Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - zamówienia przedpremierowe czas zacząć!

1160 postów w tym temacie

Eh. Jeszcze 2 godziny im zostały na opublikowanie listy. Tymczasem nie będę tu siedział bezczynnie i pójdę coś zjeść :D Mam nadzieję ujrzeć listę jak wrócę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem to wszystko obietnice i obietnice...
Tylko trzeba pamietac ze obietniaca - obietnica, slowo - slowem a cos wypisane na papierze to na papierze...
Rzeczy obiecanych nigdy nie mozna brac na 100% serio...
Ja osobiscie taka mam zasade nie udalo sie no coz... jutro tez jest dzien... i sie nie przejmowac nie strzepic sobie jezyk...
I wiem dobrze jak jest fajnie sobie pokrzyczec wydrzec powyklinac na kogos komu sie biznes udal np. microsoft wielka korporacja narzekanie na viste itp itd bardzo podobna sytuacja...
Spojrzcie na to troche z dystansu... <--- Dobra rada ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaje, że ta lista jest w tej chwili nie do stworzenia... a to przez te "błędne" zamówienia i listę rezerwowych... Ale fakt, mogli chociaż napisać, że ze względu na właśnie te czynniki nie mogą opublikować takowej listy. Mogli o tym pomyśleć choćby ze względu na to, że MUSZĄ mieć świadomość zainteresowania tym tytułem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 21:57, heyboy napisał:

Eh. Jeszcze 2 godziny im zostały na opublikowanie listy.


Do konca dnia tyle czasu zostalo ^^

Dnia 02.07.2007 o 21:57, heyboy napisał:

Tymczasem nie będę tu siedział bezczynnie i pójdę coś zjeść :D


Prawidlowe nastawienie

Dnia 02.07.2007 o 21:57, heyboy napisał:

Mam nadzieję ujrzeć listę jak wrócę...


Nadzieja zludna jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 21:58, WolfClub napisał:

Rozumiem to wszystko obietnice i obietnice...
Tylko trzeba pamietac ze obietniaca - obietnica, slowo - slowem a cos wypisane na papierze
to na papierze...
Rzeczy obiecanych nigdy nie mozna brac na 100% serio...


Ale również trzeba wiedzieć, że jeśli się coś powie i to przy większej ilości świadków to takie coś jest wiążące wg. prawa.
Obiecali powinni dotrzymać tej obietnicy. Łamiąc obietnice stracili bardzo dużo gdyż już nikt im nie uwierzy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 21:58, WolfClub napisał:

Rozumiem to wszystko obietnice i obietnice...
Tylko trzeba pamietac ze obietniaca - obietnica, slowo - slowem a cos wypisane na papierze
to na papierze...


Więc tak dla twojej wiadomości: to że lista miała być w poniedziałek jest napisane, możesz sobie wydrukować i wtedy będzie na papierze. A to, że ludzie często nie dotrzymują obietnic nie znaczy, że z góry należy zakładać, że czyjeś słowo jest g**no warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według jakiego prawa obiecywanie przy dużej ilości świadków jest wiążące? Co najwyżej prawa obyczajowego... ale je raczej nie można określić jako wiążące...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 22:05, SlimPole napisał:

Więc tak dla twojej wiadomości: to że lista miała być w poniedziałek jest napisane, możesz
sobie wydrukować i wtedy będzie na papierze. A to, że ludzie często nie dotrzymują obietnic
nie znaczy, że z góry należy zakładać, że czyjeś słowo jest g**no warte.


Wiec tak do twojej wiadomosci polskie realia dowodza ze twoja teza jest blednie postawiona ^^ w wiekszosci przypadkow... niestety... z czego jest mi niezmiernie przykro i zal z tego powodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 22:07, Cirian napisał:

Według jakiego prawa obiecywanie przy dużej ilości świadków jest wiążące? Co najwyżej prawa
obyczajowego... ale je raczej nie można określić jako wiążące...?


Widać, że nie miałeś przedmiotu o nazwie Prawo;/ każde słowo jest wiążące nawet bez dużej ilości świadków. Ale to tutaj nie ważne natomiast ważne jest, że CDP zrobiło nas w bambuko i nie zamierzają podać tej listy;/ Jutro raczej niech liczą na kilka lub kilkanaście rezygnacji z kupna tej gry;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 22:11, wdowiakm napisał:

Jutro raczej niech liczą na kilka lub kilkanaście rezygnacji z kupna tej gry;/

No chyba trochę przesadzasz. Nie sądzisz, że ktoś siedział kilka godzin na stronie aby zamówić EK, żeby teraz zrezygnować bo nie poznał jeszcze numeru swojego egzemplarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napiszę tak: To, że ludzie nie dotrzymują słowa, nie znaczy że należy tak robić, czy że jest to publicznie dozwolone. Wiem, że nie należy polegać na cudzych obietnicach, bo jak nie ma dowodu, bardzo łatwo się czegoś wyprzeć, co nie oznacza, że takie zachowanie jest w porządku. Generalnie ludzi, którzy nie wywiązują się z obietnic nie szanuję i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 22:13, Daerdin napisał:

No chyba trochę przesadzasz. Nie sądzisz, że ktoś siedział kilka godzin na stronie aby zamówić
EK, żeby teraz zrezygnować bo nie poznał jeszcze numeru swojego egzemplarza.


Po wypowiedziach niekturych osob tutaj obecnych sadzil bym inaczej

NIECH SIE CIESZA CI CO W KOLEJCE CZEKAJA ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie zbytnio nie obchodzi jaki mam numer, ale chodzi o to że CDP obiecał zamieszczenie listy i milczy. Zwłaszcza mam nadzieje że te plotki o poślizgu premiery okażą się bzdurą. Przydało by się aby CDP zajął jakieś stanowisko w tych sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 22:13, Daerdin napisał:

> Jutro raczej niech liczą na kilka lub kilkanaście rezygnacji z kupna tej gry;/
No chyba trochę przesadzasz. Nie sądzisz, że ktoś siedział kilka godzin na stronie aby zamówić
EK, żeby teraz zrezygnować bo nie poznał jeszcze numeru swojego egzemplarza.


Przeczytaj kilka postów wyżej i sie dowiesz, ze nie chodzi nam o listę tylko o dotrzymywanie słowa przez CDP;/
Nie traktują klienta poważnie i profesjonalnie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 22:13, Daerdin napisał:

No chyba trochę przesadzasz. Nie sądzisz, że ktoś siedział kilka godzin na stronie aby zamówić
EK, żeby teraz zrezygnować bo nie poznał jeszcze numeru swojego egzemplarza.


Rezygnacja z zakupu EK Wiedzmna dla blachego powodu jakim jest nieznajomosc numeru opakowania gry jest przesada - przyznaje. Rezygnacja z zamowiena poniewaz firma nie spelnia obietnic - to moim zdaniem sesowny powod. Jeszcze do konca poniedzialku sa niespelna dwie godziny, czekam wiec cierpliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 22:11, wdowiakm napisał:

> Według jakiego prawa obiecywanie przy dużej ilości świadków jest wiążące? Co najwyżej
prawa
> obyczajowego... ale je raczej nie można określić jako wiążące...?

Widać, że nie miałeś przedmiotu o nazwie Prawo;/ każde słowo jest wiążące nawet bez dużej ilości
świadków. Ale to tutaj nie ważne natomiast ważne jest, że CDP zrobiło nas w bambuko i nie zamierzają
podać tej listy;/ Jutro raczej niech liczą na kilka lub kilkanaście rezygnacji z kupna tej
gry;/


A to się rezerwowi ucieszą :) jedni z rezygnują drudzy kupią, proste. raczej żaden egzemplarz TW EK
aha i te robienie w bambuko jest bardzo denerwujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę Was nie rozumiem (tych co chcą zrezygnować z gry). Chyba nie po to siedzieliście kilka godzin żeby ją zarezerwować i teraz oddać? Przecież to nie ma sensu. A może to ja mam jakiś wypaczony system wartości? Też czekam na tą listę, ale tylko z czystej ciekawości jaki numer mi przypadł, a tutaj patrzę i widzę to następująco:
jupi zamówiłem -> CDP nie daje listy -> foch, oddaję grę
A zresztą jak oddacie, to może znajdą się chętni co sobie zamówią i nie będą wybrzydzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 22:03, wdowiakm napisał:

> Rozumiem to wszystko obietnice i obietnice...
> Tylko trzeba pamietac ze obietniaca - obietnica, slowo - slowem a cos wypisane na papierze

Dnia 02.07.2007 o 22:03, wdowiakm napisał:

Obiecali powinni dotrzymać tej obietnicy. Łamiąc obietnice stracili bardzo dużo gdyż już nikt
im nie uwierzy;/



hey

rozumiem że jesteście trochę zniecierpliwieni.. ale te komentarze są trochę na wyrost....

Gram.pl obiecało że postara sie dziś opublikować listę, ale jeśli to sie nie stało do tej pory to do 24 jest trochę czasu... :)

Najwidoczniej jest jakiś powód tego małego opóźnienia .. na pewno go poznacie... :)
niestety nie znam statusu tej listy i nie mogę Wam w tym temacie pomóc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 22:13, Daerdin napisał:

> Jutro raczej niech liczą na kilka lub kilkanaście rezygnacji z kupna tej gry;/
No chyba trochę przesadzasz. Nie sądzisz, że ktoś siedział kilka godzin na stronie aby zamówić
EK, żeby teraz zrezygnować bo nie poznał jeszcze numeru swojego egzemplarza.

O... czyżby? Mam swoje zasady, nie lubię jak ktoś mnie robi w konia. W tej chwili poważnie się zastanawiam na rezygnacją z EK. Wiem że CDP na tym nie straci, bo lista "rezerwowych" jest długa, i na pewno ktoś ją kupi za mnie,ale mam to gdzieś. Łaski bez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 22:20, SzaacH napisał:

hey

rozumiem że jesteście trochę zniecierpliwieni.. ale te komentarze są trochę na wyrost....

Gram.pl obiecało że postara sie dziś opublikować listę, ale jeśli to sie nie stało do tej
pory to do 24 jest trochę czasu... :)

Najwidoczniej jest jakiś powód tego małego opóźnienia .. na pewno go poznacie... :)
niestety nie znam statusu tej listy i nie mogę Wam w tym temacie pomóc...


HAHA macie komentarz osoby z CDP teraz powinno sie uspokojic ^^ hehe normalnie spadlem z krzesla ze smiechu LoL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować