Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Michał Kiciński, dyrektor generalny CD Projekt, przeprasza za problemy w korzystaniu z serwisu gram.pl i sklepu gram.pl

719 postów w tym temacie

Gdzie jest lista?
Ktoś prostego, czy nieco bardziej złożonego SELECTa nie może napisać... czy może dzieją sie "CUDa nad urną".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 18:29, milten6 napisał:

Dobra nie mam zamiaru rozgrzebywać tego jeszcze raz, gdyż przeczytałem Twoją dyskusję z syriuszem.b
i pewnie powiedziałbym to samo co On, a z tym rekinem to nie przesadzaj :P, takie argumenty
są troszkę, żałosne?


Nie bede juz komentowal bo szkoda czcionek :P

@ jaceloth - napisz/zadzwon do obslugi klienta czy cos (zreszta Arclight mial taki sam problem i zalatwil to)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

milten6----> troszkę? ;)
Ach...Dużo, oj dużo nerwów sobie zjadłem...ale miło ze CDP w jakiś sposób się rehabiltuje...Fajnie tyle że ja np. Wiedźmina kupować nie będe (za słaby komp) a plakatu i naklejek nie dostane :P
Ale przeprosiny przyjęte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeprosiny przyjmuję... Miło ze strony CDP, że jednak przeprasza, choć troszkę niepotrzebnie. Cóż, bez gram da się przeżyć, ja na przykład żyję bez :P, ale przeprosin od Dona odrzucić nie wypada :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 18:22, milten6 napisał:

Fani Wiedźmina dostali coś w ramach rekompensaty, a zwykli, szarzy, użytkownicy, którzy nie
zakupią flagowego projektu CDP idą w olewkę :d? Za takie przeprosiny to ja naprawdę, serdecznie
dziękuję.


Narzekasz jak stara baba, przecież gram.pl (mowa głównie o forum i o sklepie) już od dłuższego czasu pada na łeb lub leni się i zaczyna działać tak powoli, że na wczytanie jednej strony czeka się minutami... Jakieś 2 dni temu sklep gram.pl działał tak ślamazarnie, że nieustannie próbował mnie przekonać, że produktu (który własnie wrzuciłem do koszyka) już nie ma, chociaż tak na prawdę był dostępny (nie mówiąc już o tym, że po kliknięciu na ten produkt, przekierowywało mnie na stronę o zupełnie innym produkcie).

Przeprosiny jak najbardziej na miejscu i miło ze strony CDP, ale wypadałoby także naprawić problem, który przecież istnieje już od dłuższego czasu i doprowadza do właśnie takich awarii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 18:31, Lumbago napisał:

Mała uwaga forum gram.pl sypie sie co chwila. Ciągle błędy bazy i karteczki zaraz wracamy,
a to nie jest normalne.


ee serio ? nie zauwazylem... moze dlatego ze nie siedzie codziennie :P pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 18:32, syriusz.b napisał:

/ciach/


Czy ty zawsze lubisz tak narzekać?

Najważniejsze jest to, że CDP przeprosiło nas i nie usprawiedliwiało się, zresztą ja ich rozumiem i przeprosiny przyjęte;) Przepraszam jeśli w poprzednich postach napisałem coś nie miłego nie miałem zamiaru Ciebie obrażać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 18:32, syriusz.b napisał:

a hasła typu "małe dziecko
z ciebie i nie płacz, że nic nie dostaniesz" są hmm? niemiłe?

ale moze prawdziwe...
placisz za korzystanie z forum ???nie no wlasnie.... wiec co sie plujesz?? jak beda chcieli to moga wogole wylaczyc forum....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeprosiny zostały przyjęte.Myślałem wczoraj że dostanę białej gorączki jak widziałem tą żółtą karteczkę , a co do Wiedźmina to edycja kolekcjonerska jest jak dla mnie za droga ,a zwykłą kupię dopiero jak wyjdzie i pojawią się jej oceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 18:32, syriusz.b napisał:

> ciach

chore to dla mnie jest to, że CDP przeprosiło i nagle nikt nie widzi problemu, bo przeprosiło.
I wcale to nie jest najważniejsze i mam daleko w ... nosie coś od nich, bo ostatnio dostaje
aż nadmiar - problemów. Ty masz swoje racje, ja mam swoje racje, a hasła typu "małe dziecko
z ciebie i nie płacz, że nic nie dostaniesz" są hmm? niemiłe?


Ale jakby nie przeprosili to czepiałbyś się tego, że nawet się do błędu nie przyznają :] A forumowicze to cywilizowani ludzie są i potrafią wybaczać błędy ;p To nie jest tak, że nikt nie widzi problemu, ale co, wojnę mamy zacząć? A tak przynajmniej przeprosili i trzeba to docenić. Niektórych firm nie byłoby stać na przyznanie się do błędu (np. Ce...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że przeprosili. I jeszcze plakacik i naklejkę dorzucą. Miło. Choć lepiej by było gdyby taka sytuacja jak wczoraj już nigdy nie miała miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 18:36, wdowiakm napisał:

Czy ty zawsze lubisz tak narzekać?


wręcz przeciwnie, raczej zazwyczaj siedzę cicho i się nie odzywam, ale czasami jest tak, że człowiek już nie wytrzymuje i tak było w tym wypadku po prostu wkurza mnie to, że jest problem za który CDP potrafi powiedzieć tylko "sorry", a nic z tym nie robi i tak już jest jakiś dobry czas... Niektórym wystarczy słowo "Przepraszam" i puszczają wszystko w niepamięć, bo to CDP przecież. Niestety mi to nie wystarczy, ja wolałbym usłyszeć "Przepraszamy i tym samym zapewniamy, że do takich błędów w przyszłości nie dojdzie!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gram.pl... zafundujcie sobie nowe serwery :P

Haha :) Ja mam swoje EK Wiedzminka :] 1 anulowalem bo nie wykorzystalem WPLN do przesylki a 2 jest juz OK :) Wiec sadze, ze w piatek bedzie do kupienia na gram.pl EK WIEDZMINA, tak, tak :D Mysle, ze tak ze 50-100 sztuk :P
A na allegro jest juz po 210 :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wybaczam (choć gdybym nie maił szczęścia i nie udało by mi się zamówić EK to by był z tym problem), choć nie pogardził bym jeszcze jakimiś podpisami od cdp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 18:37, vip konius napisał:

> a hasła typu "małe dziecko
> z ciebie i nie płacz, że nic nie dostaniesz" są hmm? niemiłe?
ale moze prawdziwe...
placisz za korzystanie z forum ???nie no wlasnie.... wiec co sie plujesz?? jak beda chcieli
to moga wogole wylaczyc forum....


A to niech wyłączają wtedy ich sklep padnie. Ty chyba nie rozumiesz po co jest forum newsroom i ta cała otoczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie... przez tą przerwę nie mogłem zamówić EK (wywaliło mnie przy zamawianiu) i co za to też tylko przeprosiny??!! Zamawiałem na gram.pl już kilka EK... były problemy ale nie aż takie... dzięki za przeprosiny ale właśnie zastanawiam się nad kupnem pirata... na bazarze przynajmniej nie robią klientowi łaski bo liczą na zysk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na moje oko to tak poważna firma jak Cd Projekt powinna zainwestować trochę w swój serwis. Nie chodzi tu tylko o zaistniałą ale przede wszystkim o ftp, który rzadko kiedy działa prawidłowo (przynajmniej wtedy kiedy ja che z niego skorzystać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 18:37, vip konius napisał:

> a hasła typu "małe dziecko
> z ciebie i nie płacz, że nic nie dostaniesz" są hmm? niemiłe?
ale moze prawdziwe...
placisz za korzystanie z forum ???nie no wlasnie.... wiec co sie plujesz?? jak beda chcieli
to moga wogole wylaczyc forum....


to niech w ogóle wyłączą. 2 razy mówić nie zamierzam, wcześniej powiedziałem coś na temat podejmowania się czegoś... Jak się coś robi to się robi to sumiennie, a jak nie to szkoda się za to brać, bo nic dobrego z tego nie wyjdzie. Co do pierwszej części twojego posta: tak właśnie skończyła się pierwsza paczka chusteczek, a ja dalej płaczę, to nie możliwe żeby takie małe dziecko jak ja nie dostało naklejki, która sobie może przykleić na drzwi, żeby pokazać jakim to się jest fanem Wiedźmina no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę, że sam pan Michał Kiciński przeprosił nas, gramowiczów, za wczorajsze, a także dzisiejsze problemy z serwisem gram.pl. To prawda, sklep nie był dość profesjonalnie przygotowany.
Na błędach człowiek się uczy... ;)

Dziękuję za ten bonus. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować