Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt ujawnia cenę i wymagania sprzętowe gry Wiedźmin!

1186 postów w tym temacie

Dnia 26.06.2007 o 19:06, roos- napisał:

Kolekcjonerka jest najwyzszej jakosci, a jakosc kosztuje.
Zdradze jeszcze, ze to nie na EK zarabia wydawca - ona ma raczej promowac tytul. Ale zwykle
staramy sie na nich nie tracic, bo by nas z pracy wyrzucono.


Czemu nie można wykorzystać wPLN?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety, ale na EK się nie załapię z powodu braku funduszy. A na jesień jeszcze sporo ciekawych tytułów wyjdzie i je też chciałbym mieć...może kiedyś na allegro coś wyłapię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 19:05, master matrox napisał:

Pomijam już okropną cenę 200 zł za Edycje Kolekcjonerską, ale wymagania sprzętowe to koszmar.
Kto ma taki super - mega - wypasiony komputer?!


Można powiedzieć, że mam połowę słabszy, poza kartą :D. Ale nie denerwuj się, powiedzieli, że przed nami jeszcze optymalizacja kodu, a taka optymalizacja może zbić wymagania o połowę. Jestem więc dobrej myśli, ale z tą ceną mogliby naprawdę coś zrobić - albo możliwość wykorzystania wPLN, albo obniżyć do 170 zł, jak bodajże każda wcześniejsza EK. Wypasiona jest, przyznam, a im więcej się kupuje, tym zazwyczaj cena jest wyższa, ale błagam - zróbcie z tym coś, bo będę miał matkę na głowie przez rok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie przesadzaj człowieku.. widziałeś kiedyś Bestiariusz z DND?:) te w EK są zawsze kilku-nasto stronne i artbook też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm...Uważam że cena jest jak najbardziej odpowiednia...Ale będę miał problem z wymaganiami, jak średnią konfigurację to prawie spełniam wymogi....ale jak wiemy prawie robi wielką różnice i mam tylko 512 ram...Myślę że na mninimalnej sobie pogram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 19:01, Meketh napisał:

A wziołeś pod uwagę koszty produkcji EK i opłacalnośc wydania jej.Jestem pewny że te 200 PLN
to dolny półap opłacalności wydania tej edycji.Koszulka dobrej jakości kosztuje z 50 zł,bestiariusz
najmniej te 80zł(tyle chyba obecnie kosztuje np bestiariusz do 3,5 ED D&D) artbook też będzie
z 80 zł, karcianka -zestawy podstawowe do takich gier kosztują zwykle pomiędzy 30 a 50 zł mapa
towydatek ze 30zł,a medalion ze 20 zł conajmniej.Więc jak widzisz takie dodatki na dobrym poziomie(a
takie zapewne będą w EK) to koszt około 300 zł.


Buhahhaah koles nie osmieszaj sie :)

koszulka swietnej jakosci i nadruk na cały przod i tył -> 50 złotych (w detalu), tutaj dostaniesz "tajwan za 5PLN" ;).

hohohoho porownujesz podrecznik do RPG do kolorowej mini ksiazeczki ? gratuluje :)

Mapa -> kilka złotych, napewno nie 10 nawet.

koszt medalionu -> z 5 złotych, popatrz sobie po ile breloczki kosztuja :)

koszt niezlej jakosci całosci to z 150 złotych, a 50 to kosz numerku opokaowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 19:05, master matrox napisał:

Pomijam już okropną cenę 200 zł za Edycje Kolekcjonerską, ale wymagania sprzętowe to koszmar.
Kto ma taki super - mega - wypasiony komputer?!


... Ja:D... ale wydałem wszystko na kompka i teraz kasy niemam na EK...boshe ale ja durny jestem:(.... proszę zaprzeczcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 19:04, gVrV napisał:

a powiedz tak co maja mowic? cena za wysoka przepraszamy was? Cena jest jaka jest nie zmienai
jej kto chce kupi i mysle ze wszyscy kupia a kto nei zdazy jeszcze na allegro bedzie musial
czatowac i placic 400 zl


Eee - myślę że CD-Projekt powinno imho wypowiedzieć się na temat ceny bo to ONI sprzedają a MY kupujemy a sprzedaż to nasza "strata" - ich zysk, więc lekkie wyjaśnienie nie zaszkodziłoby bo wg. mnie CDP to porządna marka która nie powinna olewać swoich klientów. Chociażby kosztorysem EK x)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 19:09, DonKluseczka napisał:

> a powiedz tak co maja mowic? cena za wysoka przepraszamy was? Cena jest jaka jest nie
zmienai
> jej kto chce kupi i mysle ze wszyscy kupia a kto nei zdazy jeszcze na allegro bedzie musial

> czatowac i placic 400 zl


Eee - myślę że CD-Projekt powinno imho wypowiedzieć się na temat ceny bo to ONI sprzedają a
MY kupujemy a sprzedaż to nasza "strata" - ich zysk, więc lekkie wyjaśnienie nie zaszkodziłoby
bo wg. mnie CDP to porządna marka która nie powinna olewać swoich klientów. Chociażby kosztorysem
EK x)


.... no właśnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 19:04, Be-Yacz napisał:

> A wziołeś pod uwagę koszty produkcji EK i opłacalnośc wydania jej.Jestem pewny że te 200
PLN
> to dolny półap opłacalności wydania tej edycji.Koszulka dobrej jakości kosztuje z 50 zł,bestiariusz

> najmniej te 80zł(tyle chyba obecnie kosztuje np bestiariusz do 3,5 ED D&D) artbook też
będzie
> z 80 zł, karcianka -zestawy podstawowe do takich gier kosztują zwykle pomiędzy 30 a 50
zł mapa
> towydatek ze 30zł,a medalion ze 20 zł conajmniej.Więc jak widzisz takie dodatki na dobrym
poziomie(a
> takie zapewne będą w EK) to koszt około 300 zł.

BUAHAHAH dobre!


Wida ze masz dopiero kilkanascie lat co do ceny takich rzeczy jak bestiariusz czy artbook oraz karcianki, to znam się na tym bo siedzę jakieś 11 lat w grach RPG więc wiem jakie są ceny takich produktów.CO do koszulki to też nie jest żart bo dobrej jakości koszulki tyle kosztują, mogłem co najwyżej przesadzic z ceną medaliony czy mapy,ale nic pozatym.Dorośnij idż do pracy, zacznij zarabiac a zrozumiesz o czym piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 19:03, heyboy napisał:

To prawie 90 000 złotych


a cała produkcja kosztowała ok 20 kk zł wiec jakoś muszą sie "odkuć" w końcu za coś muszą zrobić dodatek bądź 2 część :D

roos napisał
Kolekcjonerka jest najwyzszej jakosci, a jakosc kosztuje.
Zdradze jeszcze, ze to nie na EK zarabia wydawca - ona ma raczej promowac tytul. Ale zwykle staramy sie na nich nie tracic, bo by nas z pracy wyrzucono.

więc wychodzi na to że jednak z tek kolekcjonerskiej to nawet 30 zeta za sztuke nie mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 19:09, sekundo napisał:

> Pomijam już okropną cenę 200 zł za Edycje Kolekcjonerską, ale wymagania sprzętowe to koszmar.

> Kto ma taki super - mega - wypasiony komputer?!

... Ja:D... ale wydałem wszystko na kompka i teraz kasy niemam na EK...boshe ale ja durny jestem:(....
proszę zaprzeczcie:)


Nieprawda, jutro będzie lepiej.

PS. to kiedy wchodzimy do siedziby CDP bombą w plecaku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kafar-> Co mam Ci powiedzieć, bo mnie cytujesz.

Kupowanie EK nie ma sensu, co z tym zrobisz?
Będziesz się cieszył posiadaniem, ''dla Miecia''- jak nie rozumiesz tego Miecia to Cię objaśnię.
Zaufaj japońskim specjalistom- taki żart.

Masz kasę, to wyskakujesz ze 199 PLN i nie płacz, że drogie, czy ja Ci żałuję?

Nie pamiętam, czy zacząłeś dobrze, ale nie wyjeżdżaj mi od polityków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 19:05, master matrox napisał:

Pomijam już okropną cenę 200 zł za Edycje Kolekcjonerską, ale wymagania sprzętowe to koszmar.
Kto ma taki super - mega - wypasiony komputer?!


To nie jest super wypasiony komp. Super wypasiony komp to mam Ja ! :D Możliwe że nawet w high detalach pójdzie, ale trochęsię boję, w sam raz jest medium :P A kompa kupowałem 1,5 roku temu i to wcale niedrogo ;o

A teraz a propo ceny EK: tu się mocno zdziwiłem - brak możliwośći wykorzystania wPLN ? (znaczy się niby tylko na przesyłkę, ale tu błąd ! ponieważ ZAWSZE, ale to zawsze jak był pre order jakiejś EK to wysyłka była gratis. A tu niby taki bajer ...). 200 zł to duzó, za dużo jak na taką EK. Ja myślałem że to będzie jakieś 170 zł. A tu ZonK - 200 zł. Hmm, muszę to przemyśleć. Kasę mam, lecz czy chce mi się wydawać ją na EK Wiedźmina ? Heh, bardzo bym chciał jąmieć, lecz czy warto ? Pewnie sięzdecyduje na tak i kupię ale jestem w pewnym stanie rozczarowania i zwątpienia ..

Hmmm !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 19:05, Garett napisał:

ps. 3000 egz to zadna EK, popatrzcie ile bylo CoHow :)


Tyle, ze w przypadku CoH ilosc Edycji Specjalnej (nie kolekcjonerskiej) byla wymuszona iloscia ammo-pack''ow ;)

A ja zaczynam sie gryzc nad EK... Kto tam wczesniej namawial do medytacji nad soba?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak. To muszą się odkuć na fanach Wiedźmina, nie "Wiedźmin - Gra", a Wiedźmina.

Idąc tym tropem EK MediEvala powinna kosztować 200zł bez możliwości użycia wPLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 19:10, mikolajmix napisał:

no dobra teraz już na spokojnie to przemyślałem i...jednak wybieram EP

BRAWO tak trzymaj Bracie:)... ja tysz biorę EP:D... bo tak czy tak to jednak Wiedźmin:)
to co że biedny ale jednak wiedzmin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.06.2007 o 19:09, EmperorKaligula napisał:

koszulka swietnej jakosci i nadruk na cały przod i tył -> 50 złotych (w detalu), tutaj dostaniesz
"tajwan za 5PLN" ;).

hohohoho porownujesz podrecznik do RPG do kolorowej mini ksiazeczki ? gratuluje :)

Mapa -> kilka złotych, napewno nie 10 nawet.

koszt medalionu -> z 5 złotych, popatrz sobie po ile breloczki kosztuja :)

koszt niezlej jakosci całosci to z 150 złotych, a 50 to kosz numerku opokaowania :)

a Czy ja piszę o produktach z EK, a pozatym skąd wiesz jaka będzie jakośc produktów w EK miałeś je w ręce widziałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytania do CDP:
1. Czemu nie można wykorzystać wPLN-ów do obniżenia kosztów EK?
2. Czy w EK też znajdzie się to lepsze etui skoro zamieniliście digipacka na zykłe boxy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować