Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - zamówienia przedpremierowe czas zacząć!

1160 postów w tym temacie

Dnia 03.07.2007 o 12:15, Tieru napisał:

no nie k*** ja tu slyze ze niektorzy zamawilai po 22 i sa na liscie tych 500 a ja zamowilem
o 21 i nie ma mnie na liscie.Trzeba przyznac z przykroscia ze CD PROJET pokazal sie z tej
grszej strony i mozna stwierdzic ze to d*** wołowa a nie porzadna firma.przecie to sa jane
żarty.Żadnego postaa my jak te tepaki czekamy aż ,,sznowni ,, panstwo ddza nam jakie info o
liscie(lol!).


Nie trzeba tak wulgarnie od razu, pozatym ta lista nie jest oficjalna, poszedł jakiś przeciek, zrobił się jeden wielki chaos i wszyscy są poddenerwowani.
Wrzućmy na luz, jak będzie to będzie, a nie że robicie raban o coś co tak naprawdę najwidoczniej nie miało do nas dojść (lista) skoro nie jest w oficjalnym info.
Jedyne o co można mieć pretensje to niedotrzymanie terminu i brak jakiejkolwiek notki ze sprostowaniem odnośnie listy, ale myślę, że jak się w końcu pojawi to zostanie nam wyjaśnione dlaczego tak długo czekaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obserwuję tą dyskusję od początku i muszę przyznać, że zaskoczony jestem brakiem jakiegokolwiek sprostowania ze strony ludzi zajmujących się listą. Wczoraj spędziłem ponad 3 godziny oczekując na nią a to co dostałem to spis 500 osób, na którym na dodatek nie znalazłem siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, tylko spokój nas uratuje:) Może numerki są przydzielane losowo, więc godzina zamówienia nie jest ważna? A może listę robią od końca? Co za różnica? Ważne że jest zamówione, nerwy nic tutaj nie pomogą. Ja wybrałem sobie rozmiar koszulki i teraz pozostaje tylko czekać na dalsze wiadomości oraz pełną listę szczęśliwców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 12:26, windows00 napisał:

> /ciach/
A to, to niby co?
"Tieru 0333 "

-,-



Jaki koleś... nie dosyć, że nie umie wyszukać na liście swojej osoby to jeszcze pisze obraźliwe posty pod adresem CDP...

Co te nerwy robią z ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tieru, nawet dobrze nie sprawdziłeś i od razu masz pretensje. Twój numer EK wiedźmina to: 0333
Jak już mówiłem tylko spokój nas uratuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 12:43, rider66 napisał:

jak już pisałem ta lista nie jest oficjalna więc nie ma co jej ufać...


Właśnie, nie mogłem się doszukać kto w ogóle podał ten link z tą lista 500. Może powiedziałby skąd się o niej dowiedział i podał by jakieś szczegóły. Bo CDP powiedziało że zamieszczą pełną listę a nie jej fragment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 12:37, Adam Malysz napisał:

ja zamówiłem o 17:47 a mój numer to 0412 a on o 21:52 i ma numer 0333
jak dla mnie to niesprawiedliwe trochę jest.


No jest, ale jak już wspominałam ta lista nie jest oficjalna, to chyba jakis przeciek. Także nie ma się co pieklić :D jak będzie oficjalne info to wtedy już będzie można :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta lista to ściema. Dopiero ja tworzą i zaczynają porządkować dlatego tez tylko 500 osób i taka kolejność. Potem wszystko się dokładnie wyjaśni. Musimy uzbroić się w cierpliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeciek czy nie, liczy się tylko to, że jej NIE ma.

A miała być wczoraj wieczorem.

Zaczynam się niecierpliwić...udało mi się zamówić EK pomiędzy kolejnymi padami systemu i teraz chcę (jak pozostałe ~2499 osób ) wiedzieć, jaki numer mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 13:30, AdrianS napisał:

Ta lista to ściema. Dopiero ja tworzą i zaczynają porządkować dlatego tez tylko 500 osób i
taka kolejność. Potem wszystko się dokładnie wyjaśni. Musimy uzbroić się w cierpliwość.


Nie koniecznie, możliwe że to po prostu przez te problemy techniczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 13:36, Oloninho napisał:

Nie koniecznie, możliwe że to po prostu przez te problemy techniczne.


Możliwe ale nie zastanawia Ciebie przypadkiem dlaczego lista nie została ujawniona tutaj na gram.pl tylko na forum Wiedźmina?? czyżby bali się tego co wczoraj działo się w tym temacie? No chyba, że naprawdę mieli jakieś problemy techniczne;/ Mam nadzieję, że cała lista będzie już niedługo opublikowana na gram.pl;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do ludzi z cd-projekt''u
wczoraj wieczorem miała być lista loudzi którzy zamówili ek ... i co? znowu daliście d..y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 13:44, plmko napisał:

do ludzi z cd-projekt''u
wczoraj wieczorem miała być lista loudzi którzy zamówili ek ... i co? znowu daliście d..y


Uważaj bo CDP to przeczyta... Ciekaw jestem czy w ogóle mają nasze głosy pod uwagą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 13:46, Oloninho napisał:

Uważaj bo CDP to przeczyta... Ciekaw jestem czy w ogóle mają nasze głosy pod uwagą?


Mam nadzieję, że interesuje ich to co mamy do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 13:48, FlankerD napisał:

Mam nadzieję, że interesuje ich to co mamy do powiedzenia.

Zwłaszcza że to jedna z najważniejszych premier roku (głównie dla fanów RPG i Polaków wkońcu to nasza rodzima produkcja), a oni co chwila nawalają. Najpeirw serwer teraz narali wody w usta w spraiwe tej listy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 13:46, Oloninho napisał:

> do ludzi z cd-projekt''u
> wczoraj wieczorem miała być lista loudzi którzy zamówili ek ... i co? znowu daliście d..y


Uważaj bo CDP to przeczyta... Ciekaw jestem czy w ogóle mają nasze głosy pod uwagą?


chyba mam prawo wiedzieć jaki mam numerek???
i czy wogóle zmieściłem się w tych 3 tysiącach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować