Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Michał Kiciński, dyrektor generalny CD Projekt, przeprasza za problemy w korzystaniu z serwisu gram.pl i sklepu gram.pl

719 postów w tym temacie

Ja tam się nie gniewam, choc przerwa była masakryczna. Gram działa mi dopiero od 20 minut, wczesniej wyskakiwała kartka "zaraz wracamy " ;) No i przeprosiny, a do tego mały "bonus" ;)
I jeszcze pytanko, jesli teraz zamówie edycje standardową to też załapie sie na tą nagrode?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co, nie popisaliscie sie ;)
Zdawalem sobie sprawe ze będą problemy, ale zebym przez 24h połączył sie z gram.pl 3 razy to gruba przesada.
Ale co tu duzo mówic, mam tylko nadzieje ze w przyszłości takich wpadek nie będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, a jakiej rekompensaty oczekujesz? Podniesienia statusu? Wysłania do każdego Gramowicza kubka/podkładki pod mysz? Ale dołączenie prezentów do zamówień Wiedźmina to co innego - jest to po prostu wykonalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo zgrabnie napisane przeprosiny. W połączeniu z tą rekompensatą dało to bardzo dobry efekt. Przebaczam z jednym drobnym warunkiem - plakat będzie z Geraltem walczącym ze strzygą (ten ze strony głównej witcher.phx.pl).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 17:43, Morfieusz napisał:

swoja droga - niezle jaja, 2999szt rozplynelo sie w 24h :P rekord chyba


Ja tam mysle, ze i wczesniej sie rozplynelo... Tylko zanim postawili znowu serwery i przeliczyli wszystko tyle czasu to zajelo ;) Anyway ciekawe czy znajdzie sie taka osoba, ktora zlozyla zamowienie na EK i mimo wszystko jej nie dostanie? Bo akurat nawalil serwer i pochrzanilo sie liczenie ilosci egzemplarzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 17:46, Lamb3rt napisał:

Człowieku, a jakiej rekompensaty oczekujesz? Podniesienia statusu? Wysłania do każdego Gramowicza
kubka/podkładki pod mysz? Ale dołączenie prezentów do zamówień Wiedźmina to co innego - jest
to po prostu wykonalne...


poprawy oczekuje CZŁOWIEKU... Zauważ, że CDP nie wylało komuś kawy na ubranie, bo za takie rzeczy się przeprasza, oni z pełną świadomością założyli ten serwis/portal i mogli się na to przygotować, a jak nie byli gotowi to dlaczego ruszyli? I nie ma, że im się wydawało, że są gotowi, bo od tego są ludzie, którzy tam pracują żeby to było gotowe. Poza tym, jak by ktoś bardzo chciał to by dał rade wynagrodzić to, ot. zniżką ileś procentową na byle jaką grę, nawet jak by to była mała zniżka to był by to gest, a teraz jakoś tak dziwnie postrzegam CDP, bo jak na razie to widzę, że dba tylko o tych co kupią od nich coś, "a co tam reszta, nie płacą niech sie bujają..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 17:49, metal_man napisał:

Ja tam mysle, ze i wczesniej sie rozplynelo... Tylko zanim postawili znowu serwery i przeliczyli
wszystko tyle czasu to zajelo ;) Anyway ciekawe czy znajdzie sie taka osoba, ktora zlozyla
zamowienie na EK i mimo wszystko jej nie dostanie? Bo akurat nawalil serwer i pochrzanilo sie
liczenie ilosci egzemplarzy ;)


jesli sie taka znajdzie to CDP nie ma wyjscia i musi wyprodukowac brakujace EK :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że jesteście solidną firmą i potraficie przzeprosić :) z prezentu oczywiście też... choć moglibyście pokazać jaki to plakat i jaka to naklejka??
A i jeszcze jedno: Jak mogę sprawdzić czy załapałem się na EK? zmówiłem wczoraj ok. w pół do dziesiątej i nie wiem czy zdążyłem przed wyczerpaniem zapasów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dupa...
nie udało mi się zamówić EK :((( Najbardziej wkurza mnie to że będzie później sporo rezygnacji i niby będzie można jeszcze zmówić... tylko problem będzie z rozmiarem koszulki bo wyboru już nie będzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż trochę się zawiodłem, w pierwszej chwili nie planowałem kupowania EK ale po zastanowieniu stwierdziłem, że do września jeszcze trochę czasu jest więc może zdobędę kasę.Od wczoraj 2 razy udało mi się wejść na gram.pl i to na nie zbyt długo, pocieszam się że nie jestem sam i że CDP potrafił przyznać się do nieprzygotowania.

A z ciekawostek tuż przed wyczerpaniem EK na Alegro ktoś oferował 10 sztuk za 159(tej oferty już nie ma), a teraz ktoś oferuje od 1zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 17:53, Bartek 93 napisał:

A i jeszcze jedno: Jak mogę sprawdzić czy załapałem się na EK? zmówiłem wczoraj ok. w pół do
dziesiątej i nie wiem czy zdążyłem przed wyczerpaniem zapasów...



Myślę, że jak zamówiłeś, to znaczy że sie załapałeś :) Ja sam około 21:44 zamówiłem, rozmiar koszulki wybrałem, więc chyba były jednak te egzemplarze jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 17:52, Morfieusz napisał:

jesli sie taka znajdzie to CDP nie ma wyjscia i musi wyprodukowac brakujace EK :P


No racja :) Ja jednak zamowilem to co chcialem :) I jestem ogolnie happy :)

Ciekawa sytuacje mial uzytkownik o nicku Yobel: EK zamowil za 130 zl... Tylko sie chyba nie dowiemy co i jak poszlo w tej sprawie ;) Jesli, rzeczywiscie dostal taka cene to jest:
a) Wielkim farciarzem :D:D:D I szczerze mu gratuluje ;)
b) Otrzymal tym samym edycje z nr 0001 i do tego specjalnie ;) wyrozniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też wybaczam. EK udało mi się zamówić, więc jest OK (jednak lekko nie bylo). Co do tego plakatu i naklejki, to przyznaję, że to miły gest, no i wreszcie ktoś z CDP przyznał sie do błędu, co dla wielu pewnie będzie miało duże znaczenie (dla mnie ma).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dostałeś maila ze sklepu to znaczy, że masz zarezerwowany egzemplarz.

Przeprosiny przyjęte, dziś mi sprawa już "wisi" bo udało mi się zamówić EK. Ba! Udało się załatwić sprawę z brakującym żetonem i wysyłkę jednak będę miał za darmo :-)
Miałem wczoraj zrezygnować i próbować dziś zamówić EK... Już widzę, jaki miałbym teraz humor.
Mam nadzieję, że wyciągniecie z tej sytuacji odpowiednie wnioski i przy następnym takim pre-orderze do tego nie dojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować