Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Michał Kiciński, dyrektor generalny CD Projekt, przeprasza za problemy w korzystaniu z serwisu gram.pl i sklepu gram.pl

719 postów w tym temacie

Dnia 28.06.2007 o 19:33, ko?nik napisał:

Tja. Czekasz na Wiedźmina w Ekstra Klasyce? ;P

Powiedzmy :D Narazie za słaby komp, albo do EK albo do zmiany ;)

Dnia 28.06.2007 o 19:33, ko?nik napisał:

TY! Ja nigdy nie spamuje ;P

Przypominij sobie Twojego posta w naszym ulubionym topicu ;-) ''''że za nie długo Buda prze... przepiszę ;P '''' Pamiętasz?

Dnia 28.06.2007 o 19:33, ko?nik napisał:

A wygodny jest twój komputer? Tyle czasu na nim siedziałeś? Obudowa się nie połamała? xD

Jak zawsze robisz sobie żarty....I wiesz za to Cię lubię :D Pewnie że wygodny, jeszcze idzie go poskładać (nie mylić ze składakiem :D ) Powiedzmy że nie na nim tylko przy nim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 19:34, ArnoldAnhilator napisał:

Do Wiedźmina - wielkiej niewiadomej, zleciała sie cala masa osób, które zapewnie kupują ta grę, tylko dlatego
iż jest tworzona przez Polaków.


blabla jakos ludzie na calym swiece zamawiaja EK mimo iz nikt wczesniej w to nie gral (u nas np.: Oblivion, G3, NWN2) a ze to sa ich pieniadze to moga sie nimi nawet podetrzec jak im sie zachce. Poza tym ciekawe co powiecie o takim swietym World of Warcraft ktory jest niekonczaca sie farma, niewiele osob gralo w Bete a jakos wszyscy rzucali sie na pre-ordery po 199zł za sama gre + instrukcje i to w 90% tylko dlatego ze zrobil ja Nieomylny Blizzard :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wszystko to z powodu jednej gry ... :-/
Ja osobiście nie podejrzewałem, że może być jakakolwiek gra, której zamówienia przedpremierowe mogą aż tak wpłynąć na funkcjonowanie całej strony. Ludzie chyba oszaleli na jej punkcie, czemu nota bene jak na ironię losu po części winien jest sam CDP ze swoją kampanią reklamową :-). Ja mimo wszystko uważam to za jakąś zbiorową histerię :-O. I osobiście planuję poczekać, aż Wiedźmin stanieje do ok. 60 zł i w tym czasie może jeszcze ulepszę swoją własną infrastrukturę. :-P
A czy istnieje jakaś gra, na której EK możnaby się aż tak rzucić masowo, zeby zawalić całą stronę wydawcy ? Uważam, że może kiedyś taka się ukaże (jakaś GODNA kontynuacja czegoś wielkiego albo coś), ale dla mnie dziwnym jest, zeby taką grą okazał się Wiedźmin, który przecież nie zapowiada się na "nie wiadomo co" w porównaniu do obecnie istniejących cRPG. Albo serwery CDP rzeczywiście są na choćby minimalne przeciążenia kompletnie nieprzygotowane. Ale to już nie mnie oceniać.
Wpadki sie zdarzają, a przeprosiny zawszę są mile postrzegane ;-). Dlatego myslę, że powodów do zmartwień raczej CDP mieć nie powinien, a wręcz przeciwnie. Dla mnie jest to , prawdę pisząc , rzecz nad którą zwyczajnie przechodzi się do porządku dziennego. I to własnie zamierzam zrobić atm. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że mamy tutaj kilkoro dzieciaczków którzy nie wysępili od rodziców pieniążków na grę i teraz wszystkim nam pokazują jacy oni są fajni, bo nie kupili :( No cóż, tak to już jest. Jednych stać, innych nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 19:43, Moloch93 BF PL napisał:

Ok ok moze was takie gadanie przekona ale ja mam z CDP duzo ostrzejsze zatargi, a ta cała sprawa
tylko je podbiła.

Jeśli masz jakieś zastrzeżenia do CDP nie upubliczniaj tego na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 19:39, Gracz 23 napisał:

Przestań mi tu zgrywać jakiegoś bohatera który myśli że wie o wszystkim i że już grał we Wiedźmina
bo już źle się czuję.

To moze czas isc do lekarza, co? Nie grałem w Wieśmina mówie o CDP :P

Dnia 28.06.2007 o 19:39, Gracz 23 napisał:

Nie musisz tutaj oznajmiać tego i upubliczniać tego co inni zamówili a ty nie

Nie kumam o co ci biega ale niech będzie :)
Nie dziwcie mi sie, ja po prostu nie cierpie CDP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty po prostu się nudze i pomyślałem że uprzyjemnie sobie wieczór gdybym powiedział w inny sposób to nie przyniosło to by efektu a tak już kilka osób myśli tylko o ty żeby mi napluć w twarz :).

.Ludzie robią dziwne rzeczy nie próbuj ich naśladować w końcu i ty zrobisz coś dziwnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 19:39, KonradRębkowski napisał:

Hmm spoko że ktoś ma podobny punkt widzenia .


Jestem empirystom i racjonalista, dlatego tez nie uwierzę w żaden kit, jak te dot. Wiedźmina lansowane przez CDP, dopóki gry nie zobaczę, tym bardziej, ze jest to ich pierwsza produkcja. Podobne obawy mam m.in. co do Fallouta 3. Niby ma być hit, ale może wyjść shit. Mimo wszystko brawo dla CDP za kampanie reklamowa i owijanie ludzi w bawełnę. Takiej manii jeszcze nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 19:40, Moloch93 BF PL napisał:

tylu ludzi robi z siebie frajerów.

Sorry mon, nie ty tu jesteś od dysponowania moją kasą. Mam ochotę wywalić dwie stówy w niepewny interes? Mam. I to jest tylko i wyłącznie mój biznes, a tobie wara od niego. Bo jakoś nie bardzo rozumiem czy tobie chodzi o krucjatę przeciwko CDP bądź grze, o to żeby się z kimś powykłócać czy też tylko zazdrościsz, że ktoś może sobie pozwolić na wydanie dwóch stówek na kolekcjonera...

Innymi słowy: won z mojego portfela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 19:43, Moloch93 BF PL napisał:

Ok ok moze was takie gadanie przekona ale ja mam z CDP duzo ostrzejsze zatargi, a ta cała sprawa
tylko je podbiła.

To może się z nami podzielisz Twoimi urazami? Bo jak na razie mówiąc to co mówisz robisz z siebie rozwrzeszczonego dzieciaka, który jest oburzony, bo nawaliła maszyna i stronka nie działała przez jeden dzień :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Już się nie gniewam - ale faktycznie byłem wczoraj nieco rozłoszczony.

2.Za plakat i naklejkę dziękuję - to miłe:)

3.Ponawiam pytanie (na razie pozostające bez odpowiedzi w innym wątku) – przepraszam za jego dubilowanie!

I to pytanie nie we własnym interesie - bo zdołałem zamówić EK – otóż skoro okazuje się, że Państwo mogą z powodzeniem sprzedać jeszcze (dajmy na to) dodatkowo 1 tysiąc egzemplarzy EK „Wiedźmina” w Polsce (polskie wydanie) co stoi na przeszkodzie aby CD Projekt wydał ten dodatkowy tysiąc egzemplarzy EK (a może nawet dwa?)?

Skoro jest zapotrzebowanie na EK „Wiedźmina (pomimo dużej ceny) a wy nie dokładacie do tego wydania to doby biznesmen zaspokaja to zapotrzebowanie i... zwiększa swoje zyski:)

Przecież zwiększenie planowanego nakładu jest w waszych możliwościach i nie szkodzi wam a nawet zarobicie dodatkowe pieniądze i ludziska (spóźnialscy i ci co się nie załapali) będą szczęśliwi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście udało mi się zamówić EK (w koszyku miałem dwa egzemplarze i podejrzewam, że większość też ma/miała kilka). Fakt, były to trochę nerwowe godziny. Ale czy takie godzinny przeżywa się codziennie? Dzięki za plakat (jak będzie wyglądać? Wolałbym mniejszy.) i naklejkę. Pewnie kilka osób zrezygnuje ze swoich EK, więc jeszcze będzie szansa na zakup. Co do problemów, to w końcu w CDP pracują ludzie (, a nie roboty) – należy im się trochę współczucia.

PS. Bonusy dla tych, którym nie udało się zamówić EK? Całkiem dobry pomysł - tylko komu nie udało się zamówić? Każdy może twierdzić, że „nie udało mi się zamówić EK, więc chcę plakat!”. EK oczywiście już nie kupi, bo nie ma. Szczerze współczuje tym, którym naprawdę nie udało się zamówić EK, a tym, którym po porostu żal d*pę ściska proponuję zaparzyć ziółka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 19:48, Moloch93 BF PL napisał:

Ehem, mam mowic o tym jak xxx oskarza mnie o kradziez na oficialnym forum xxx ? smiech na sali


Tak. Ja też chętnie poczytam :) Nie bój żaby, bana za to nie dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 19:49, Harvenar napisał:

> Ehem, mam mowic o tym jak xxx oskarza mnie o kradziez na oficialnym forum xxx ? smiech
na sali

Tak. Ja też chętnie poczytam :) Nie bój żaby, bana za to nie dostaniesz.

Nie? Juz dostałem 10 banów w tym połowa z tych "niewyjaśnionych przyczyn".
Na razie trzymam dziub na kłudke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować