Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - zamówienia przedpremierowe czas zacząć!

1160 postów w tym temacie

Dnia 03.07.2007 o 01:01, strajker napisał:

Mnie co innego "boli" - to aby w moim egz. EK wszystko było w porządku, nic nie brakowało,
nic nie było połamane, nic nie było porysowane ani popalcowane (płyta!!!) - i może być nawet
numer 2999 lub 2641:)


A pokaż mi w którym miejscu napisałem, że numerek jest w jakikolwiek sposób dla mnie ważny :] Jakie to ma znaczenie. no co innego, gdyby numerek oznaczał np poziom z którym startuje Twój bohater w grze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jezeli to Oni pomylili miesiace to juz ich problem :P i nie wiem jak ale beda musieli cos z tym zrobic ... moze jutro jak SzaacH wroci to cos sie wyjasni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 22:20, SzaacH napisał:

> > Rozumiem to wszystko obietnice i obietnice...
> > Tylko trzeba pamietac ze obietniaca - obietnica, slowo - slowem a cos wypisane na papierze

> Obiecali powinni dotrzymać tej obietnicy. Łamiąc obietnice stracili bardzo dużo gdyż już nikt
> im nie uwierzy;/

>

Dnia 02.07.2007 o 22:20, SzaacH napisał:

rozumiem że jesteście trochę zniecierpliwieni.. ale te komentarze są trochę na wyrost....

Gram.pl obiecało że postara sie dziś opublikować listę, ale jeśli to sie nie stało do tej
pory to do 24 jest trochę czasu... :)

Najwidoczniej jest jakiś powód tego małego opóźnienia .. na pewno go poznacie... :)
niestety nie znam statusu tej listy i nie mogę Wam w tym temacie pomóc...


Jak widać północ minęła już dawno i dalej nic nie ma ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 01:06, Yorrickus napisał:

> oczywiscie trzeba wziac poprawke na to ze ta lista nei jest oficjalna - nigdzie nie pojawil

> sie do tej listy oficjalny link z wyjasnieniem kogos z CDP jak to traktowac ...
Gdyby była nieoficjalna, to nie sądzę żeby znalazła się online. A poza tym, nigdzie nie ma
napisane, że to jest wersja beta listy.:) No i jeszcze komentarz:" Poniżej znajdziecie listę
pierwszych 500 zarezerwowany egzemplarzy Edycji Kolekcjonerskiej gry Wiedźmin".


Nie ma rowniez nigdzie oficjalnego stanowiska gram.pl ani CDP do tej listy - to mzoe byc tylko kolejny dowod na "profesjonalizm" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W kwestii wyjaśnienia, po pierwsze synku to sobie możesz do własnego dzieciaka mówić, po drugie nie obraziłem cię tylko wytknąłem twoje jakby nie patrzeć dziecinne zachowanie, nie zamówiłeś EK trudno nie zawsze dostajemy to co byśmy chcieli, masz jeszcze szansę na liście rezerwowej a jak nie to zawsze możesz kupić zwykłą edycję.
Kupowanie gier po to żeby sobie dodatki na półce postawić jest trochę niepoważne nie uważasz.
A Cdprojekt jak to firma ma wzloty i upadki zawalili trochę sprawę ale są tylko ludźmi i oni też popełniają błedy, niedocenili fanów mają nauczkę, miejmy nadzieję że następnym razem się poprawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 01:06, Hern napisał:

> > > Rozumiem to wszystko obietnice i obietnice...
> > > Tylko trzeba pamietac ze obietniaca - obietnica, slowo - slowem a cos wypisane
na papierze
>
> > Obiecali powinni dotrzymać tej obietnicy. Łamiąc obietnice stracili bardzo dużo gdyż
już nikt
> > im nie uwierzy;/
>
> rozumiem że jesteście trochę zniecierpliwieni.. ale te komentarze są trochę na wyrost....

>
> Gram.pl obiecało że postara sie dziś opublikować listę, ale jeśli to sie nie stało do
tej
> pory to do 24 jest trochę czasu... :)
>
> Najwidoczniej jest jakiś powód tego małego opóźnienia .. na pewno go poznacie... :)
> niestety nie znam statusu tej listy i nie mogę Wam w tym temacie pomóc...

Jak widać północ minęła już dawno i dalej nic nie ma ....


uh http://wiedzmin.gram.pl/lista.html

trzeba było cały wątek przeczytać ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 03.07.2007 o 01:00, marselus napisał:

Tutaj nie jest prostą kwestią bardzo źle przez Ciebie zrozumianą "obrażenia się" kwestia naznaczona
tutaj dotyczy tylko i wyłącznie braku swoistego profesjonalizmu który już nie pierwszy raz
zdażył się paniom i panom z CD - Projekt


No dobrze, ludzie z CD Projektu nie wykazali się w tym przypadku profesjonalizmem...cóż, zdarza się. Ale ja osobiście też nie mogę zrozumieć, czemu od razu ludzie stawiają sprawę w taki sposób: Edycja Kolekcjonerska albo nic.
Poza tym ile razy mają ludzie przepraszać i się kajać?

Co prawda mi się udało zamówić Edycję Kolekcjonerską, ale gdyby tak nie było, zadowoliłbym się podstawką, która, jakby nie patrzeć, do najuboższych nie należy.

W każdym razie mam pytanie: o co Tobie chodzi (a może powinienem napisać, o co Panu chodzi)? Mógłbyś to wyjaśnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie zaznaczył tutaj tego co tak skrupulatnie udało się wytknąć twej osobie a mianowicie tego iż poluję właśnie na te dodatki i na nic innego, EK, tak jak i EK innych gier mają swoją specyficzną aurę która czyni je wyjątkowymi nie dla tego co w nich jest ale dla tego, że jest, na nikogo się nie obrażam niemniej jednak byłem jedną z tych osób która na tą grę czekała i to bardzo długo, kwestia przeinaczania przeczytanych słów leży w twej jak i w mej kwestii, osobiście jestem za stary na to, by trzymać takie a nie inne rzeczy na półce tylko po to by świecić przed kimś tym co mam, dla mnie ta gra to krok milowy polskiej sceny komputerowej, gra która zajmie zaszczytne mam nadzieję miejsce w annałach historii polskich gier, sama nazwa wskazuje ją wyjątkowość, Edycja Kolekcjonerska, i możesz to sobie potraktować jak chcesz, mogę się jednak założyć, że także i ty, tak samo jak więkoszość ludzi na tym świecie <tych co stać na takie hobby> kolekcjonuje coś, nie dla tego by to mieć i postawić na półce ale po to by rozwijać swoje zainteresowania a także owo hobby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 01:06, Morfieusz napisał:

No jezeli to Oni pomylili miesiace to juz ich problem :P i nie wiem jak ale beda musieli cos
z tym zrobic ... moze jutro jak SzaacH wroci to cos sie wyjasni :P

Dzięki.
Niech ktoś jeszcze tak (albo podobnie) napisze, tj. że powinni dać jeszcze czas do wyboru koszulek. Bo się trochę stresuję. Nie chcę jakieś obcisłej S-ki. Ostatnio to koszulkę z EK NwN2 to musiałem osobiście wymieniać na Jagiellońskiej, a nie chcę takich problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 01:08, Jeremiah napisał:

Nie ma rowniez nigdzie oficjalnego stanowiska gram.pl ani CDP do tej listy - to mzoe byc tylko
kolejny dowod na "profesjonalizm" ...


Cóż, zważywszy, że pora jest taka, a nie inna, mogli dojść do wniosku, że i tak większość ludzi czekających na listę czekaniem się zmęczyła i czekanie przełożyli na dzień następny. Więc może doczekamy się jakiegoś oficjalnego stanowiska, czy też linka za kilka godzin, o ile tak długo będziemy czekać.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 01:19, marselus napisał:

Może to staroupierdliwość a może po prostu zwykły i prosty sentyment... i tyle.


No...ciekawość zaspokojona, grazie.:)

W sumie szkoda, bo przez to możesz nie zaznać przyjemności z tym tytułem. W każdym razie życzę powodzenia w polowaniu na Edycję Kolekcjonerską po korzystnej cenie gdzieś indziej... i pomyślnych wiatrów (tak mi to pasowało tutaj:)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 01:11, Nazin napisał:

> Jak widać północ minęła już dawno i dalej nic nie ma ....
>

uh http://wiedzmin.gram.pl/lista.html

trzeba było cały wątek przeczytać ;>


Jak ide kupić gazetę to spodziewam się, że ma wszystkie strony, a nie tylko 1/6 całości :-/
Więc de facto NIE ma pełnej listy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zaś będę starał się dmuchać ze wszystkich sił w żagle... by wiatr zaniósł mnie w tym własnie dobrym kierunku... czasami zastanawiam się nad tym czy aby nie zmienić hobby na takie mniej stresogenne... <na przykład zbieranie puszek> choć pewnie i między nimi są specjalne edycje kolekcjonerskie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>...dla mnie ta gra to krok milowy polskiej sceny komputerowej,

Dnia 03.07.2007 o 01:17, marselus napisał:

gra która zajmie zaszczytne mam nadzieję miejsce w annałach historii polskich gier


Na całe szczęście w historii było wiele ciekawych gier napisanych przez polskich programistów. Chociażby ostatnią jest Two Wordls ==> http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=6458. Jest również z gatunku RPG, osobiście uważam ją za znacznie lepszą od chociażby Gothica 3, ma znacznie ciekawszą fabułę i jak dla mnie równie dobrą grafikę. Niestety brakowało jej reklamy, jaką otrzymał Wiedźmin. Oczywiście bardzo się cieszę, że Wiedźmin ma wreszcie szanse faktycznie zaistnieć na arenie międzynarodowej. Co nie zmienia faktu, że Polacy stworzyli dwie bardzo udane gry RPG - oczywiście zakładam, że Wiedźmin spełni wszystkie pokładane w nim nadzieje. A jeżeli się postarasz, na pewno uda Ci się gdzieś znaleźć Edycje Kolekcjonerską, mnie na całe szczęście udało się ją zamówić na gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz się przyjrzałem tym koszulkom i doszedłem do wniosku odwrotnego niż się spodziewałem. Raczej żadna koszulka nie będzie za mała, prędzej będą za duże. Ta gramowska-wiedźmińska M-ka jest większa od mojej XL-ki (a dobrej firmy mam koszulkę). Teraz to jak dostanę od gram.pl XXL, to tshirt pewnie do kolan mi będzie sięgać. A to w sumie też dobre nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz rację kolekcjonuję aczkolwiek moje hobby nie jest na szczęście, aż tak kosztowne(CDA od wielu lat),
dalej przyznaję dodatki fajna rzecz ale skreślać grę tylko dlatego że poluję się na dodatki( a to wynikało z twojego posta- EK albo nic).Sam przecież piszesz "dla mnie ta gra to krok milowy polskiej sceny komputerowej" więc wydaje mi się że dodatki i owszem czemu nie ale sama gra powinna być najważniejsza(oczywiście to moje prywatne zdanie).
A tobie cóż mogę tylko życzyć dostania się na rezerwową listę i więcej szczęścia przy następnych Edycjach Kolekcjonerskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Nie wiem o której kończysz pracę, ale widząc ciebie tutaj o tej porze, bardzo prawdopodobne jest że miałeś swoją szansę na EK. Za dnia serwery nie działały,ale na chwilę ruszyły gdzieś tak po 22. Co prawda padły przed 23, ale mogłeś bez problemu zamówić.

A widząc ciebie tutaj o 1.30 sądzę że jeszcze o tamtej porze nie spałeś.No,ale nie wiem do której pracujesz.
A w pracy nie ma możliwości skorzystania z neta? Niektórzy tak właśnie zamawiali grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktem jest to, że jestem trochę wkurzony na te problemy które zaistniały, na listę rezerwową napewno się nie dostanę gdyż nie zgłosiłem się... po prostu mnie nie było, wiesz jak może być frustrująca sytuacja w której to człowiek zrywa się z ważnego zebrania tylko po to by na swoim laptopie wejść na stronę www.gram.pl po to by sprawdzić czy może sobie zamówić Wiedźmina.... potem widzi tylko żółtą karteczkę....ehhh... faktem jest to, że gdyby owych problemów nie było grę bym miał, tak to..... bez obrazy dla szczęśliwych posiadaczy prawie pewnych owej edycji.... niektórzy mieli niezłe fory w tym by ową grę zakupić, mam dużo ek gier niemniej wiedziałem już od początku iż walka o tą właśnie edycję będzie zażarta.... no i była.. z tym, że moje własne zęby raczej nie sprostały oczekiwaniom........
nie można mnieć jednak wszystkiego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz że dzisiaj wróciłem.... gdzieś w okolicach godziny 22, i to jest pierwszy raz w którym mogę zasiąść przed stacjonarnym kompem i spróbować coś tutaj napisać, co do próby zamówienia swojej EK zapewniam cię iż takowej nie miałem, za każdym razem była ta żółta karteczka nic więcej, środę i czwartek na tym zmarnowałem od piątku do teraz byłem w takim miejscu <Muszyna Złockie a rczej dalekie jej zad... by nie używać wulgaryzmów> w którym nie miałem zasięgu na swój telefon a o internecie mogłem tylko pomażyć, dlatego też troszkę puściły mi nerwy za to przepraszam, jestem tuaj teraz 4 dni, mam wolne a potem znów wyjazd na 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować