Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nielegalna miłość w WoW-ie

111 postów w tym temacie

tak tak ja cos o tym slyszalem ale myslalem ze to jakies takie opoiwastki a to okazalo sie ze to realia nom nie wiem jak to sie skonczylo ale duzo czytalem ze takie milosci sie zdazaly a potem konczylo sie to dzieckiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odgrywanie miłości w role-playach online jest nielegalne? Nie nawiązując do tej konkretnej sprawy, to dość ciekawe, bo zabija część sensu gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh.. do czego to doszło :| Sam nie wiem do czego ten świat dąży...jeszcze parę lat temu takie news byłby jak wyssany z palca :|
Jak można sie zakochać przez gre a tym bardziej WoW''a...w czym kolorowych ludzikach i różniących sie wyglądem...a, że postać, która gra jest jakimś mordercą itd...a, że ma fajną postać i sprzęt i w rozmowie jest miła nie oznacza, że jest ok.... co o tym myśleć ? chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja wiem to w Polsce jest coś takiego, że jeśli osoba pomiędzy 16 a 18 rokiem życia zgadza sie na "współżycie" i w ogóle na spotykanie się z osobą pełnoletnią, to nie ma problemu ;p poza tym co ona mu złego zrobiła skoro nawet nie zdąrzyli się zobaczyć :D paranoja ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh...omg to oni czytają tam co my piszemy w czatach??(no bo z kad by wiedzieli o tamtej babce i chłopaczku)..OMG...
Mam nadzieje, że chociaz w gw tak nie jest...bo poznałam przez tą gre chłopaka i wprzyszłym roku sie spotykamy...tyle, że to inna sprawa bo oboje jesteśmy pełnoletni:>.
Co do babki i tego dzieciaka..to jakoś nie widze przyszłości tego zwiazku bo 16 lat to smarkacz zakocha sie jeszcze ze 100 razy...a babka ech szkoda gadac..
A i miałam takiego 16 letniego albo i 15 letniego kolege w wowie co chciał byc moim chłopakiem(sic)..ale powiedzialam mu..sry nie molestuje dzieci^^(brzmi dość brutalnie ale poskutkowało i pozostalismy kolegami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w sumie, co powiedziećw tej sprawie. Z jednej strony amerykańskie prawo trochę przesadza, a z drugiej nawiązywać kontakty poprzez grę?- jak dla mnie jest to po prostu głupie. I jeszcze chcieli się pobrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe od razu prrzypomnało mi się jak to znajomi z Ultimy się pobrali po tym jak się spotkali na jednym ze zjazdów gildijnych. Było to kilka lat temu i o ile się orientuje to są dalej razem i są bardzo ze sobą szczęśliwi więc mówienie że miłość znaleziona grając w MMO jest nietrwała nie zawsze się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jak oni się o tym dowiedzieli ???

Autor tekstu ostatnio oglądał Borata cyt: " US i A", czy tak ma z wyboru :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O rany ;p to ona była w jego wieku jak on sie rodził ! Mgła przykryła oczy miłości i nie pozwala jej patrzeć ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy napisanie USA przez US i A to drobne nawiązanie do Borata ??:D ( " US and Ejj) ?? :D Ale faktycznie dziewczyna miała pecha. Ale z drugiej strony jakby chłopak był bardziej poważny to by ją uprzedził o prawach obowiązujących w jego "pięknym" kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może dzieciak był dojrzały duchem? Swoją drogą, nie rozumiem jak można kogoś molestować przez internet. No chyba że uprawiali "cajbera", ale nie słyszałem jeszcze by świntuszenie słowne było karalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować