Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Dnia 19.01.2007 o 17:44, kamceg napisał:

Zapomniałeś jeszcze ich okraśc :) Ja ich ze wszystkiego do żarcia okradłem i pozabierałem wszystko
ze stołu pozostawiając na nim jedynie jabłka. Poczekałem 24 h i wszyscy leżeli martwi ;)

No i tu tkwi problem ... Wynioslem wszystko (no prawie, bo nie tknalem ich prywatnych skrzyń), na stole poukladałem staranni jabłuszka cyjankiem nadziewane i poszłem wykonywać sobie inną misję ... wracam po 2-3 dobach i patrze, a tam wszyscy poza jednym marudnym Khajit-em, żywi. A stół o zgrozo zastawiony jadłem na full ... :/
Skąd wygrzebują to żarło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 08:51, Azazell3 napisał:

tutaj jest moja kolekcja screenshotów z gry Oblivion

---------> http://picasaweb.google.pl/azazell.civ/Oblivion

Mam sprzęt Athlon 64 3000, 1GB Ram , Galaxy Geforce 7600 550@1400 i gra śmiga ślicznie na max
detalach oczywiscie w miastach jest gorzej ale to normalne a wszędzie nawet w zagęszczonym
lesie mam minimum 22 FPS .. przeważnie mam od 30 do 60 FPS

w jakiej rozdzelcośći ?
------------
ja mam mniej FPS na lepszym sprzęcie w rozdzelcośći 1280/1024
też gram na Full z AA x4
w miastach gorzej ???
w gęstych lasach mam od 15 do 25 fps
w miescie od 30 do 50 << sprawdziłem programem FRAPS
podcas walki w wszystkich miejscach od 12 do 3x FPS
Podcas rozmowy 20-25 FPS
w domach od 30 do 75,
jest jeden wyjątek w mojim domu mam ponad 1000 przedmiotów, mam tam z 4-10 fps
ile modów używasz ,zwiększają liczbę fps ???

20070119214220

20070119214343

20070119214544

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://picasaweb.google.pl/azazell.civ/Oblivion <-- moja galeria Oblivka.. prezentowane screeny na samym dole z podpisem - HDR+Post Processing - bez AA - tak wlasnie teraz gram

wszystko max każda widocznosc max .. no tylko bez AA ale za to HDR jest jednak ladniejszy niz Bloom ;) i ten POST PROCESSING z G3 tez zastosowalem jest zabójczy a gram w rozdziałce 1024x768 ale mi to styka zobacz screen przecież gra u mnie ślicznie wygląda .. pewnie na bank są ładniejsze gry u innych osób ale mi to styka :)

oj jesli chodzi o FPS to tylko chyba plik INI poprawia:)
ja juz w miescie nie mam mniej niz 20 fps ;) chociaz zauwazylem, ze jak zminimalizuje gre i powroce to chodzi gorzej wiec nie mogę sobie minimalizowac gry do windozy ;/

najwiecej fps mam w domach , jaskiniach - minimum 50fps - wzwyż ..
w gestych lasach - minimum 25 do 50
w miastach ( czasem zdarzylo mi sie miec 15 ale to rzadko a przewaznie jak pisałem więcej niz 20 .. te wylaczenie AA przyczynilo sie .. wiem ze z AA lepiej ale co ja zrobie jak chce HDR a moj GF nie może obsługiwać dwóch naraz )


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam że galeria zaparła mi dech w piersiach... Ja nie mam takiej grafy :( Kilka ustawień mam na maksa i kilka na średnim. bez AA, Bloom, ale wiekszośc opcji Hight details).
Jakiego masz kompa?? Konfigurację??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 10:36, PredAtor360 napisał:

Przyznam że galeria zaparła mi dech w piersiach... Ja nie mam takiej grafy :( Kilka ustawień
mam na maksa i kilka na średnim. bez AA, Bloom, ale wiekszośc opcji Hight details).
Jakiego masz kompa?? Konfigurację??


Ta galeria to nic wyjątkowego. Zdjęcia w minimalizacji po prostu nabierają więcej walorów wizualnych a jeśli powiększone zdjęcia zaparły Ci dech w piersiach to konfig na którym taka gra chodzi to np mój komp :

512 Ramu, 2 GHz, GeForce 7600GS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 10:36, PredAtor360 napisał:

Przyznam że galeria zaparła mi dech w piersiach... Ja nie mam takiej grafy :( Kilka ustawień
mam na maksa i kilka na średnim. bez AA, Bloom, ale wiekszośc opcji Hight details).
Jakiego masz kompa?? Konfigurację??


możesz sobie powiększone zdjęcie zobaczyć np wybierasz obrazek i kilkasz na niego i z boku jest opcja "pobierz zdjęcie" i wtedy sciagasz na dysk i masz w pelnej rozdziałce :) i wygląda tak samo

Ja mam komputer:
Athlon 64 3000+, 1gb ram daul , Galaxy Geforce 7600 GS Zalman Edition 550@1400 ..
i gram w rozdzialce 1024x768, wszystko na max każdy szczegoł tylko no bez AA ale HDR i wszystko reszta jest na max --> widać to na ostatnich screenach


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 10:43, YahooPL napisał:

Ta galeria to nic wyjątkowego. Zdjęcia w minimalizacji po prostu nabierają więcej walorów wizualnych
a jeśli powiększone zdjęcia zaparły Ci dech w piersiach to konfig na którym taka gra chodzi
to np mój komp :

512 Ramu, 2 GHz, GeForce 7600GS



Wiesz.. dla jednych granie na z najładniejszą grafiką a mając ilosc FPS z 5 to nie przeszkadza ale mi to przeszkadza..
Dlatego ja skonfigurowałem tak ( dzięki koledze damimovi ) , że teraz Oblivion na moj sprzęt wygląda przecudownie co przy okazji nie spowalnia płynności i grywalności samej gry.. Najważniejsze jest płynność i minimum 20FPS i tak osiągnąłem.. Dlatego tak dopasowałem/ podrasowałem sobie graficzke do tych moich wymagań.. Wiadomo , że na lepszych kompach grafika gry jest o niebo lepsza ale ta mi na prawdę wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie YahooPL powiedz, że to żart :/ na serio....skoro taką grafe można mieć na takim kompie to na prawdę:(. Nigdy nie zapomnę tego dnia w którym wciśnięto mi tę kartę graficzną :( [ ehh gdyby nie ona oblivion wyglądał by mi xXx razy lepiej :/ a co dopiero z grywalnością.]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezmiernie się wkurzyłem oglądając dzisiejszy, swoją drogą jeden z słabszych, odcinek. Zobaczyłem że zaczęli gadac o statuetkach przyznawanych przez znaną amerykańską telewizjię. Ta telewizja to Spike.tv.Powiedzieli kto zdobył w jakiej kategorii statuetkę, ale już o tym kto zdobył najwięcej statuetek "zapomnieli" powiedziec. Otóż najwięcej nagród zebrał Oblivion, zdobywając aż 5 statuetek. Zdeklasował rywali we wszystkich kategoriach w których był nominowany. A dlaczego o tym nie powiedziano? Dlatego, że Oblivion jest wydawany przez cenegę i jest rywalem G3. Jeżeli by powiedzieli, że Oblivion zdobył tyle nagród a G3 żadnej to by tak dobrze nie wyglądało. No kiedy ten program przestanie byc aż tak stronniczy... nigdy... a szkoda, bo o statuetkach to na prawdę przynajmniej mogli by wspomniec.
I to kolejny przykład na to, że Oblivion jest lepszy od G3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 11:55, IMPERATOR1990 napisał:

http://picasaweb.google.pl/azazell.civ/Oblivion
co robi ten program Picasa ??


Picasa to program firmy google.pl .. jeśli masz mejla na gmail.com to możesz z tym samym loginem mieć tak jak ja galerie zdjęć/ fotek ..
Łatwy i darmowy sposób, aby dzielić się swoimi zdjęciami z wybranymi osobami w Internecie. Wysyłaj swoje zdjęcia bezpośrednio z programu Picasa.

fajny programik ale jeszcze jego wszystkich możliwości nie odkryłem :) więc napisałem tylko to co wiem:)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 12:15, PredAtor360 napisał:

Ja mam Athlona1700+(1,7GHz), 512RAM, Radeaon9600Pro (256MB) działa jak wcześniej opisałem :/


powiem szczerze no masz za słabego kompa :/ ramy i procek powinny być 2x wydajniejsze ;/ grafika może by jeszcze dała rade ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 12:15, PredAtor360 napisał:

Ja mam Athlona1700+(1,7GHz), 512RAM, Radeaon9600Pro (256MB) działa jak wcześniej opisałem :/

Wejdzie ci spokojnie. Zainstaluj OLDbliviona, taki mod pogarszający grafikę. Ja pobawiłem się ustawieniami i na słabszym kompie gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 11:33, kamceg napisał:

I to kolejny przykład na to, że Oblivion jest lepszy od G3 :)

Etam lepszy ... Po prostu inny. Oferuje nam nieco inny klimat i świat ... Ale jest tak spaprany od strony technicznej (silnik), że leży u mnie na półce i czeka jak polepszę sprzęt. A mam swoją drogą całkiem nie najgorszy...
Dlatego nie ma chłopak szans w rankingach ... jak by gdzieś wygrał to by gracze taką komisję śmiechem zabili ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 18:46, kamceg napisał:

A o czym mówisz, o g3 czy oblivionie, bo podmiotu w twoim zdaniu zabrakło :)

A tam brakło :D Twój zacytowałem ... :P
A tak dla uściślenia, to chyba owego G3 pokonałem wreszcie ... ale to nie ten topic ... więc w szczegóły nie wchodzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem jak można twierdzic że Oblivion chodzi na lepszym kompie niż G3... Właśnie G3 potrzebuje potwora,a nie komputera. G3 kupiłem i leży na półce, gdy Obka przechodzę już końcówkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować