Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Dnia 20.09.2006 o 19:06, diablolod napisał:

no to kiepsko.... ale TPP do rozgladania sie przynajmniej jest lepszy :P( chyba xD)

FPP jest najlepszy do wszystkiego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 19:02, cinus` napisał:

ta gra jest zrobiona praktycznie tylko pod widok z pierwszej osoby, widok z trzeciej to raczej
dodatek. grać w Obliviona w TPP to mogą jak dla mnie tylko masochiści, bo to istna masakra

A szkoda , bo wygląd w TPP Oblivion ma całkiem , całkiem , zwłaszcza w porównaniu do Morrowinda.Niestety masz rację z tym brakiem możliwości grania.Co ciekawe , kiedyś trafiłem na nius o Gothicu III , w którym wspominano o możliwości grania w GIII w FPP.To byłaby istna rewolucja , ale nie sądzę , żeby rewelacja.Brrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 19:11, KrzychW napisał:

> ta gra jest zrobiona praktycznie tylko pod widok z pierwszej osoby, widok z trzeciej to
raczej
> dodatek. grać w Obliviona w TPP to mogą jak dla mnie tylko masochiści, bo to istna masakra

A szkoda , bo wygląd w TPP Oblivion ma całkiem , całkiem , zwłaszcza w porównaniu do Morrowinda.Niestety
masz rację z tym brakiem możliwości grania.Co ciekawe , kiedyś trafiłem na nius o Gothicu III
, w którym wspominano o możliwości grania w GIII w FPP.To byłaby istna rewolucja , ale nie
sądzę , żeby rewelacja.Brrr.

Ja bym tak chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 19:11, KrzychW napisał:

kiedyś trafiłem na nius o Gothicu III , w którym wspominano o możliwości grania w GIII w FPP.To byłaby istna rewolucja , ale nie sądzę , żeby rewelacja.Brrr.


no bo będzie ;) widać to było na kilku filmikach, ale nie wiadomo jak to się w praktyce sprawdzi, podejrzewam, że będzie podobnie jak z widokami w Oblivionie tylko, że na odwrót :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy mając geForce 4ti mogę grać w Obliviona? Ta karta nie znajduje się na liście: "Supported Video Card Chipsets". Czasami gdy miałem geforce 2mx, to pomimo tego że ta karty nie było się na liście obsługiwanych kart mogłem grać. Czy ktoś wie z własnego doświadczenia, lub jest pewny, lub chociaż mu się wydaje, że gra będzie\nie będzie działać.Nie chodzi mi o wydajność , lecz czy gra się włączy, i nie będzie błędów graficznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 19:15, cinus` napisał:

podejrzewam, że będzie podobnie jak z widokami w Oblivionie tylko, że na odwrót :)

Oby tak było.Jako ciekawostkę FPP w Gothicu zniosę bez gadania , ale nic ponadto.Miejmy nadzieję , że nie będą zmieniali tego , co zmian nie wymaga , a będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 19:29, Pirek5 napisał:

Mam pytanie. Czy mając geForce 4ti mogę grać w Obliviona? Ta karta nie znajduje się na liście:
"Supported Video Card Chipsets". Czasami gdy miałem geforce 2mx, to pomimo tego że ta karty
nie było się na liście obsługiwanych kart mogłem grać. Czy ktoś wie z własnego doświadczenia,
lub jest pewny, lub chociaż mu się wydaje, że gra będzie\nie będzie działać.Nie chodzi mi o
wydajność , lecz czy gra się włączy, i nie będzie błędów graficznych.

Można z jakimś patchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.09.2006 o 19:31, azur64 napisał:

Można z jakimś patchem.


A wiesz może co to za patch, nazwa lub skąd go ściągnąć, albo gdzie jest coś o nim napisane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 19:33, Pirek5 napisał:

A wiesz może co to za patch, nazwa lub skąd go ściągnąć, albo gdzie jest coś o nim napisane?

Nazywa się toto Oldblivion i było o nim pisane w tym temacie .Poszukaj wyszukiwarką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 19:33, Pirek5 napisał:


> Można z jakimś patchem.

A wiesz może co to za patch, nazwa lub skąd go ściągnąć, albo gdzie jest coś o nim napisane?

Nie wiem, czytałem to wjakimś piśmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak oblivion jest pakowany?? bo ja w empiku widzialem jak se ludzie podchodzili i normalnie se otwierali... wiec chyba nie trudno zabrac plytki....
jest to jakos ofoliwane??:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WITAM!!!!
Kupując OBLIVION wiedziałem że moja karta graficzna będzie miała problemy ale nie przypuszczałem że odmówi współpracy.....( po za demem ).
Powiedzcie mi jaką kupić aby można było grać?.....dobrze grać, minimum obsługi odpada na maxa raczej mnie nie stać choć kto wie. Karta na AGP. Platformy nie zamierzam zmieniać w najbliższym czasie tak wię PCIex odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z kart ekstremalnie tanich, to wydaje mi się że minimum był by coś w rejonach GF FX z jakiejkolwiek rodziny ...
Ale zanim wydasz kasę na kartę, to zobacz czy zastosowanie Oldbliviona, coś Ci pomoże. Ułatwia on współpracę starszego sprzętu z grą. Info o nim znajdziesz w tym wątku. Poza tym, nie wiem jaką teraz masz kartę, więc nie za bardzo coś dokładniej mogę doradzić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wszystkim fanom Obliviona polecam swietny mod OSCURO''S OBLIVION OVERHAUL. Jesli o nim nie slyszeliscie to krotko opisze. Mod ten polepsza/utrudnia mase aspektow w grze. Po pierwsze (i chyba dla mnie najwazniejsze, jednak jest setki modow ktore to zmieniaja): wolniej cwiczymy nasze skille. Jest to na tyle dobre, ze przez dluzszy czas musimy scierac sie z przeciwnikami ktorzy maja lvl taki jak nasz, no i tak szybko nie zdobywamy szklanych/daedrycznych zbroji. Dwa, dodaje on nowe potwory oraz bardzo duzy nowych itemow, poprawia wyglad fiolek, zmienia troche koszt czarow (desruction tansze, a np. taki kameleon duzy drozszy), zastosowane w celu polepszenia rozgrywki. Bo co to za frajda rzucic na siebie 100% kameleona i wszystkich zabijac jak sie chce? Dodano tez mnostwo nowych przeciwnikow (np. marauderzy - piekielnie mocni), a starych podrasowano (nekromanci to bardzo wymagajacy przeciwnicy...nie to co w czystym Oblivionie). W sumie wymieniac by dlugo, ja teraz gram z tym modem i jestem zadowolony. Co prawda jest duuuuuzo trudniej (nie da rady misji dla Gildii Magow wykonac na 1-2 poziomie i byc Arch-Mage... mialem problemy z rekomendacjami :)) Jesli ktos jest zainteresowany podaje www: http://jorgeoscuro.googlepages.com/home Mod wazy ponad 400mb ale IMHO warto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2006 o 08:52, buras napisał:

Z kart ekstremalnie tanich, to wydaje mi się że minimum był by coś w rejonach GF FX z jakiejkolwiek rodziny ...

akurat cokolwiek z FX do obliviona to bardzo kiepski wybor - zdecydowanie lepszym wyborem bylby juz np. radeon 9550

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2006 o 11:04, trollf napisał:

> Z kart ekstremalnie tanich, to wydaje mi się że minimum był by coś w rejonach GF FX z
jakiejkolwiek rodziny ...
akurat cokolwiek z FX do obliviona to bardzo kiepski wybor - zdecydowanie lepszym wyborem bylby
juz np. radeon 9550

Na AGP może być R X1600/1800. Jakość zdecydowanie lepsza niż 9550, no i obsługuje HDR.ok250 PLN droższy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2006 o 11:07, flymar napisał:

Na AGP może być R X1600/1800. Jakość zdecydowanie lepsza niż 9550, no i obsługuje HDR.ok250 PLN droższy

spoko, ale tutaj wlasciwie nie chodzi o to jaka karta pod AGP, ale o to, zeby zadnego FX''a pod Obliviona nie kupowac - praktycznie cokolwiek innego powinno byc w tym przypadku od FX''ow lepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2006 o 11:07, flymar napisał:

> > Z kart ekstremalnie tanich, to wydaje mi się że minimum był by coś w rejonach GF
FX z
> jakiejkolwiek rodziny ...
> akurat cokolwiek z FX do obliviona to bardzo kiepski wybor - zdecydowanie lepszym wyborem
bylby
> juz np. radeon 9550
Na AGP może być R X1600/1800. Jakość zdecydowanie lepsza niż 9550, no i obsługuje HDR.ok250
PLN droższy

około 250 droższy....od czego a jaka jest jego cena. Pożyczyłem od kuzyna radeona 9600xt, teraz coś widać ....ale tylko widać. R1600..... hmm brzmi ciekawie. Czy gra chodzi pod nią płynnie i w jakiej rozdzielczości można grać spokojnie tak aby grafika sprawiała miłe wrażenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2006 o 08:52, buras napisał:

Z kart ekstremalnie tanich, to wydaje mi się że minimum był by coś w rejonach GF FX z jakiejkolwiek
rodziny ...
Ale zanim wydasz kasę na kartę, to zobacz czy zastosowanie Oldbliviona, coś Ci pomoże. Ułatwia
on współpracę starszego sprzętu z grą. Info o nim znajdziesz w tym wątku. Poza tym, nie wiem
jaką teraz masz kartę, więc nie za bardzo coś dokładniej mogę doradzić ...

R 9250 128bit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować