brawo. Wódka dla tego pana. Niech ten pan sam pomyśli dlaczego :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok. Tam wyżej nie powinno być "filmy" tylko "gry", ale to chyba jasne :P

Po 2. Nie, nie zachowuje się tak jak Ty (jeśli to o to Ci chodzi), nie krytykuje jeśli ktoś ocenia grę zupełnie odwrotnie niż ja, czy niż jak to ładnie ująłeś: MASY.
Ale tak się odbiera Twojego Posta (i sorry, ale raczej nie da się inaczej :P), jak "atak" na ludzi którzy myślą inaczej niż Ty. Pisma branżowe myślą inaczej - już są szmatławcami? Już biorą w łapę? (no chyba to zasugerowałeś?) Jeśli tak trzeba było im dać w łapę żeby ocenili grę według twojego uznania <mała ironia :P>

WoW - nie wiem dokładnie ile dostał w czasopismach/serwisach internetowych, wiem jednak iż DUŻO, po za tym miliony ludzi grają w niego codziennie, a jednak dla mnie ta gra jest...nijaka? Jednak nie wpadam zaraz na forum żeby pojechać po zarówno samej grze, jak i jej wielkich fanach, zwykłych graczach, twórców, babć, wujków i kogo by tam jeszcze nie pojechać za to że ocenia tą grę dobrze bo po prostu mu się podoba :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 12:55, MTSMAFIOSO napisał:

Może tak weź do ręki prawdziwą Encyklopedię, nie Wikipedię skąd mamy biorą bajeczki na
dobranoc dla swoich dzieci? :)

Oh, c''mon.
Błagam Cię, ochłoń, bo mylisz subiektywizm z obiektywizmem x] i jak potem kupić taką grę, widząc dyskusję przeciwnika i zwolennika?
Co za czasy;p

hans olo
Wiesz, to zależy czego się po grze spodziewasz, bo jeśli oczekujesz realizmu w stylu rFactor, to GRID na pewno Cię zawiedzie, ale jeśli chcesz się po prostu dobrze bawić w towarzystwie świetnej grafiki i audio, to na pewno powinieneś spróbować.
Ale porównanie GRID''a do maluch racer''a to naprawdę przesada głęboka, co wyraziłem w swoim poprzednim poście (poprzednia strona;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 18:58, R3play napisał:

Oh, c''mon.
Błagam Cię, ochłoń, bo mylisz subiektywizm z obiektywizmem x] i jak potem kupić taką
grę, widząc dyskusję przeciwnika i zwolennika?


No dooobra, skoro jesteś taki miły to się przyznam :P
Ale chyba ogólnie co miałem na myśli każdy zrozumiał?

Przepraszam.

Dnia 16.06.2008 o 18:58, R3play napisał:

Jeśli chcesz się po prostu dobrze bawić w towarzystwie świetnej grafiki i audio,
to na pewno powinieneś spróbować.


Mało powiedziane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 15:16, gogiell napisał:

Na Gamershellu znalazłem jakieś nowe demko GRID`a, tylko nie wiem czy "GRID eBay Motors"
to jakiś nowy wyścig, czy wycięty z poprzedniego demka. Ale na razie ściągam ;)
http://www.gamershell.com/news_52546.html

Jest to demo zawierające 3 nowe (jeśli liczyć identyczny wyścig z przemalowaną furą) wyścigi US Muscles. W każdym możemy pojechać tym samym, białym Mustangiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 15:16, gogiell napisał:

/.../


Trzy wyścigi amerykańskie tym samym Mustangiem GT-R (tyle że inaczej pomalowanym), co w pierwszym demie.
Do tego: pierwszy wyścig - ta sama trasa, jak w pierwszym demie, drugi wyścig - chyba odbicie lustrzane trasy z pierwszego, trzeci - siakaś skrócona wersja tej samej trasy.

Ogólnie, raczej nic nowego. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zassałem zagrałem i mogło być ciekawie, gdyby dal nam poprowadzić "nowość" czyli vipera, a tak... a do tego tylko trzecia trasa ciekawa i mniej samochodów... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie tego dema, z tego co czytałem gdzieś na początku tego wątku, miałeś podobny problem jak ja mam teraz... Gra działa świetnie i w ogóle, tyle że... nie ma dźwięku (i to nie kwestia sterowników, bo mam najnowsze i jedyne możliwe). Mógłbyś powiedzieć, jak udało Ci się rozwiązać ten problem (szukałem, ale nie znalazłem rozwiązania, jeśli już wcześniej było, to przepraszam)? A może to dotyczy tylko dema (bo Grid bardzo mi się spodobał i chętnie bym sobie go kupił, tylko jak będę miał pewność że wszystko będzie ok)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/Ciach/
Wiesz, próbowałem się męczyć z przeróżnymi sterownikami, ustawieniami itp. jednak tego problemu nie udało mi się rozwiązać. Obecnie czekam na pomoc z oficjalnego forum pomocy technicznej codemasters.
http://community.codemasters.com/forum/forumdisplay.php?f=1020
Jak tylko dowiem się co zrobić, dam Ci znać.
Czy twoje oprogramowanie audio pochodzi od C-Media?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 16:22, Linux M napisał:

> /.../

Trzy wyścigi amerykańskie tym samym Mustangiem GT-R (tyle że inaczej pomalowanym), co
w pierwszym demie.
Do tego: pierwszy wyścig - ta sama trasa, jak w pierwszym demie, drugi wyścig - chyba
odbicie lustrzane trasy z pierwszego, trzeci - siakaś skrócona wersja tej samej trasy.

Ogólnie, raczej nic nowego. ;)

Wiadome, że demo takie będzie, przecież nie dadzą innych torów i samochodów. Aż tacy dobrzy nie są dla nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, w takim razie czekam na rozwiązanie ;) I... tak, mam dość starą kartę dźwiękową (niestety, moje głośniki na 5.1 wymuszają używanie tej karty, tak to już dawno przesiadłbym się na zintegrowaną z płytą...), oprogramowanie od C-Media, konkretnie CMI8738/C3DX PCI Audio Device. Najgorsze jest to, że ostatnie sterowniki do tego urządzenia pochodzą z 2002 roku... No nic, może po prostu najwyższy czas zmienić kartę dźwiękową (ale wtedy nie kupię Grida, bo nie starczy pieniędzy :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować