Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - zamówienia przedpremierowe czas zacząć!

1160 postów w tym temacie

Dnia 03.07.2007 o 00:13, heyboy napisał:

> Jestem w pierwszej 500, załapałem się. Numer 493.
> W końcu!!! Cały dzień zmarnowałem czekając na tę listę. Bardziej się tym przejmowałem
niż zamawianiem
> edycji kolekcjonerskiej - pojęcia nie mam czemu.
> Oh well, back to the real life, eh?:)

O której zamówiłeś?


Po 23 jakoś. Co prawda próbowałem wcześniej i nawet do koszyka udało mi się dotrzeć, ale to było i tak dość późno, bo około 21.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vivek1 0188. Świetnie w końcu mam numerek jaki chciałem :]. Chociaż ek Gothica 3 miałem 111 a stalkera 303.
Dzięki CDP odzyskałem do was zaufanie. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to pochwalcie się reszta o której zamówiliście zwoje egzemplarze ... ja swoje EK zamówiłem o - Data złożenia: Śr, 27.06.2007 o godz. 21:07 i nie ma mnie w tej 500 - coś mi tu nie gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 00:18, Yorrickus napisał:

Po 23 jakoś. Co prawda próbowałem wcześniej i nawet do koszyka udało mi się dotrzeć, ale to
było i tak dość późno, bo około 21.


No to zabawna historia, bo ja zamawiałem ok. 19 i mnie na niej nie ma, ale może trafię na jakiś fajny nr. Może 666? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje, przynajmniej masz pewnośc że jesteś na liście.... podejrzana sprawa z yascarr''em- gość ma 1 posta, rejestracja tylko 5 dni temu...może przypadek, a może nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 00:13, Morfieusz napisał:

0015 :D:D:D LOOOOL :D <DEAD> :D ale to sie chyba zmieni - pelno osob po 2 szt ma... a
ja wlozylem do koszyka 15:30 a zamowilem o 21:26 ;/ wiec nie wiem jak to jest


ciekawe ;P ja do koszyka włożyłem mniej więcej tak samo, a zamówienie o 16:24, a numerek 0014 ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam zamówione o godzinie 16:50 a jestem 0165... nie jest źle chodź przyznam że też miałem nadzieję na pierwszą 100...

inna rzecz że troche nie ufam tej "liście" ponieważ jakby nie było nie jest jeszcze oficjalna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 00:20, Jeremiah napisał:

no to pochwalcie się reszta o której zamówiliście zwoje egzemplarze ... ja swoje EK zamówiłem
o - Data złożenia: Śr, 27.06.2007 o godz. 21:07 i nie ma mnie w tej 500 - coś mi tu nie gra


A wejdz w "moje zamowienia" w sklepie gram.pl i zobacz czy masz w niewyslanych zamowieniach EK Wiedzina. Ja swoj egzemplarz zamowilem oficjalnie cytuje Śr, 27.06.2007 o godz. 22:08, choc wczesniej tez probowalem i prawie mi sie udalo. A, ze jak wiadomo prawie robi roznice... to przyjmuje podany wyzej termin za oficjalny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 00:23, Nazin napisał:

> 0015 :D:D:D LOOOOL :D <DEAD> :D ale to sie chyba zmieni - pelno osob po 2 szt ma...
a
> ja wlozylem do koszyka 15:30 a zamowilem o 21:26 ;/ wiec nie wiem jak to jest

ciekawe ;P ja do koszyka włożyłem mniej więcej tak samo, a zamówienie o 16:24, a numerek 0014
;P


hehehe no coz ;-) ale jezeli podwojne nicki na tej liscie to pomylka to dostaniesz 13 ;-) jak 14... choc wole zostac przy 15 :P taka okragla liczba

BTW - albo CDP znowu dalo ciala, albo ja jestem slepy - wbijam w swoje zamowienia, klikam Wiedzmin EK i tam gdzie byl wybor koszulki ... nie ma NIC :/ moze ktos kto jeszcze nie wybral rozmiaru to sprawdzic ?? moze to tylko jednostkowy bug ... a przy koszulce nic jeszcze nie majstrowalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem iż za ten post mogą na mnie paść pioruny z jasnego nieba, lecz dla mnie sytuacja ogólna jest lekko mówiąc śmieszna, wszystkim tym którzy zamówili grę gratuluję, jesteście wielkimi szczęściarzami, co zaś się tyczy reszty cóż, zapewne na otarcie łez pozostanie wersja goła, lub też EK na allegro o jakieś 100 złotych minimalnie droższa.

Wracając jednak do tematu, jestem osobą bardzo zapracowaną a co za tym idzie nie mam zbyt dużo czasu na to by wpatrywać się w monitor i zastanawiać się nad tym kiedy ta żółta karteczka zniknie i kiedy będę wreszcie mógł zamówić sobie swoją wersję, niemniej jednak mimo usilnych prób i starań nie dane mi było być tym jednym ze szczęśliwych, teraz wracam do domu i widzę iż nawet kwestia zapisania się na listę rezerwową nie było mi dane, cóż, za takowe działanie, CD PROJEKT ma ode mnie niezłe cięgi, niezłe bowiem dało plamę i to dość wielką, plamę na tyle wielką, że nawet słowa samego "BIG BOSA" nie są w stanie zmienić mojej decyzji.

Szanowny CD PROJEKCIE, wiadomym jest iż łatwiej osądzać gdy ktoś się pośliźnie, błotem wtedy łatwiej się rzuca, nie będę tutaj przydługich wywodów pisał, nie widzę w tym większego sensu, niemniej jednak jak dla mnie cały wasz profesjonalizm na tym jednym tytule poszedł jak para w gwizdek, bowiem zapewne większość tych co mogą zwać się szczęśliwymi "przyszłymi posiadaczami" to tacy ludzie co mają teraz wakacje i mogli po prostu na bieżąco śledzić wydarzenia na waszych stronach.

Ja wam za to wszystko daję wielkiego minusa, zawiodłem się i to straszliwie, lecz cóż takowe jest życie, zastanawiającym jest także, i to, co zrobi CD-PROJEKT z tymi osobami zamawiajacymi grę które są poniżej 18 r. życia, w sytuacji w której PEGI będzie 18+.....

Osobiście jak dla mnie zwykłe przepraszam od szanownego pana nie wystarczy.....
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

164 - jakieś skojarzenia z tym numerkiem, bo jak dla mnie to "ni przypiął, ni wypiął". Jeżeli numerki zostały rozdzielone zgodnie z nadchodzącymi zgłoszeniami, to nie spodziewałem się, że tak szybko udało mi się zamówić swoją EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 00:28, Morfieusz napisał:

BTW - albo CDP znowu dalo ciala, albo ja jestem slepy - wbijam w swoje zamowienia, klikam Wiedzmin
EK i tam gdzie byl wybor koszulki ... nie ma NIC :/ moze ktos kto jeszcze nie wybral rozmiaru
to sprawdzic ?? moze to tylko jednostkowy bug ... a przy koszulce nic jeszcze nie majstrowalem


Z tego co sie orientuję to rozmiar koszulki można było wybierać do ostatniego czerwca więc pewnie dlatego nie masz tej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować