Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - zamówienia przedpremierowe czas zacząć!

1160 postów w tym temacie

Dnia 02.07.2007 o 22:34, Darkstar181 napisał:


Słuchaj, nie robił bym żadnych problemów, gdyby chociaż pojawiło się jakiekolwiek usprawiedliwienie
ze strony CDP,grzecznie bym czekał do następnego terminu. Ale że nie ma...


Rozumiem że moje obecność /wyjaśnienia Ci nie pomagają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej napewno bede nosił ten medalion(fajny jest :P) ale założe się że będze znowu kupa osób mnie pytać co to jest. Na rzemieniu nosze już od roku monete z Grunwa i do tej pory ludzie mnie pytają co to (mimo iż przynajmniej raz ją oglądali).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 22:35, SzaacH napisał:

Luz rozumiem.... poważnie .. i nikt nie ma do Was pretensji.... po prostu czekacie ... :)


W sumie jesteśmy zmuszeni do czekania... Może damy radę i wytrzymamy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.07.2007 o 22:39, SzaacH napisał:

Rozumiem że moje obecność /wyjaśnienia Ci nie pomagają ;)

Doceniam twoją pracę, i to że siedzisz z nami po godzinach, ale jak sam napisałeś, nie wiele wiesz na temat obecnej sprawy. Napisałeś po prostu że CDP na pewno ma jakiś powód dla którego nie umieścił listy, ale jaki to powód, to sam nie wiesz:/

P.S Bez obrazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 22:20, SzaacH napisał:

> > Rozumiem to wszystko obietnice i obietnice...
> > Tylko trzeba pamietac ze obietniaca - obietnica, slowo - slowem a cos wypisane na
papierze

> Obiecali powinni dotrzymać tej obietnicy. Łamiąc obietnice stracili bardzo dużo gdyż już
nikt
> im nie uwierzy;/


hey

rozumiem że jesteście trochę zniecierpliwieni.. ale te komentarze są trochę na wyrost....

Gram.pl obiecało że postara sie dziś opublikować listę, ale jeśli to sie nie stało do tej
pory to do 24 jest trochę czasu... :)

Najwidoczniej jest jakiś powód tego małego opóźnienia .. na pewno go poznacie... :)
niestety nie znam statusu tej listy i nie mogę Wam w tym temacie pomóc...


Albo jesteście poważną firmą i traktujecie swoich klientów poważnie albo też jesteście nie poważni nie profesjonalni i tak też będziecie przez swoich klientów w przyszłości traktowani. IMHO CDProjekt bardziej się widzi jako firma prowadzona w garażu i na kolanie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawości... ten medalion będzie może gdzieś dostępny w sprzedaży? Albo coś podobnego. Na EK się spóźniłem, z listy rezerwowej raczej nie wejdę, a taki wiedźmiński Medalion to fajna rzecz dla fana Sapkowskiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 22:35, SzaacH napisał:

po prostu czekacie ... :)


Czekanie mnie niedlugo zabije :P czekanie na ogloszenie skladu EK, czekanie na pre-ordery, czekanie (6h) az sklepik w koncu przyjmie moje zamowienie :P, czekanie na liste numerkow, czekanie na exam z driving licence (18stego mam ;-(), w koncu czekanie na premiere Wiedzmina, paru innych gierek, upgradu, komisji wojskowej i matury :P:P:P a jak tu byc spokojnym powiedz no mi ^^ :-D najgorsze jest to ze chce juz wrzesien/pazdziernik i polozyc lapki na Witcherze ale z drugiej strony nie chce tracic wakacji :P pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 22:43, Darkstar181 napisał:


> Rozumiem że moje obecność /wyjaśnienia Ci nie pomagają ;)
Doceniam twoją pracę, i to że siedzisz z nami po godzinach, ale jak sam napisałeś, nie wiele
wiesz na temat obecnej sprawy. Napisałeś po prostu że CDP na pewno ma jakiś powód dla którego
nie umieścił listy, ale jaki to powód, to sam nie wiesz:/

P.S Bez obrazy.


Luz, pamiętaj jednak że sklep gram.pl jest częścią CDP, nie każdy pracownik CDP musi wiedzieć co sie dziej w Gram.pl i na odwód - jak by to ładnie powiedzieć to różne działy są....

tym bardziej że siedzę w domu... :)
bardziej obstawiam że gram.pl CHCE tylko z jakiegoś powodu nie może umieścić tej listy (jakaś techniczna sprawa)
lub lista sie pojawi w końcu ... jest poniedziałek jeszcze ...

ja akurat nie czekam na listę bo chociaż jestem odpowiedzialny za polskie wydanie Wiedźmina i premierę tej gry to na EK sie też nie załapałem.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.07.2007 o 22:49, SzaacH napisał:

ja akurat nie czekam na listę bo chociaż jestem odpowiedzialny za polskie wydanie Wiedźmina
i premierę tej gry to na EK sie też nie załapałem.... :)

Lol! Niezły numer. To wy też musicie brać udział w wyścigu szczurów aby zdobyć EK jakiejś gry? A ja myślałem że pracownicy to bez kolejek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 22:49, SzaacH napisał:

bo chociaż jestem odpowiedzialny za polskie wydanie Wiedźmina
i premierę tej gry to na EK sie też nie załapałem.... :)


Hm... od razu mi lepiej :). Niewiem jak reszte - ale mnie uspokoiłeś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 22:49, SzaacH napisał:

ja akurat nie czekam na listę bo chociaż jestem odpowiedzialny za polskie wydanie Wiedźmina
i premierę tej gry to na EK sie też nie załapałem.... :)


Bedziesz mial okazje sie zalapac na EK Wiedzmina... jesli w ciagu ponad godziny nie bedzie podana lista z numerkami. :D W kazdym razie dalej czekam cierpliwie. Choc przyznaj sam, ze jakbys z niecierpliwoscia czekal na dluuugo oczekiwana gre to tez bys sie denerwowal gdyby wydawca nie wywiazywal sie ze swoich obietnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.07.2007 o 22:44, Jeremiah napisał:

Albo jesteście poważną firmą i traktujecie swoich klientów poważnie albo też jesteście nie
poważni nie profesjonalni i tak też będziecie przez swoich klientów w przyszłości traktowani.
IMHO CDProjekt bardziej się widzi jako firma prowadzona w garażu i na kolanie ...


widzę że atmosfera sięga zenitu... szkoda że uważasz jak powyżej.. jeśli prześledzisz newsy i komentarze szybko sie okaże że jeżeli ktoś coś zepsuje albo nie uda sie do końca (patrz niedziałające serwery) nikt nie chowa głowy w piasek tylko oficjalnie o tym mówi i przeprasza? chyba że pominąłeś ten wątek...

co więcej CDP mając na uwadze zadowolenie graczy próbuje wynagrodzić graczom trudy które ponieśli.... (patrz dodatki do zamówień EK)
to ze Ci odpisuję o 22.53 choć już nie pracuję świadczy również o tym że pracując w CDP biorę na "klatę" również takie komentarze... choć nie musze na nie odpowiadać... i choć sobie słodzić nie wypada jest w tym "odrobinę profesjonalizmu"

taj jak pisałem jest mi przykro ze czekacie i nie ma tej ... listy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 22:53, Darkstar181 napisał:


> ja akurat nie czekam na listę bo chociaż jestem odpowiedzialny za polskie wydanie Wiedźmina

> i premierę tej gry to na EK sie też nie załapałem.... :)
Lol! Niezły numer. To wy też musicie brać udział w wyścigu szczurów aby zdobyć EK jakiejś gry?
A ja myślałem że pracownicy to bez kolejek:)


W przypadku kolekcjonerek Wiedźmina wszyscy mieli równe szanse... z awariami serwerów lub nie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 22:49, SzaacH napisał:

ja akurat nie czekam na listę bo chociaż jestem odpowiedzialny za polskie wydanie Wiedźmina
i premierę tej gry to na EK sie też nie załapałem.... :)


"Szewc" chodzi bez butów?:)
To szlachetne nie mieć forów we własnej firmie ale z drugiej strony... zbyt ascetyczne:)

W końcu "szewc" na własnej skórze powinien znać wady i zalety własnej produkcji!


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 22:49, SzaacH napisał:

ja akurat nie czekam na listę bo chociaż jestem odpowiedzialny za polskie wydanie Wiedźmina
i premierę tej gry to na EK sie też nie załapałem.... :)


A na listę rezerwową się wpisałeś? :-)
Czy machnąłeś ręką - "nie udało się, trudno się mówi"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 22:57, SzaacH napisał:


na "klatę" również takie komentarze...


Taa jasne, i jeszcze się dużą klata tu chwali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 23:00, KOTUŁ napisał:

A jaki ma być ten dodatek do EK??


Zacznij moze sledzic ten temat i newsy na gram.pl :) A tym bonusem ma byc plakat i naklejka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować