Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - zamówienia przedpremierowe czas zacząć!

1160 postów w tym temacie

Dnia 03.07.2007 o 00:39, AGRR napisał:

Śr, 27.06.2007 o godz. 21:48 Nr: 0273


Moje zamówienie jest z 17:39 i mam nr 397

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 08:30, Mr.Sexy napisał:

Ciekawa jest ta lista mi sie udało zamówić o 17 a mam nr 454

No to jesli chodzi o AUTENTYCZNOSC tej listy i zwiazek miedzy czasem zamowienia, a numerem EK to mozna chyba sobie w bajki wlozyc. Najwyrazniej serwery jeszcze glebiej sie posypaly niz mozna to przypuszczac. Ehh, a mialo byc tak pieknie ;)


FlankerD
Jest jeszcze trzecia opcja. Zauwaz, ze to TYLKO pierwsze 500 wylosowanych ksywek. Bedziesz pewnie pozniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łiiiiii a ja jestem a ja jestem ;)

0480 :D (i 0481, ale tę dostanie kumpel a co :D)

i dla ciekawostki powiem, że numerek po namyśle mi się podoba bo mój nr gg to 480 8000 :D

współczuje tym, którzy jeszcze nie widniejąna liście, ale mam nadzieję, że już dziś będzie dalsza część :)

A i jeszcze ktoś tam pisał, ale nie będe cytować, że lista jest zła bo są po 2,3 egzemplarze do jednego nicka, pewnie już ktoś na to odpisał, ale też odpiszę, że niektórzy - np. ja zamawiali z jedngo nicka 2 szt. jedna dla mnie, druga dla kumpla :) Także pierwsza 500 mam nadzieje nie ulegnie zmianie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 08:54, Piotrek K. napisał:

> Ciekawa jest ta lista mi sie udało zamówić o 17 a mam nr 454
No to jesli chodzi o AUTENTYCZNOSC tej listy i zwiazek miedzy czasem zamowienia, a numerem
EK to mozna chyba sobie w bajki wlozyc. Najwyrazniej serwery jeszcze glebiej sie posypaly niz
mozna to przypuszczac. Ehh, a mialo byc tak pieknie ;)


Dokładnie tak, a wystarczyło zrobic raport po godzinach zamówień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 08:50, Karharot napisał:

To tylko i wyłącznie uprzejmość CDP (bynajmniej nie wymuszona prawem) że zamieszcza oznaczenia


Pewnie tylko do czasu:
http://www.idg.pl/news/113975.html

Jasne, że odpowiedzialni sa rodzice, ale nie tylko. Gdy widzę małolata jak ćmi szluga w bramie, to co najmniej zwracam mu uwagę i odbieram fajki. A gdy przychodzi do sklepu 12-latek i bierze z półki grę 18+ to mu ją sprzedaję, tak? Bo mam z tego swą marżę i jest OK?

I jeszcze jedno... Powiadasz "uprzejmość"? Cha, cha!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam myślę że ta pierwsza 500 sie jeszcze zmieni bo numery miały być wedle kolejności zamówień bo z tego co czytam w postach ludzie co zamówili około godziny 17 nie są na liście a osoby które zamówiły wieczorem są. Wiec na pewno to się jeszcze pozmienia. wiec DON''T PANIC!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 09:13, Czarny Miecz napisał:

Pewnie tylko do czasu:
http://www.idg.pl/news/113975.html


A u mnie na ulicy banda gówniarzy coś z 12-14 lat regularnie kogoś zaczepia i nie raz pobije. Ale żadna gazeta o tym nie napisze bo to widok codzienny - na niemal każdym osiedlu można oberwać od takich smarkaczy i nie ma to nic wspólnego z grami bo większość z nich zamiast kompa ma w domu zapijaczonych rodziców, tyle że to mało chwytliwy temat.

Dnia 03.07.2007 o 09:13, Czarny Miecz napisał:

I jeszcze jedno... Powiadasz "uprzejmość"? Cha, cha!!!


Owszem uprzejmość, całkowita i szczera bo mimo wszystko informacja o ograniczeniach może zniechęcić jakiegoś rodzica do kupienia gry, co oznacza że CDP mniej na tym zarobi. A przecież mogli by śmiało walnąć info że gra jest od lat dziesięciu i zgarnąć więcej kasy, i nikt nie mógłby im nic za to zrobić. Doceń ich gest, zamiast z niego kpić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie, że lista miała powstać na podstawie ukazania się zamówienia w systemie. W czasie "młynu" zamówienie mogło pojawić się na koncie, ale nie w sklepie. Pojawiło się np. później, gdy serwery zostały trochę odciążone i przez to miejsce na liście nie odpowiada czasowi zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 08:30, Mr.Sexy napisał:


> z numerem 0343. Zamawiałem późno wieczorem,


Ciekawa jest ta lista mi sie udało zamówić o 17 a mam nr 454


W koszyku miałem około 16... i walczyłem, walczyłem... kupiłem żeton i walczyłem...
ale zamówiłem po 17...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 09:28, Arclight napisał:

Pamiętajcie, że lista miała powstać na podstawie ukazania się zamówienia w systemie. W czasie
"młynu" zamówienie mogło pojawić się na koncie, ale nie w sklepie. Pojawiło się np. później,
gdy serwery zostały trochę odciążone i przez to miejsce na liście nie odpowiada czasowi zamówienia.


A no właśnie, tak też mogło być chociaż to troszkę nie sprawiedliwe :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 09:28, Arclight napisał:

Pamiętajcie, że lista miała powstać na podstawie ukazania się zamówienia w systemie. W czasie
"młynu" zamówienie mogło pojawić się na koncie, ale nie w sklepie. Pojawiło się np. później,
gdy serwery zostały trochę odciążone i przez to miejsce na liście nie odpowiada czasowi zamówienia.


Ale jak miałeś na koncie to było i w sklepie bo konto masz na serwerze sklepu wiec źle rozumujesz, twoje konto na gram jest na serwerze gram na którym jest sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh to wszystko jest w sumie bez sensu....

Bo osoby, które już są na liście się cieszą, myślą o swoim numerku, czy im pasuje czy nie.
Z drugiej strony Ci co nie są na tej liście zadowoleni nie są...

Jak zmienią listę to osoby z już przydzielonymi numerkami nie będą zachwycone, jeśli numer im się podobał itp.

Ale widać też, że lista prawdopodobnie nie jest zrobiona wg kolejności zamówień i wynika to pewnie z upadków serwera...

Cóż, wg mnie trudno znaleźć takie rozwiązanie tej sytuacji żeby wszyscy byli zadowoleni. Zresztą zawsze się znajdzie ktoś, kto nie będzie usatysfakcjonowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 09:36, Kaczucha87 napisał:

Jak zmienią listę to osoby z już przydzielonymi numerkami nie będą zachwycone, jeśli numer
im się podobał itp.


To będą mogli sobie narzekać do woli ponieważ ta lista nie została oficjalnie podana więc równie dobrze osoby które na niej są (szczególnie podwójne zamówienia jeśli faktycznie było robione tylko jedno) mogą się znaleźć w zupełnie innym przedziale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 09:25, Karharot napisał:

Owszem uprzejmość, całkowita i szczera

Ani uprzejmość, bo - obowiązek; ani tym bardziej szczera, bo - marketing.

Dnia 03.07.2007 o 09:25, Karharot napisał:

A przecież mogli by śmiało walnąć info że gra jest od lat dziesięciu i zgarnąć więcej kasy,

I tu się mylisz grubo. Kategoria wiekowa 18+ jest afrodyzjakiem. I CDP dobrze to wie i wykorzystuje ten fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 09:28, Arclight napisał:

Pamiętajcie, że lista miała powstać na podstawie ukazania się zamówienia w systemie. W czasie
"młynu" zamówienie mogło pojawić się na koncie, ale nie w sklepie. Pojawiło się np. później,
gdy serwery zostały trochę odciążone i przez to miejsce na liście nie odpowiada czasowi zamówienia.


nr zamówienia mam przydzielony o danej godzinie przez serwer gram, a nie przez moj system albo mojego providera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumuję źle. Nie mogę znaleźć tej informacji, ale była w którymś z newsów. Zresztą, to co napisałem jest całkiem możliwe, skoro system "przydzielał" zamówienia na EK nawet osobom, które jej kupić nie chciały!
Konto =/= sklep.
Przeczesałem wiedźmińskie tematy, ale informacji o przydziale EK nie mogę znaleźć, choć pamiętam, że gdzieś to było opisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

System w sklepie. Tak trudno to zrozumieć? Zamówienie na koncie w sklepie a zamówienie w systemie zamówień w sklepie mogą być dwiema różnymi rzeczami. I ta lista by to potwierdzała. Chaos jaki wtedy panował w sklepie mógł przyczynić się do tego, że system zamówień "padł" i przyjmował losowo, tak jak losowo dawał szansę na zakup gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować