Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - zamówienia przedpremierowe czas zacząć!

1160 postów w tym temacie

Dnia 02.07.2007 o 22:54, Wojman napisał:

> ja akurat nie czekam na listę bo chociaż jestem odpowiedzialny za polskie wydanie Wiedźmina

> i premierę tej gry to na EK sie też nie załapałem.... :)

Bedziesz mial okazje sie zalapac na EK Wiedzmina... jesli w ciagu ponad godziny nie bedzie
podana lista z numerkami. :D W kazdym razie dalej czekam cierpliwie. Choc przyznaj sam, ze
jakbys z niecierpliwoscia czekal na dluuugo oczekiwana gre to tez bys sie denerwowal gdyby
wydawca nie wywiazywal sie ze swoich obietnic.


no pewnie że bym czekał na ta liste :)
dlatego napisałem że Was rozumiem, sam jestem graczem i wiem co znaczy czekać na info którego z rożnych powodów nie ma...

co jak bym zrobił: nie rezygnowałbym z Ek, tym bardziej ze tak było o nią ciężko... :P

plizz miejcie trochę wyrozumiałości... wszyscy po stronie CDP to na prawdę nie są automaty :) i nikt nie chce Wam zrobić na złość :P

wręcz przeciwnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP jest jak bramkarz: broni dobrze-nikt nie chwali, "bo przecież od tego jest", raz puści gola-obsobaczą, zbluzgają zwyzywają, aż do następnego meczu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo dla CDP, ze odpisuja o 22:53 :-)

Hip Hip... Hurra!!!

;-)

Troszke to smieszne, ale doceniamy :-) Chyba za odpowiadanie i pisanie na forum kasy nie dostajecie, wiec co za roznica, o ktorej godzinie, jak to tylko w ramach hobby ;-) Chyba, ze sie myle i macie od posta placone ;-)


A co do calego tego zamowienia, to niezle znowu daliscie ciala, ale juz nawet przepraszaliscie, wiec chyba sami wiecie ;-)

Pozdrawiam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 23:00, strajker napisał:

> ja akurat nie czekam na listę bo chociaż jestem odpowiedzialny za polskie wydanie Wiedźmina

> i premierę tej gry to na EK sie też nie załapałem.... :)

"Szewc" chodzi bez butów?:)
To szlachetne nie mieć forów we własnej firmie ale z drugiej strony... zbyt ascetyczne:)

W końcu "szewc" na własnej skórze powinien znać wady i zalety własnej produkcji!




no nie .. ja w Wiedźmina już grałem :P .... tym bardziej żałuje że nie mam EK.. szczególnie z tym niskim numerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 23:00, KOTUŁ napisał:

A jaki ma być ten dodatek do EK??


Ostatnio nam wielu z Księżyca spada...
A dodatek - ogólnie do wszystkich pre-orderów - plakat+naklejka
Więcej takich pytań proszę...

Odliczanie do północy, niemal takie samo jak 27 czerwca do godziny 15.00 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 23:02, Elwer napisał:

CDP jest jak bramkarz: broni dobrze-nikt nie chwali, "bo przecież od tego jest", raz puści
gola-obsobaczą, zbluzgają zwyzywają, aż do następnego meczu ;)


LOL pieknie powiedziane :D

Kris_bla - za odpisywanie na Twoje posty powinni mi zapłacić podwójnie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 22:57, SzaacH napisał:


> Albo jesteście poważną firmą i traktujecie swoich klientów poważnie albo też jesteście
nie
> poważni nie profesjonalni i tak też będziecie przez swoich klientów w przyszłości traktowani.

> IMHO CDProjekt bardziej się widzi jako firma prowadzona w garażu i na kolanie ...

widzę że atmosfera sięga zenitu... szkoda że uważasz jak powyżej.. jeśli prześledzisz newsy
i komentarze szybko sie okaże że jeżeli ktoś coś zepsuje albo nie uda sie do końca (patrz niedziałające
serwery) nikt nie chowa głowy w piasek tylko oficjalnie o tym mówi i przeprasza? chyba że pominąłeś
ten wątek...

co więcej CDP mając na uwadze zadowolenie graczy próbuje wynagrodzić graczom trudy które ponieśli....
(patrz dodatki do zamówień EK)
to ze Ci odpisuję o 22.53 choć już nie pracuję świadczy również o tym że pracując w CDP biorę
na "klatę" również takie komentarze... choć nie musze na nie odpowiadać... i choć sobie słodzić
nie wypada jest w tym "odrobinę profesjonalizmu"

taj jak pisałem jest mi przykro ze czekacie i nie ma tej ... listy...


Nie mam sie tutaj zamiaru przepychać słownie ani analizować zagrywki PR i nie PR bo nie mam 14 lat (bez urazy dla 14 latków ;]) - chodzi mi tylko o to, że nie szanujecie mojego czasu i rzucacie słowa na wiatr (bądź nie radzicie sobie oceną sytuacji - może zmiany personalne ?)

Bo nawet jeśli publikacja listy nastąpi o 23:59 to jest to bardzo ale to bardzo nie poważne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SzaacH dzielnie broni dobrego imienia CDP :D
No w sumie to mógł to olać i wogóle tu nie wejść, więc przynajmniej tyle mamy ;p
Ale, że EK sobie nie zamówiłeś?!?!
A jak wrażenia po graniu?^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 23:02, SzaacH napisał:

no pewnie że bym czekał na ta liste :)


I tutaj sie zgadzamy;]

Dnia 02.07.2007 o 23:02, SzaacH napisał:

co jak bym zrobił: nie rezygnowałbym z Ek, tym bardziej ze tak było o nią ciężko... :P


Właśnie tak sobie myślę, że jakbym zrezygnował to kuzynka mnie chyba by rozszarpała;)

Dnia 02.07.2007 o 23:02, SzaacH napisał:


plizz miejcie trochę wyrozumiałości... wszyscy po stronie CDP to na prawdę nie są automaty
:) i nikt nie chce Wam zrobić na złość :P


Wyrozumiałości powiadasz?? No dobra ja jestem już z deka spokojny i jestem w stanie oczekiwania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 23:02, Elwer napisał:

CDP jest jak bramkarz: broni dobrze-nikt nie chwali, "bo przecież od tego jest", raz puści
gola-obsobaczą, zbluzgają zwyzywają, aż do następnego meczu ;)



Gorzej jak taki bramkarz puszcza gole w kazdym waznym meczu, bo ze slabymi druzynami to kazdy "glupek" bronic potrafi...

Brnac oczywiscie w Twoja metafore to pisze :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 23:05, SzaacH napisał:

Kris_bla - za odpisywanie na Twoje posty powinni mi zapłacić podwójnie :):):)


To popros o podwyzke :-D

Bo pracujesz w trudnych warunkach ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 23:06, Jeremiah napisał:

Nie mam sie tutaj zamiaru przepychać słownie ani analizować zagrywki PR i nie PR bo nie mam
14 lat (bez urazy dla 14 latków ;]) - chodzi mi tylko o to, że nie szanujecie mojego czasu
i rzucacie słowa na wiatr (bądź nie radzicie sobie oceną sytuacji - może zmiany personalne
?)


Przepraszam bardzo, ale czy to jest aluzja do mojej analizy przeprosin Pana Kicińskiego? Jeżeli tak, to informuję Cię, że NIE mam 14 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 23:02, SzaacH napisał:

dlatego napisałem że Was rozumiem, sam jestem graczem i wiem co znaczy czekać na info którego
z rożnych powodów nie ma...


I taka postawa mi sie podoba, przynajmniej nie chowasz glowy w piasek i nie mowisz, ze wszystko jest w porzadku. I za to jestem wdzieczny.

Dnia 02.07.2007 o 23:02, SzaacH napisał:

plizz miejcie trochę wyrozumiałości...


Co do wyruzymialosci to jednak troche jej mamy. Zwlaszcza, ze my - gracze nie robimy problemu z tego, ze choc lista miala byc w piatek to jej nie bylo. Bylo obiecane, ze jednak w poniedzialek - czekamy cierpliwie, chcoc przyznaje, ze powoli zaczynam sie troche denerwowac. Mialy byc maile z informacja o numerku w ciagu 24 godzin od zlozenia zamowienia, ja do tej pory jeszcze nie dostalem. Po prostu powoli zaczynam sie czuc rozgoryczony faktem, ze na informacje czekam a jej wciaaaaaaz nie ma. I nie wspomianam o mozliwosci bojkotu Wiedzmina dlatego, ze firmy CD Projekt nie lubie. Wspominam o tym dlatego, ze na grze mi zalezy. A, fakt, ze firma w oczach fana nie spelnia obietnic - no coz po prostu mi przykro z tego powodu. W kazdym razie jeszcze raz podkresle - ciesze sie, ze nie chowasz glowy w piasek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jak dadzą numerki to się wszyscy rzucą i znowu serwery padną. a propos może właśnie je konserwują żeby sprawniej działały na tak oczekiwaną chwile: POKAZANIA ŚWIĘTYCH NUMERKÓW.. o tak jak to brzmi aż ciary przechodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 23:13, parysm napisał:

a jak dadzą numerki to się wszyscy rzucą i znowu serwery padną. a propos może właśnie je konserwują
żeby sprawniej działały na tak oczekiwaną chwile: POKAZANIA ŚWIĘTYCH NUMERKÓW.. o tak jak to
brzmi aż ciary przechodzą

Acha, jasne, nabijaj się dalej. Jakby pracowali teraz nad serwerami,to byś tego posta nie napisał, bo serwis byłby w tym momencie niedostępny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 23:11, Wojman napisał:

> dlatego napisałem że Was rozumiem, sam jestem graczem i wiem co znaczy czekać na info
którego
> z rożnych powodów nie ma...

I taka postawa mi sie podoba, przynajmniej nie chowasz glowy w piasek i nie mowisz, ze wszystko
jest w porzadku. I za to jestem wdzieczny.

> plizz miejcie trochę wyrozumiałości...

Co do wyruzymialosci to jednak troche jej mamy. Zwlaszcza, ze my - gracze nie robimy problemu
z tego, ze choc lista miala byc w piatek to jej nie bylo. Bylo obiecane, ze jednak w poniedzialek
- czekamy cierpliwie, chcoc przyznaje, ze powoli zaczynam sie troche denerwowac. Mialy byc
maile z informacja o numerku w ciagu 24 godzin od zlozenia zamowienia, ja do tej pory jeszcze
nie dostalem. Po prostu powoli zaczynam sie czuc rozgoryczony faktem, ze na informacje czekam
a jej wciaaaaaaz nie ma. I nie wspomianam o mozliwosci bojkotu Wiedzmina dlatego, ze firmy
CD Projekt nie lubie. Wspominam o tym dlatego, ze na grze mi zalezy. A, fakt, ze firma w oczach
fana nie spelnia obietnic - no coz po prostu mi przykro z tego powodu. W kazdym razie jeszcze
raz podkresle - ciesze sie, ze nie chowasz glowy w piasek.


Tak swoją droga nie wiem czy ktoś z gramu juz mówił ale na prawdę ostro daliście nam do wiwatu z tym obciążeniem.. nawet nie chodzi o to że wszystko padło... ale że przez pewien czas nie mogliśmy sie podnieść :)

tak jak napisałem jest to wtopa... może nie tak duża jak serwery ale.... znowu zaciągamy u Was kredyt zaufania :) taki mały :)

cóż więcej mogę powiedzieć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po prostu to jest śmieszne zapowiedzi pokazania numerków. może niech dadzą je i już bez żadnych konkretnych terminów a że terminy już były ustalone wcześniej i te przekładanie ich no cóż........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 23:11, Wojman napisał:

Po prostu powoli zaczynam sie czuc rozgoryczony faktem, ze na informacje czekam
a jej wciaaaaaaz nie ma.


Może CDP powinno sobie walnąć motto pod logotypem "PLEASE WAIT ..." lub "WE ARE SORRY TECHNICAL PROBLEMS ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować