Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - zamówienia przedpremierowe czas zacząć!

1160 postów w tym temacie

Ale przynajmniej zostaniesz z nami dopóki sprawa się nie wyjaśni? Trochę się tu czuliśmy zapomniani, towarzystwo odrobiny błękitu z pewnością poprawi nastrój:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...

Niektórych już do reszty (cenzura) za przeproszeniem...
Najlepiej jedźcie na Jagiellońską do Wawy i zróbcie strajk głodowy w głównym holu - jak już strajkować to niech wszystkie kręgi społeczne! Też niecierpliwie oczekuję listy, no ale komentarze niektórych forumowiczów przerażają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.07.2007 o 22:22, WolfClub napisał:

HAHA macie komentarz osoby z CDP teraz powinno sie uspokojic ^^ hehe normalnie spadlem z krzesla
ze smiechu LoL


Phi żadnych konkretów nie ma, więc nic się raczej nie uspokoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 22:15, Warrior Within napisał:

Mnie zbytnio nie obchodzi jaki mam numer, ale chodzi o to że CDP obiecał zamieszczenie listy
i milczy. Zwłaszcza mam nadzieje że te plotki o poślizgu premiery okażą się bzdurą. Przydało
by się aby CDP zajął jakieś stanowisko w tych sprawach.


Z tego co wiem CDP Red niedługo opublikuje ( po raz pierwszy) date polskiej premiery Wiedźmina.
Tak wiec o ten komunikat możecie być spokojni :)... niedługo będzie wszystko wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam cały czas jestem cierpliwy, i tak powinienem już od 2h w kimie być, o 4. pobudka do pracy:D.
Ale wystarczający dla mnie jest fakt, że udało mi się zamówić EK... O 13. w czwartek wrócił mi net, chwilę potem znowu wywalony serwer, po dwóch godzinach już wyczerpane.... I to jest wystarczające:D. Chociaż zadowoliłbym się numerkiem 1337 xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.07.2007 o 22:22, WolfClub napisał:

HAHA macie komentarz osoby z CDP teraz powinno sie uspokojic ^^ hehe normalnie spadlem z krzesla
ze smiechu LoL

Tak, pomijamy fakt że jest to osoba która bezpośrednio nie pracuje nad dystrybucją wiedźmina, i że ma ograniczony dostęp do informacji na jego temat, oraz to że jak sama przed chwilą napisała, wie na ten tyle co my.
A listy jak i wytłumaczeń jak nie było,tak nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha no simon byla lista wildsteina i cos tam jeszcze teraz bedzie lista CDP kto jest naczelnym prowodyrem z kurwikami w oczach i twarza szatana ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 22:20, SzaacH napisał:

Najwidoczniej jest jakiś powód tego małego opóźnienia .. na pewno go poznacie... :)
niestety nie znam statusu tej listy i nie mogę Wam w tym temacie pomóc...


Czekam(y) cierpliwie. Do konca poniedzialku jest jeszcze troche czasu o czym wspomnialem przed chwila. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 22:22, Karharot napisał:

Ale przynajmniej zostaniesz z nami dopóki sprawa się nie wyjaśni? Trochę się tu czuliśmy zapomniani,
towarzystwo odrobiny błękitu z pewnością poprawi nastrój:)


jeśli niebieski poprawi Wam trochę nastrój .. :D , podobno to zielony kolor uspokaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 22:21, Darkstar181 napisał:

O... czyżby? Mam swoje zasady, nie lubię jak ktoś mnie robi w konia. W tej chwili poważnie
się zastanawiam na rezygnacją z EK. Wiem że CDP na tym nie straci, bo lista "rezerwowych" jest
długa, i na pewno ktoś ją kupi za mnie,ale mam to gdzieś. Łaski bez...

Skoro zastanawiasz się nad rezygnacją z EK to oznacza, że tak naprawdę Ci na niej nie zależy i nigdy Ci nie zależało. Jakbyś naprawdę chciał mieć to EK to byś zacisnął zęby i spokojnie poczekał. Zawsze mogą wyniknąć pewne problemy przez co coś może się opóźniać i jak najbardziej jest to błąd, który należy naprawić, jednak nie należy robić z tego takiej afery. Stanie Ci się coś jak dzisiaj nie poznasz numerka? Widać stanie Ci się, bo słowo zostało powiedziane i należy go dotrzymać. Nie chcesz EK to nie kupuj i zaoszczędzisz sobie 200zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.07.2007 o 22:24, SzaacH napisał:

Tak wiec o ten komunikat możecie być spokojni :)... niedługo będzie wszystko wiadomo.

A wiadomo już coś konkretniejszego na temat wymagań sprzętowych? I jak długo będzie trwało to "niedługo" (ta, wiem, jestem niecierpliwy :P)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zamiast męczyć się listą pomyślę gdzie skombinować łańcuszek z cyny i ołowiu pokryty postarzanym niklem xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 22:20, SzaacH napisał:

hey
rozumiem że jesteście trochę zniecierpliwieni.. ale te komentarze są trochę na wyrost....
Gram.pl obiecało że postara sie dziś opublikować listę, ale jeśli to sie nie stało do tej
pory to do 24 jest trochę czasu... :)
Najwidoczniej jest jakiś powód tego małego opóźnienia .. na pewno go poznacie... :)
niestety nie znam statusu tej listy i nie mogę Wam w tym temacie pomóc...


Witam...
Wreszcie ktoś się z niebieskich udzielił;)
Oj jesteśmy zniecierpliwieni a raczej troszkę zawiedzeni;/ na wyrost?? A to czemu? siedzimy już dłuższy czas w oczekiwaniu a tu nic i nic... chyba rozumiesz fanów??:) W sumie jest trochę czasu ale myślałem, że wieczór jest do 22 a nie 24;)
Dobra już sie nie czepiam bo jest info i tego oczekiwałem.
dziękuje Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to Tuddrussel stwierdził, że lista będzie w poniedziałek wieczorem. Jak coś to wszystko będzie na niego. Jakby na to nie patrzeć ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 22:21, Darkstar181 napisał:

> EK, żeby teraz zrezygnować bo nie poznał jeszcze numeru swojego egzemplarza.
Mam swoje zasady, nie lubię jak ktoś mnie robi w konia. W tej chwili poważnie
się zastanawiam na rezygnacją z EK. Wiem że CDP na tym nie straci, bo lista "rezerwowych" jest
długa, i na pewno ktoś ją kupi za mnie,ale mam to gdzieś. Łaski bez...

Chcesz zrezygnować - rezygnuj. Tylko Ty na tym stracisz. CDP nie straci, a ktoś inny tylko zyska - EK dla siebie. Naprawdę, dobrze radzę - zrezygnuj. Sprawisz komuś frajdę, a widać, że Tobie na EK nie zależy, skoro obrażasz się jak dziewczynka z przedszkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypadałoby aby gram.pl dotrzymało słowa. Już jeden problem był z Wiedźminem. Jeżeli są jakieś problemy z opublikowaniem listy to mogli by to napisać na forum albo na gram.pl. Ale mówi się trudno jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma. Niech cieszą się wszyscy którzy są a forum i nie tylko!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.07.2007 o 22:26, Kukowsky napisał:

Skoro zastanawiasz się nad rezygnacją z EK to oznacza, że tak naprawdę Ci na niej nie zależy
i nigdy Ci nie zależało.

Tia, stanie przez cały dzień w oczekiwaniu aż serwer mnie łaskawie wpuści to się już nie liczy,co? Mów sobie co chcesz. Zależeć mi zależało, tylko ta olewka ze strony CDP mnie zniesmaczyła/
>Stanie Ci

Dnia 02.07.2007 o 22:26, Kukowsky napisał:

się coś jak dzisiaj nie poznasz numerka?

Ma duma na tym ucierpi, mój jaśnie panie:)
>Widać stanie Ci się, bo słowo zostało powiedziane

Dnia 02.07.2007 o 22:26, Kukowsky napisał:

i należy go dotrzymać.

TAK! Właśnie o to chodzi! A co, dla ciebie może dane słowo się nie liczy, ma dla ciebie małą wartość? Już powiedziałem:mam swoje zasady, którymi się kieruje, a ty masz zapewne swoje. Dla mnie ktoś kto nie wywiązuje się z obietnicy nie zasługuja na moje zainteresowanie.
>Nie chcesz EK to nie kupuj i zaoszczędzisz sobie 200zł.
Dokładnie. I możesz wierzyć że tak zrobię. Ja danego słowa dotrzymuję.

Słuchaj, nie robił bym żadnych problemów, gdyby chociaż pojawiło się jakiekolwiek usprawiedliwienie ze strony CDP,grzecznie bym czekał do następnego terminu. Ale że nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 22:27, wdowiakm napisał:

> hey
> rozumiem że jesteście trochę zniecierpliwieni.. ale te komentarze są trochę na wyrost....

> Gram.pl obiecało że postara sie dziś opublikować listę, ale jeśli to sie nie stało do
tej
> pory to do 24 jest trochę czasu... :)
> Najwidoczniej jest jakiś powód tego małego opóźnienia .. na pewno go poznacie... :)
> niestety nie znam statusu tej listy i nie mogę Wam w tym temacie pomóc...

Witam...
Wreszcie ktoś się z niebieskich udzielił;)
Oj jesteśmy zniecierpliwieni a raczej troszkę zawiedzeni;/ na wyrost?? A to czemu? siedzimy
już dłuższy czas w oczekiwaniu a tu nic i nic... chyba rozumiesz fanów??:) W sumie jest trochę
czasu ale myślałem, że wieczór jest do 22 a nie 24;)
Dobra już sie nie czepiam bo jest info i tego oczekiwałem.
dziękuje Pozdrawiam


Luz rozumiem.... poważnie .. i nikt nie ma do Was pretensji.... po prostu czekacie ... :)

---BioZ - słyszałem że alternatywa jest gruby rzemień - jeśli już tak mocno zależy Ci na Medalionie :)
---Luke Shadow - wymagania zostały podane w innym wątku - chyba że coś jest jeszcze niejasnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.07.2007 o 22:32, Taschon napisał:

Chcesz zrezygnować - rezygnuj. Tylko Ty na tym stracisz. CDP nie straci, a ktoś inny tylko
zyska - EK dla siebie. Naprawdę, dobrze radzę - zrezygnuj. Sprawisz komuś frajdę, a widać,
że Tobie na EK nie zależy, skoro obrażasz się jak dziewczynka z przedszkola.

Możesz mi wytłumaczyć po co przepisujesz to co napisałem powyżej? Ja sobie zdaję sprawę że CDP na tym nie straci, napisałem to w ostatnim zdaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować