Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Dnia 24.04.2008 o 22:38, Meledictum napisał:

Wskazany mod nie działa, przyczyną jest albo sam mod, ale potrzebny do jego uruchomienia
Oblivion Mod Manager. Gry nie można uruchomić, przy ładowaniu nowej gry bądź zapisanego
stanu rozgrywki Vista wyświetla komunikat, że program przestał działać.


Mod jak najbardziej dziala, OBMM tez i to wszystko na Viscie - to raczej cos u ciebie w systemie jest niepoustawiane...

poza tym, przeciez na stronie, do ktorej linka podalem jest wersja tego moda w 7z, ktora nie potrzebuje do zainstalowania OBMM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem z gildią złodziei wykonałem zdobyłem buty dla szarego lisa poszedłem do niego i dowiedziałem się że jest kolejnym osobą która nosi maskę.Jak znowu chce z nim porozmawiać to mówi że nie teraz bo myśli, i co mam zrobić? czekam już kilka dni w grze i dalej to samo a spełniam już wymaganie na kolejne zadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tym zadaniu, jeżeli uzbierałeś odpowiednią liczbę pieniędzy, powinien do ciebie w czasie czekania (T) przyjść któryś ze złodziei (Amusei) i powiedzieć, gdzie znajduje się Szary Lis. Najlepiej jest czekać w Cesarskim Mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Po tym zadaniu, jeżeli uzbierałeś odpowiednią liczbę pieniędzy, powinien do ciebie w
> czasie czekania (T) przyjść któryś ze złodziei (Amusei) i powiedzieć, gdzie znajduje
> się Szary Lis. Najlepiej jest czekać w Cesarskim Mieście.

Wiem i mam uzbierane 1000 ale dalej mi pisze w zadaniach że mam zebrać 800 i o tych butach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 14:54, Aragloin napisał:

Chciałbym się zapytać, czy Oblivion pójdzie na karcie, która ma shadery 1.4?


normalnie raczej nie, jedynie ruszy z programem Oldblivion, ale wtedy to jak lizanie ciastek przez szybe... ani to fajnie wyglada, ani dobrze dziala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 23:47, skaybay napisał:


Mam takie pytanie odnośnie tego pakietu, który kupiłeś. Mianowicie w jakich edycjach są poszczególne te gry? Chodzi mi tutaj głównie o podstawkę, bo reszta to już jest raczej sprawa oczywista. To jest edycja premierowa podstawowa, rozszerzona (to ta z drukowanymi poradnikami), czy może z Super$ellera? Wersja rozszerzona wydaje mi się mało prawdopodobna jak za tą cenę wraz z dodatkami, ale gwoli ścisłości się pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 17:25, dave03 napisał:

> Dziś zakupiłem pakiet http://www.gram.pl/sk8_8ATiGO1_Pakiet_Elder_Scrolls_IV_Oblivion.html


Mam takie pytanie odnośnie tego pakietu, który kupiłeś. Mianowicie w jakich edycjach
są poszczególne te gry? Chodzi mi tutaj głównie o podstawkę, bo reszta to już jest raczej
sprawa oczywista. To jest edycja premierowa podstawowa, rozszerzona (to ta z drukowanymi
poradnikami), czy może z Super$ellera? Wersja rozszerzona wydaje mi się mało prawdopodobna
jak za tą cenę wraz z dodatkami, ale gwoli ścisłości się pytam.


Wszystko edycje premierowe, jak ten pakiet wychodził Obka jeszcze w SS nie było ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś jakiś pugin, który sprawia, że japy wampirów się nie zmieniają (znalazłem jeden Vampire Anaesthetic, ale zmienia się kolor skóry co sprawia, że moja postać dalej wygląda wtedy paskudnie)? I dobrze by było gdyby oczy wampira dalej miały czerwoną barwę. Wiem, że mam wygórowane wymagania ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 17:53, skaybay napisał:

Wszystko edycje premierowe, jak ten pakiet wychodził Obka jeszcze w SS nie było ^^


A w zestawie znajdują się drukowane poradniki, które były dołączone do wersji premierowej rozszerzonej? Chociaż wydaje mi się to zbyt piękne żeby było prawdziwe jak za tą cenę. Tym nie mniej zestaw ten na pewno warto kupić i sam pewnie tak zrobię (mimo iż mam już podstawkę), gdyż sam dodatek Shivering Isles jest chyba dziś wart jakieś 60 zł (a go nie posiadam), a tu za 80 zł można już mieć wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 19:04, dave03 napisał:

> Wszystko edycje premierowe, jak ten pakiet wychodził Obka jeszcze w SS nie było
^^

A w zestawie znajdują się drukowane poradniki, które były dołączone do wersji premierowej
rozszerzonej? Chociaż wydaje mi się to zbyt piękne żeby było prawdziwe jak za tą cenę.
Tym nie mniej zestaw ten na pewno warto kupić i sam pewnie tak zrobię (mimo iż mam już
podstawkę), gdyż sam dodatek Shivering Isles jest chyba dziś wart jakieś 60 zł (a go
nie posiadam), a tu za 80 zł można już mieć wszystko.


Niestety nie, ino instrukcja. Co więcej - do SI i KotN dołączone są aż (!!) jedno i dwustronicowe instrukcje instalacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 09:47, MastAlol napisał:

Lepiej szybko udowodnij, że masz oryginalnego Obka, bo inaczej dostaniesz bana za parę
chwil...


Orginał. Jakby nie był nie pisał bym do pomocy technicznej.
Ale to nie do mnie crack. NAPRAWDĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mógłby mi ktoś podać link do moda poprawiającego sneak attacks? pamiętam, że ktoś tu kiedyś wspominał o takowym (przeciwnicy nie wiedzą, skąd padł strzał jeśli gracz się skrada), a że zacząłem grę Silent Assassinem (:P) to bardzo by mi się to przydało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 21:20, Azrathel napisał:

mógłby mi ktoś podać link do moda poprawiającego sneak attacks? pamiętam, że ktoś tu
kiedyś wspominał o takowym (przeciwnicy nie wiedzą, skąd padł strzał jeśli gracz się
skrada), a że zacząłem grę Silent Assassinem (:P) to bardzo by mi się to przydało.


Czy to o to chodzi:
Attack and Hide
http://tesnexus.com/downloads/file.php?id=2443
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 19:52, skaybay napisał:

Niestety nie, ino instrukcja.


Tego się raczej spodziewałem, więc nie będę udawał zaskoczonego. Spytałem o to tylko dlatego żeby rozwiać wszelkie wątpliwości.

>Co więcej - do SI i KotN dołączone są aż (!!) jedno i dwustronicowe instrukcje instalacji!

No, ale to to już chyba lekka przesada. Mimo bardzo niskiej ceny całości spodziewałem się czegoś więcej. A wiesz może jak sprawa instrukcji do tych dodatków wygląda w normalnych wydaniach, które są do kupienia osobno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.04.2008 o 22:01, dave03 napisał:

>Co więcej - do SI i KotN dołączone są aż (!!) jedno i dwustronicowe instrukcje instalacji!


No, ale to to już chyba lekka przesada. Mimo bardzo niskiej ceny całości spodziewałem
się czegoś więcej. A wiesz może jak sprawa instrukcji do tych dodatków wygląda w normalnych
wydaniach, które są do kupienia osobno?


Mam premierówkę SI i instrukcja to 2 kartki, z czego jedna o pomocy technicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do jaskini nadbrzeżnej wypełnionej Impami. Znajduje się niedaleko wyjścia z kanałów cesarskich na początku gry. "Obskoczyłem" całą jaskinię, i czy znajdują się tam jacyś inni przeciwnicy oprócz Impów? I czy znaleźliście coś cenniejszego w jaskini od Pierścienia, który absorbuje w iluś % obrażenia od prądu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 19:10, Samurai Nobuke napisał:

Mam pytanie co do jaskini nadbrzeżnej wypełnionej Impami. Znajduje się niedaleko wyjścia
z kanałów cesarskich na początku gry. "Obskoczyłem" całą jaskinię, i czy znajdują się
tam jacyś inni przeciwnicy oprócz Impów? I czy znaleźliście coś cenniejszego w jaskini
od Pierścienia, który absorbuje w iluś % obrażenia od prądu?


Nie masz co szukać w tego typu jaskiniach. Tracisz tylko czas na głupim wybijaniu wrogów. Rozglądaj się lepiej za Ayledzkimi ruinami, w których można się nieźle wzbogacić. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 19:14, Probos napisał:

Nie masz co szukać w tego typu jaskiniach. Tracisz tylko czas na głupim wybijaniu wrogów.
Rozglądaj się lepiej za Ayledzkimi ruinami, w których można się nieźle wzbogacić. ;]


No znajdowały się też tam ruiny. Był jakiś tron władcy, wszystko opuszczone. Znalazłem też wiele ciał, jakieś tablice z napisami zbliżającej się zagłady, że kamienni strażniczy czyhają itp. Myślałem, że odblokuje jakieś nowe zadanie, ale nic innego nie znalazłem. Tak poza tym to ci Ayledzi to była jakaś starożytna rasa, czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować