Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

Race Driver: GRID - temat ogólny

1348 postów w tym temacie

BARDZO WAŻNA INFORMACJA
Zagrałem w GRID''a. Na początku nie udało mi się odpalić gry, jednak po 10 minutach i wymianie mejli z codemasters (brawo za kapitalną pomoc techniczną) udało się:). Dobra wiadomość: Jeżeli ktoś grał w demo bez dźwięku z audio od C-Media, w full version jest to naprawione i dźwięk śmiga:). Zła wiadomość: wymagania sprzętowe w porównaniu do dema wzrastają niebotycznie. O ile mi na grafice 7600GS 128MB w demie gra śmigała, teraz na medium i w 1240x1024 praktycznie nie da się grać.
A poza tym, to gierka wymiata. Napisze coś więcej później, teraz spadam grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tym kurierem to załamka
przed chwilą sprawdziłem status i dowiedziałem się o "nieudanej próbie doręczenia" o godz 10.00. dodam że kiedy sprawdzałem po 10 takiego czegoś nie było a u mnie żadnego kuriera nie było. chyba pojadę sam do sklepu i sobie kupię a ich oleje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2008 o 17:37, Shleizer napisał:

>
> > Jutro zadzwonię do MM i się zapytam, czy już mają cenę, bo na ich stronie cena
jest
> podana
> > ale pisze, że dopiero w sprzedaży od 25 czerwca, no chyba sobie w kulki lecą.

>
> Z jakiego jestes miasta???


Z Kielc


Swoją drogą to jest dziwne, że jest taka sytuacja. Rozumiem, że dany market w danym mieście może dostać egzemplarze GRID''a ciut później ale żeby mieli podać inną cenę to bzdura.
W sumie nawet nie byłaby to wielka różnica bo o ile mogli by podkręcić? do 89zł? ale i tak nie powinno tak być. Sądzę więc, że zapłacić 79zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2008 o 19:36, GTO napisał:

No ale dajcie spokój przecież to jest logiczne, że skoro się zamawia preordera a premiera
jest w piątek to przesyłka dotrze dopiero w poniedziałek.


GRID był wysłany wczoraj a na stronie DPD jest wyraźna informacja że kurier u mnie był ale jakimś cudownym sposobem nikt go nie widział...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobije was: zamówiłem w pre-orderze, zamówiłem zwykłą pocztę, grę mam dzisiaj.
Powiem tyle. Jestem zakochany.
Przejechałem tylko jeden wyścig Le Mans w DBR9, ale co się tam działo...
Nie powiem o wspaniałej grafice, audio i modelu zniszczeń. Powiem tyle: jechałem na drugim miejscu w swojej klasie, przede mną jechało czarne Lamborghini, szef teamu darł się w mikrofon a Nelson Piquet odpierał moje heroiczne ataki.
Mamy półtorej godziny do końca wyścigu, nasze samochody są już mocno poobijane i zaczynają nas doganiać kierowcy z końca stawki. Zaczyna grać dramatyczna muzyka, słychać bicie serca. Na przedostatniej prostej wyścigu, słysze ogłuszający trzask, tyłem czarnego Lambo Piqueta zaczyna gwałtownie zarzucać, w końcu samochód zapala się i koziołkuje...
Zwyciężam...
Gra jest genialna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2008 o 19:42, GTO napisał:

Swoją drogą to jest dziwne, że jest taka sytuacja. Rozumiem, że dany market w danym mieście
może dostać egzemplarze GRID''a ciut później ale żeby mieli podać inną cenę to bzdura.
W sumie nawet nie byłaby to wielka różnica bo o ile mogli by podkręcić? do 89zł? ale
i tak nie powinno tak być. Sądzę więc, że zapłacić 79zł


Na cenie mi nie zależy, mogę dać nawet i te 99.90 ceny producenta ale liczyłem na to, że sobie dzisiaj w to popykam.
Jakoś nie mam ochoty czekać jeszcze tygodnia, a swoją drogą i w Polsce trochę przegięli z tą premierą.
21 dni tłumaczyli instrukcję i napisy na pudełku? No przecież gra wychodzi w całości w angielskiej wersji, a z tego co wiem premiera na świecie była 30 maja (mogę się tu mylić).
Nie wiem co im tyle czasu zajęło, transportowali z Anglii tę grę pieszo? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2008 o 23:36, darth 16 napisał:

Mam problem, gdy włączam GRIDA to pojawia mi się napis, że jest błąd w aplikacji i zostanie
ona zamknięta. O co chodzi??


A jakim sprzętem dysponujesz? Bo może to wynikać np. z braku Pixel shaderów na karcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2008 o 20:58, R3play napisał:

Dobije was: zamówiłem w pre-orderze, zamówiłem zwykłą pocztę, grę mam dzisiaj.
Powiem tyle. Jestem zakochany.
Przejechałem tylko jeden wyścig Le Mans w DBR9, ale co się tam działo...
Nie powiem o wspaniałej grafice, audio i modelu zniszczeń. Powiem tyle: jechałem na drugim
miejscu w swojej klasie, przede mną jechało czarne Lamborghini, szef teamu darł się w
mikrofon a Nelson Piquet odpierał moje heroiczne ataki.
Mamy półtorej godziny do końca wyścigu, nasze samochody są już mocno poobijane i zaczynają
nas doganiać kierowcy z końca stawki. Zaczyna grać dramatyczna muzyka, słychać bicie
serca. Na przedostatniej prostej wyścigu, słysze ogłuszający trzask, tyłem czarnego Lambo
Piqueta zaczyna gwałtownie zarzucać, w końcu samochód zapala się i koziołkuje...
Zwyciężam...
Gra jest genialna.



O tak! Le Mans to mistrzostwo świata!
Zbieram sobie teraz kasę na DBR9 lub na Lambo a jeśli szczęście dopisze to dozbiera się też na bolid :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2008 o 18:44, R3play napisał:

BARDZO WAŻNA INFORMACJA
Zagrałem w GRID''a. Na początku nie udało mi się odpalić gry, jednak po 10 minutach i
wymianie mejli z codemasters (brawo za kapitalną pomoc techniczną) udało się:). Dobra
wiadomość:
Jeżeli ktoś grał w demo bez dźwięku z audio od C-Media, w full version
jest to naprawione i dźwięk śmiga:). Zła wiadomość: wymagania sprzętowe w porównaniu
do dema wzrastają niebotycznie. O ile mi na grafice 7600GS 128MB w demie gra śmigała,
teraz na medium i w 1240x1024 praktycznie nie da się grać.
A poza tym, to gierka wymiata. Napisze coś więcej później, teraz spadam grać.


Ja też nie mogę odpalić gry, nic się nie pojawia, a wymagania spełniam, możesz napisać co zrobiłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Klikasz prawym na ikonie gry
2. Klikasz na właściwości
3. Na końcu pola "element docelowy" dopisujesz " -novirtual"
4. Pamiętaj o spacji przed "-"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2008 o 22:59, R3play napisał:

1. Klikasz prawym na ikonie gry
2. Klikasz na właściwości
3. Na końcu pola "element docelowy" dopisujesz " -novirtual"
4. Pamiętaj o spacji przed "-"


Też nie działa ale znalazłem inny sposób na uruchomienie.
odpalam grę bez płyty, gdy się pojawia komunikat, wkładam płytę i wciskam "retry" i GRID śmiga :)
nie wiem czego to wina ale ważne że działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest świetna. :P Wyścig Le Mans faktycznie jest bardzo emocjonujący. Choć ta muzyka, która się pod koniec włącza tylko zwiększa moje zdenerwowanie, przez co częściej robię wtedy błędy. :P Poza tym ten wyścig jest męczący i chyba zbyt często się pojawia. Powinni trochę wydłużyć czas trwania sezonu. Zresztą bardziej emocjonujące są dla mnie nocne wyścigi pro touge. Niesamowicie kręte trasy, jazda po ciemku i "cywilne" samochodu spotykane co jakiś czas (choć mogłoby być ich trochę więcej). Bardzo mi się podobał pojedynek jeden na jednego, który jest dostępny po wygraniu wszystkich imprez na pierwszym poziomie w Japonii. Ponad trzyminutowy wyścig, świetna muzyka i niesamowite emocje. :)
Mam pytanie do osób, które jeżdżą za pomocą kierownicy: czy dla was ta gra też jest za łatwa? Bo ja nie mam zbyt dużych problemów z wygrywaniem wszystkich wyścigów na najtrudniejszym poziomie. Choć czasem trzeba dany wyścig wiele razy powtórzyć. I na razie nie wyłączałem żadnych wspomagaczy, ale chyba będę musiał niedługo zaczął to robić. Jedyny problem sprawia mi czasem drift (który jest rewelacyjny), ale to tylko dlatego, że o wyniku przeciwnika dowiadujemy się dopiero po naszym występie. Przydałaby się możliwość zobaczenia ilości punktów przeciwnika na bieżąco. :/
I jeszcze jedna sprawa: czy da się jakoś zobaczyć powtórkę przejechanego wyścigu? Bo coś nie mogę znaleźć takiej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować