Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt ujawnia cenę i wymagania sprzętowe gry Wiedźmin!

1186 postów w tym temacie

Dnia 26.06.2007 o 19:18, Tieru napisał:

a ja mam pytanie czy jak zamowie EK to bede musial odrazu potwierdzic czy kilka dni przed wyslaniem?I
czy bedzie mozna zrezygnowac z powodu klopotow,,finansowych ,,ze sie wyraze


Potwierdzasz kilka dni przed wysyłką i w każdej chwili możesz zrezygnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 19:14, Meketh napisał:

Bestiariusze od edycji 2 wszystkie widziałem.


no wlasnie porownaj sobie grubosc bestariusza do D&D a "ksiazeczki" kilkanascie stron dolaczonej do gry :)

nie porownuj rynkowych produktow do dodatkow do gry :) dostaniesz cieniiutkie ksiazeczki, koszlutki w jakosci odbiegajacej od sklepowych standardow. Jedynie karcianka moze byc cos warta, chyba ze to minimalny booster - te sa najtansze :).

A mapke i medalion po 30 i 20 zlotych to chyba z kosmosu wziales :) oba razem w hurcie (3000 sztuk to jak najabardziej hurt) to koszt ponizej 10 zlotych za pare :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Co do tego, że taniej się nie dało, to nie wierze z wcześniej przytoczonego przykładu Medivala. Zawartość bardzo
>podobna, a cena dużo niższa.

Oj, zdziwilbys sie jak drogie sa twardo oprawione, na wysokogramaturowej kredzie albumy. Miedzy innymi dlatego sa tak rzadkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 19:19, Kolumb22 napisał:

Jak by mi weszła to bym kupił edycję zwykłą,przecież artbook,koszulkę mozna kupi tylko i wyłoncznie
za wPLN


Jesteś w błędzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 19:16, Szymon666 napisał:

> > no dobra teraz już na spokojnie to przemyślałem i...jednak wybieram EP
> BRAWO tak trzymaj Bracie:)... ja tysz biorę EP:D... bo tak czy tak to jednak Wiedźmin:)

> to co że biedny ale jednak wiedzmin:)

i ja się do was przyłączę :] a za te 79.99 :p wcale nie taki biedny bo w EP też tych bajerko
sporo jest.
pożyjemy to pogramy i zobaczymy czy sie opłacało :D


Szymon666 dziękuję za poparcie i oby nas było więcej bo jednak EP tysz jest dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Wam, ale ja 100zł za koszulkę, dwie książki, karty i tandetny bryloczek nie zapłacę. Z tego co mówili pracownicy CDP cena EK miała nie przekraczać standardów tak, więc jestem tą ceną zszokowany. Jak dla mnie właściwą ceną byłoby ok. 160 zł. (Mike chyba mówił nawet, że cena będzie nawet mniejsza od tej kwoty) Możliwość opłacenia przesyłki wPLN... wielkie mi rzeczy... każdą przesyłkę powyżej 150 zł można nimi opłacić tak, więc nie wiem co to za wielka możliwość... Na całe szczęście zostaje jeszcze edycja podstawowa i tą ceną EK CDP przynajmniej pomogło mi podjąć decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 19:18, Tieru napisał:

a ja mam pytanie czy jak zamowie EK to bede musial odrazu potwierdzic czy kilka dni przed wyslaniem?I
czy bedzie mozna zrezygnowac z powodu klopotow,,finansowych ,,ze sie wyraze


Potwierdzenia zamówienia otrzymasz na kilka dni przed wysyłką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, miałem kupić kolekcjonerską, ale ta cena zniszczyła moją psychikę i zostawię pieniądze na Assasins Creeda albo innego Splinter Cella...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 19:20, roos- napisał:

>Co do tego, że taniej się nie dało, to nie wierze z wcześniej przytoczonego przykładu Medivala.
Zawartość bardzo
>podobna, a cena dużo niższa.

Oj, zdziwilbys sie jak drogie sa twardo oprawione, na wysokogramaturowej kredzie albumy. Miedzy
innymi dlatego sa tak rzadkie.


Przecież w Medivalu i Gothicu też były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przemyślałem wszystko i mam już pewne wyrobione zdanie.
Primo. Cena EK jest akuratna, taka jakiej się spodziewałem, imo rozsądna, kupuję.
Secundo. Wymagania też rozsądne (akurat taki mam pecet :D). Jak ktoś pisze, że ma 2x wolniejszego kompa i rozpacza to niech zauważy że standardy idą do przodu a takim piecykiem to dziś można co najwyżej grzanki smażyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 19:20, Kukowsky napisał:

Nie wiem jak Wam, ale ja 100zł za koszulkę, dwie książki, karty i tandetny bryloczek nie zapłacę.
Z tego co mówili pracownicy CDP cena EK miała nie przekraczać standardów tak, więc jestem tą
ceną zszokowany. Jak dla mnie właściwą ceną byłoby ok. 160 zł. (Mike chyba mówił nawet, że
cena będzie nawet mniejsza od tej kwoty) Możliwość opłacenia przesyłki wPLN... wielkie mi rzeczy...
każdą przesyłkę powyżej 150 zł można nimi opłacić tak, więc nie wiem co to za wielka możliwość...
Na całe szczęście zostaje jeszcze edycja podstawowa i tą ceną EK CDP przynajmniej pomogło mi
podjąć decyzję.


Ale przy kupnie EP płacisz za wysyłke RZECZYWISTĄ kase. Niezłe cwaniaki nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 19:01, Be-Yacz napisał:

> > Na 6 stronach 2 komentarze z ekipy CDP. To daje do myślenia.
>
> Daje i to bardzo. Przecież tak trudno jest wpaść na to, że w CDP pracują LUDZIE,
którzy
> też mają swoje prywatne życie.

Mówisz to na poważnie? Bo jakoś przy KAŻDYM newsie o wiedźminie odpowiedzi były natychmiastowe.
Gdy graczom się coś nie podoba, nagle wszyscy mają życie prywatne? Nie rozśmieszaj mnie, że
to przyadek. Poprostu pracownicy z CDP nie wiedzą co mówić. To samo było przy okazji
ŻAŁOSNEGO konkursu "łańcuch stalkera" czy coś takiego. CDP tak ma... NIESTETY!


Ej, stary, to nie reguła. Raz ktoś odpowie błyskawicznie, raz nie. SzaaH akurat często też odpowiada z domu, w swoim prywatnym czasie. Sprawdziłem przed chwilą na górze, nie ma go. Może jedzie w tej chwili do domu. Pre-ordery nie ruszyły, z pewnością ktoś z CDP odpowie do tego czasu. Ja tylko dodam ws. wymagań to, co wielokrotnie już było podkreślane. To nie są ani minimalne wymagania, ani rekomendowane. Wymusiliście ujawnienie jakichkolwiek, więc podajemy najbezpieczniejsze w tej chwili. Ale graliśmy w biurze zarówno na słabszym, jak i mocniejszym sprzęcie. Do czasu ostatecznej optymalizacji nie będzie bardziej szczegółowych informacji w tym temacie, bo znów zarzucicie nam, że obiecujemy gruszki na wierzbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bo do czasu ujawnieniaceny bylem rowniez pewny ze max 180zl a tu 20 lol i mam nadzieje ze jak cos to dadza mozliwosc wykorzystania jesszcze 20 wPLN o inaczej mnie matka zje za taka cene.Dla niej problemem jest gra za 50 a co dopiero mowic tu o 20zl xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol... 200 zł to chyba lekka przesada, do tego nic wPLNami zbić nie można (od 150 i tak jest darmowa, czy tam i tak do opłacenia).
Ja rozumiem, wszystko najwyższej jakości, kupa dodatków... ale 200 zł? Liczyłem tak na 150, 160 max... Ech no nic, zamówię, najwyżej nie potwierdzę przesyłki... a chciałem jeszcze nowego kompa kupić ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A no i to trochę głupio jest, bo teraz wszyscy co kupią EK (czyli ja pewiei też) to wydają kasę w ciemno trochę. Bo nikt (opocz tycz beta testerów i twórców) nie iwe jak gra będzie wyglądać, a my nie wiemy czy gra się nam spodoba. Heh, no cóż.
No dobra, trzeba trochę ponażekać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 19:21, Be-Yacz napisał:

Przecież w Medivalu i Gothicu też były.


Owszem, ale jeden na gre, a nie dwa jak w Wiedzminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować