Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Michał Kiciński, dyrektor generalny CD Projekt, przeprasza za problemy w korzystaniu z serwisu gram.pl i sklepu gram.pl

719 postów w tym temacie

Dnia 28.06.2007 o 18:09, syriusz.b napisał:

Sorry, ale jak to jest profeska to:

Profeska czy nie, chociaz przeprosili

Dnia 28.06.2007 o 18:09, syriusz.b napisał:

1) Forum nie powinno być zależne od sklepu i nie powinno być tu zasady jeden za wszystkich,
wszyscy za jednego...


Wiesz troche to niezbyt ekonomiczne osobny serw do forum, osobny do stronki z newsami i jeszcze trzeci na sklep :P

Dnia 28.06.2007 o 18:09, syriusz.b napisał:

2) Tak wkurza mnie to, że wyskakiwał mi sklep jeśli tej gry kupić nie chciałem - sorry ale
z tego co wiem gram.pl to nie tylko sklep i nie tylko pre-order Wiedźmina i po chwili doszedłem
do wniosku, że jest to po części zabieg celowy by nachalnie nakłaniać ludzi do zakupu gry


Rownie dobrze mogl ciagle wyskakiwac napis ze CDP jest DEAD i prosze wrocic jutro, na jedno by wyszlo... a tak Ci najbardziej potrzebujacy mogli sprobowac zamowic EK :P

Dnia 28.06.2007 o 18:09, syriusz.b napisał:

3) Przeprosiny dla tych co męczyli się z zakupem... hmm niech zgadnę - też zamawiałeś? Ano
dlatego tak mówisz, zauważ, że jak ktoś się męczył i zamawiał 6 godzin, tak inny się męczyli
i próbowali wejść na to (kiedyś) fajne forum - teraz jest już tylko gorzej...


Tak zamawialem a meczylem sie z tym tylko dlatego ze EK sa limitowane :P a na forum to nigdy w zyciu bym sie nie dobijal 6h lol... po prostu - nie dziala to leje, pospamuje jutro :P Forum nie zajac nie ucieknie a EK juz tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

0 zbędnych tłumaczeń jak to wczoraj było z tym "zainteresowaniem przekraczającym najśmielsze oczekiwania" po prostu przyznanie się do winy i obietnic poprawy. Czyli sprawa załatwiona tak jak należy. Przeprosiny przyjęte.
Mam tylko nadzieję że plakat będzie niebanalny i miły męskiemu oku (widziałem jakiś taki ładny z ciekawą zawartością na jakimś zdjęciu ze studia CDProjekt Red). :P Pomysł rekompensaty 8 godzin przed komputerem w stresie, jakimś bardziej miłymi wrażeniami i bardziej długotrwałymi jest bardzo dobry. Tylko teraz nie dajcie tak ciała jak przy rozsyłaniu EK NWN2.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ciach

super... nie ma to jak spamowanie no nie? A jakie te posty, krótkie i nie na temat były, albo jak się powtarzały. Poza tym na co się miałem przygotować? Na to że server padnie? I to jest cała filozofia tej strony? Server padnie to przygotujmy się i najlepiej nie wchodźmy, przecież nie wolno przeszkadzać tym co zamawiają no nie? Nie rozumiem np. twojej osoby, że niby to że server pada to normalka i powinienem być na to gotowy? Nie, otóż nie, bo on nie pada 1 razy i pewnikiem jeszcze dużo razy padnie i to mnie wkurza, że tak być nie powinno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewno tak jak pisałem w którymś z wątków o Wiedźmini ostatecznie dorzucą dodatkowe egzemplarze, a co za problem... :)
Z NWN2 też sie skończyły i w ostatniej chwili dali dodatkowe egzemplarze (nie były to egzemplarze z rezygnacji), że spokojnie jeszcze po premierze można było złowić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fani Wiedźmina dostali coś w ramach rekompensaty, a zwykli, szarzy, użytkownicy, którzy nie zakupią flagowego projektu CDP idą w olewkę :d? Za takie przeprosiny to ja naprawdę, serdecznie dziękuję. Przynajmniej umiecie przyznać się do błędu, to już coś ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 18:14, Harvenar napisał:

I jeszcze jedna rzecz która mi się spodobała - przeprosiny. CDP jako jedna z nielicznych firm
potrafi stanąć twarzą w twarz z konsekwencjami i po prostu przeprosić, bez żadnych wymówek.
CDP, wybaczam Wam :D

Tylko coś za często "zdarza się" przepraszać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 18:22, milten6 napisał:

Fani Wiedźmina dostali coś w ramach rekompensaty, a zwykli, szarzy, użytkownicy, którzy nie
zakupią flagowego projektu CDP idą w olewkę :d? Za takie przeprosiny to ja naprawdę, serdecznie
dziękuję. Przynajmniej umiecie przyznać się do błędu, to już coś ;/.


Ehh a jak Ty sobie to wyobrazasz ? ze np.: padlo forum akwarystow i juz w ramach przeprosin maja Ci przyslac rekina ?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 18:21, syriusz.b napisał:

/ciach/


Nie jest to normalne ale mogłeś przewidzieć, że będzie bardzo duże zainteresowanie pre orderem. ja się również nie mogłem dostać na forum i nie płaczę z tego powodu tak jak Ty. Owszem męczyłem się by dostać się i zamówić EK Wiedźmina i się mi dało a potem nawet nie próbowałem by nie blokować serwera. Troszkę zrozumienia, zresztą gram jest jakby rzeczą więc ma prawo się zepsuć. Poza tym sądzę, że Ty tworzysz problem bo nic nie dostaniesz od CDP a to moim zdaniem jest chore;/ (bez obrazy) Przestań się czepiać. CDP przeprosiło nas i to jest najważniejsze.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak, że było to trochę wkurzające (miałem zamiar dzisiaj pospamować w pewnym wątku ;P ) ale się nie udało. Rozumię że moglo coś iść i server padł, dochodzi do tego jeszcze formalne przeproszenie - ładny gest. Ale nie rozumię tych userów którzy z tego robią sensację,są obrażeni na cały świat bo to pewnie złośliwe było. Trzeba przyznać że potrafią przyznać się do błędu -a to im w życiu nie zaszkodzi.
PS.Mam taka prośbę, a mianowicie prosiłbym o to żeby owa sytuacją się nie powtarzała zbyt często,ok? Dziękuje za wysłuchanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobry gest ze strony CDP. po przeczytaniu historii z zamawianiem, to ciesze sie, że się w czepku urodziłem:-) udało mi sie zamówić EK o 17.30.
natomiast w rozgorączkowaniu pominąłem możliwość zapłacenia za kuriera z wirtualnej kasy, której mam sporo. zorientowałem sie pod koniec i już nie chciałem ryzykować cofania (efekt do przewidzenia). orientuje sie ktoś, czy jest możliwość zmiany tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Towarzysze wybaczymy? Wybaczamy ;)
A tak serio to niezła nerwówka była. Miejmy nadzieję, że w przyszłości będzie już lepiej.
Czekamy również na oficjalne statystyki liczby zakupionych egzemplarzy, liczba userów on-line etc. Chyba jakiś rekord Polski, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale kombinujecie z tym rozdawaniem kolejnych przedmiotów do następnej wielkiej premiery CDP, przerwa w działaniu servera była co wszyscy odczuli, jednak nie jest to ani pierwszy ani ostatni server, który pada w ciągu dnia. :) Ba ja bym powiedział, że gram.pl jest najmniej padającym serwisem z jakim miałem styczność. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie mam zamiaru rozgrzebywać tego jeszcze raz, gdyż przeczytałem Twoją dyskusję z syriuszem.b i pewnie powiedziałbym to samo co On, a z tym rekinem to nie przesadzaj :P, takie argumenty są troszkę, żałosne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja naszczęście po ciężkich bojach i skołatanych odrobinę nerwach zdążyłem zamówic swoją Ek.A przeprosiny jak najbardziej przyjęte:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 18:27, wdowiakm napisał:

ciach


chore to dla mnie jest to, że CDP przeprosiło i nagle nikt nie widzi problemu, bo przeprosiło. I wcale to nie jest najważniejsze i mam daleko w ... nosie coś od nich, bo ostatnio dostaje aż nadmiar - problemów. Ty masz swoje racje, ja mam swoje racje, a hasła typu "małe dziecko z ciebie i nie płacz, że nic nie dostaniesz" są hmm? niemiłe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować