Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

Race Driver: GRID - temat ogólny

1348 postów w tym temacie

Dnia 05.09.2009 o 11:32, Zabrajin napisał:

Mam problem. Otóż zacząłem grać w Race Driver: GRID i postanowiłem zmienić sobie ustawienia
graficzne na najwyższe. Mój sprzęt to Intel Core 2 Duo E6750 2,6 GHz, Gainward Radeon
4870 512MB GDDR5 Golden Sample (Turbo) i 4 GB RAM. Niestety, gdy gra pyta mnie o restart
gry w celu zapisania ustawień, to po tym restarcie gry GRID nie zapisuje mi tych ustawień
i przestawia je z powrotem na domyślne. Ponadto chcę też powiedzieć, że problem ten wystąpił
po patchu 1.2. Co zrobić, by ustawienia zapisały się?


Przeinstalować grę, przestawić ustawienia, zainstalować patcha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 11:32, Zabrajin napisał:

Mam problem. Otóż zacząłem grać w Race Driver: GRID i postanowiłem zmienić sobie ustawienia
graficzne na najwyższe. Mój sprzęt to Intel Core 2 Duo E6750 2,6 GHz, Gainward Radeon
4870 512MB GDDR5 Golden Sample (Turbo) i 4 GB RAM. Niestety, gdy gra pyta mnie o restart
gry w celu zapisania ustawień, to po tym restarcie gry GRID nie zapisuje mi tych ustawień
i przestawia je z powrotem na domyślne. Ponadto chcę też powiedzieć, że problem ten wystąpił
po patchu 1.2. Co zrobić, by ustawienia zapisały się?

Gdy cię zapyta o restart to odpowiedz nie i zrób to ręcznie czyli sam wył. i wł. grę(mi pomogło)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ktoś wie jak ukończyć czasowkę BMW WTCC na Nirbugringu, jadę kilka razy czysto bez wpadek, i zawsze na ostanim zakręcie nie mieszczę się w ustalonym czasie, owszem jade optymalnym torem jazdy (ślady opon) ale to nic nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najwięcej czasu można zyskać w sumie na pierwszym zakręcie ale łatwiej na ostatniej szykanie przed zakrętem. Technika jazdy w sumie podobna jak w każdej ścigałce, podjeżdżać do zakrętów od wewnętrznej i w samym zakręcie zjeżdżać do wewnętrznej, nie za wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2009 o 06:18, player000 napisał:

Ja nie wiem co wy tak się tym teksturą przyglądacie... Ja jadąc ponad 200km/h nie mam
jakoś czasu na takie detale.


Tak się chyba dzieje kiedy ktoś przesyci się grami :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co poradzę, po prostu zawsze w grach lubię zwracać uwagę na drobne szczegóły. Dobrą grę poznaje się m.in. po dbałości developerów o takie rzeczy a wstawianie obok lepszych jakichś prostych tekstur i maskowania ich jakości efektami na pochwałę nie zasługuje. Grida owszem uwielbiam ale to nie znaczy że podchodzą do sowich ulubionych gier bez krytycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja tęż nie wiem, co wy się tak tekstur czepiacie... Moim priorytetem i jedynym wyznacznikiem jest radocha z grania, a reszta jest milczeniem. Ja wiem, że dzisiejsze gry muszą być ładne, ale wg. mnie tylko przy okazji. Jak mi się źle w jakąś grę gra, to choćby miała fotorealistyczną grafikę, to i tak nie będę w nią grał! I nie mam problemów z graniem w stare tytuły, w których grafika w porównaniu z dzisiejszą prawie nie istnieje;p Zresztą od zeszłego tygodnia znowu katuje Diablo 2 LoD, a w czwartek w końcu dorwałem Diablo Hellfire i gram w to z nie mniejszym zapałem niż ponad 10 lat temu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie czepiam, też dla mnie nr. 1 jest przyjemność grania, stwierdzam tylko techniczne fakty (i mówię o Gridzie PC-towym, na next genach wygląda imo nawet lepiej niż na PC) i nie jestem jednostronny, niby dlaczego bardzo podoba mi się taki np. Fuel na którego wiele osób kręci nosem bo nudny, grafika taka sobie, elementów rpg mało itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2009 o 16:56, Numenpl napisał:

A u mnie tak wygląda gra i nie narzekam na bloom bo się go pozbyłem!!



Wtrące się tak odnośnie tego blura,nie da siego jakoś wyłączyć?Bo np. w GTA IV wystarczyło wcisnąc "p" i i blur się wyłanczał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2009 o 20:16, NecroVisioneR napisał:

> A u mnie tak wygląda gra i nie narzekam na bloom bo się go pozbyłem!!
>


Wtrące się tak odnośnie tego blura,nie da siego jakoś wyłączyć?Bo np. w GTA IV wystarczyło
wcisnąc "p" i i blur się wyłanczał.

chyba Dargo''s mod może pomoć bo takowego użyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie , jak w tej grze kupuję się auta , bo kase mam ale auta nie mam tylko jedno to co się dostaję a już mam drugi sezon i żeby jeździć potrzebuję auta na taką trase itp. a nie wiem gdzie się kupuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak się "Wchodzi" w dane mistrzostwa czy coś, to jeśli nie masz auta to pojawia się kształt auta na szaro(tak jakby przykryte prześcieradłem) i można kupić "enterem" na ebayu albo nowe.
nie oczekuję że pomogę bo daru do tłumaczenia "słowami" nie mam :/
czy ktoś wie czy przyśpieszenia aut są w tej grze realistyczne? bo dziwie się że taka Mazda RX-7 w sekundę do setki daje radę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bierze ktoś udział w turnieju organizowanym przez portal cybersport.pl i sieć 36.6 na platformie cyberarena 36.6? Jest tam między innymi właśnie turniej w GRIDa z niezłymi nagrodami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować