Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Dnia 22.08.2006 o 23:14, marlin15 napisał:

no byłem tam i lipa nic nie znalazłem...a ta zbroja to w jakies skrzyni jest???


Nie, leży na stole. Ale jeżeli nie odczekałeś dwóch tygodni po wykonaniu głównego questa, to jej nie będzie. Powinieneś dostać trzy informacje:
1. Zbroja będzie za 2 tyg.
2. Zbroja jest gotowa.
3.Odebrałem swoją zbroję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydalem 3000 na cholerne mikstury! Zabilem Umbre na 14 lvl i wykorzystaelm z 10 mikstur leczenia, i teraz tych 3000 zaluje, bo myslalem jak mowilem ze bedzie super mega extra wypas zbroja, a tu patrz...a zbroja ebonowa jest taka sama jak orkowa nawet neiwiem czy orkowa nie jest ladniejsza i jest letsza! A miecz.. no coz ma 23 obraz a szklany ma 17 i mozna go doladowac a ten am chwytanie dusz ktore sie pewnei szybko ladunki wykoncza weic nie jest nadzwyczajny i to jest najleszpy w grze? chyba tylko ze wzgldu na obrazenia ale mnie jakos nie zachwyca i ta zbroja mnie wkurzyla, ale co bende w niej chodzi bo nawet ladna ale niewiem czy orkowa nie efektowniejsz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 23:28, SD4HJ napisał:

Wydalem 3000 na cholerne mikstury!


Sam jesteś sobie winien. Mikstur się nie kupuje, je sie samemu robi i się jeszcze na tym zarabia:P Pozatym 3000 sztuk złota to nie jest jakaś powalająca ilość. Gdy już człowiek nabędzie wszystkie domy, umebluje je oraz założy swoją własną stadninę koni to takie sumki już nie robią wrażenia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 23:34, shinian napisał:

> Wydalem 3000 na cholerne mikstury!

Sam jesteś sobie winien. Mikstur się nie kupuje, je sie samemu robi i się jeszcze na tym zarabia:P
Pozatym 3000 sztuk złota to nie jest jakaś powalająca ilość. Gdy już człowiek nabędzie wszystkie
domy, umebluje je oraz założy swoją własną stadninę koni to takie sumki już nie robią wrażenia:P


Wow mozna wlasna stadnine zalozyc?! ta gra spelnia moje oczekiwania do najelpszej gry, w gothicu nie bedzie wierzchowcow nie no gothic najlepszy ale obek jest wspanialy! narazie mam 18 000 bo sprzedalem pare szat np taka ze retoryka handel i osobows +7 kazde nei chcialo mi sie jej ubierac przy kazdym handlu i pomagala najwyzej o 1 podniesc w targowaniu. a ile czeba wydac na wszystkie domy i stadnine koni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, bo chce sie szkolic w ciezkim pancerzu na poziomie wysokim, u tego goscia w gospodzie roxey przynioslem mu 4 szklanki, i dzbanek, a on mial mnie szkolic, no to do niego zagaduje i niema on opcji zebytrenowac! co sie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytalem se tu http://www.elderscrolls.phx.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=660&Itemid=576 o kupnie domu w Skingardzie, kupilem i podobno w piwnicy jaks paczka ma byc potem lamiglowka i nagroda Ring of the Gray dlamne to kuszaca zecz tyle ze w piwnicy nic niema! Wymeblowalem caly dom zatrudnilem juz ta Eyje i co dalej? W piwnicy niema zadnej paczki wiec niewiem jak rozpoczac ten quest a ten pierscien to by mi sie przydal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie miecz Umbra ma 31 damagu - ma 125 kondychy - armorer i blade - experty
Ten miecz swietnie uzupelnia sie z Gwiazda Azury, napelmoa dusza kamyk, ktory go laduje i tak wielokrotnie. Ale miecz oddalem, z ciezkim sercem. Szukam innego podobnie dobrego. Znalazl ktos podobnie mocny? Ja gram Chillrendem, ktorego dostalem od kogos w quescie (moglem wybrac) oraz sztyletem o niekulturalnej nazwie "ch...grom" ;) Zbroja imperialna mi sie nie przydala, bo mam lepsze przedmioty. Same buty daja mi odp. 50 na zywioly oprocz trucizny. mam pierscienie na wszelkie okazje, reflect damage zwykle 101% a reflect spell...no nie wiem, nie liczylem razem - tarcza 30% - pierscien namiry 10% i jakis inny pierscien i amulet tez troche mialy.
Generalnie to wiekszosc gry wydaje mi sie ze przeszedlem, oczywiscie oprocz tych roznych dziwnych pobocznych questow i wszystkich lokacji. Ale jeszcze czasem pykam. Nirnrootow jeszcze 11 mi brakuje do konca...
mam problem z tym glupilm rockshatterem - patch mial rozwiazac problem i eliminowac mozliwosc powstania dwoch ale ja juz 2 mam i nie moge sie ich pozbyc :( na szczescie nic nie waza...a ta glupia kobieta nie widzi ze mam 2, niech wsadzi sobie oba...pod łóżko ;P
Jakby ktoś miał na to sposob, chetnie wyslucham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 23:43, SD4HJ napisał:

Wow mozna wlasna stadnine zalozyc?!


Jeżeli chodzi ci o taką budę z pastwiskiem to nie:P Stadninę w sensu zakupu koni. Chociaż w sumie można chyba stadninę przejąć- wystarczy pozabijać właścicieli. Będę to musiał wypróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja postać to assassin wszystkie skille gł. na master umbra 36 dam. strzały z łapaniem dusz mistrz gildi zabujców wielki chemp. areny mistrz gildi woj. i złod. dom w Skingrad chodze we własnej zbroji 40 arm.
ale jeszcze nie skończyłem grać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 23:57, SD4HJ napisał:

Mam problem, bo chce sie szkolic w ciezkim pancerzu na poziomie wysokim, u tego goscia w gospodzie
roxey przynioslem mu 4 szklanki, i dzbanek, a on mial mnie szkolic, no to do niego zagaduje
i niema on opcji zebytrenowac! co sie dzieje?

Musisz w Dzielnicy Handlowej Cesarskiego Miasta dostać quest szkolenia od Varnado z Najlepszej Obrony, po wyczerpaniu możliwości szkolenia przez niego. Dopiero później zgłoś się do Pranala. powinna się ukazać odpowiednia opcja dialogowa. Też miałem ten problem i straciłem na to mnóstwo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 23:28, SD4HJ napisał:

Wydalem 3000 na cholerne mikstury! Zabilem Umbre na 14 lvl i wykorzystaelm z 10 mikstur leczenia, /.../

No dobrze, ale powiedz, czy miecz Umbry jest dwuręczny, jak Morrowindzie, czy może jednoręczny? Bo mnie się jeszcze misji daedrycznych nie chciało robić, tylko dwie zrobiłem (bo potrzebowałem krwi bogów i wytrycha)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 10:50, KrzysztofMarek napisał:

> Wydalem 3000 na cholerne mikstury! Zabilem Umbre na 14 lvl i wykorzystaelm z 10 mikstur
leczenia, /.../
No dobrze, ale powiedz, czy miecz Umbry jest dwuręczny, jak Morrowindzie, czy może jednoręczny?
Bo mnie się jeszcze misji daedrycznych nie chciało robić, tylko dwie zrobiłem (bo potrzebowałem
krwi bogów i wytrycha)...


Umbra w Oblivionie jest jednoręczna - i jest to jedna z najlepszych broni w grze(wysoki atak, mala waga). Nie trzeba jej oddawac w tym daedrycznym quescie - zadanie i tak będzie zaliczone, ale my nie będziemy miec tego helmu(Maska Clavicusa Vile).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 23:28, SD4HJ napisał:

Wydalem 3000 na cholerne mikstury!

.. ^^ widzisz mogles wydac niewiem z 100zl:D ja chodzilem po oblivionach i mialem pare zwojów przywołanie postrachu klanów diablika i mniejszego diablika podszedłem uzylem po koleji i umbra miala zycia na 1 strzal^^ wiec nawet sie niezmeczylem a ebonowa jest lepsza od orkowej zobaczysz potem ze w orkowej armor juz nie bedzie wzrastal a w ebonowej bedzie(ofc jak zwiekszysz ciezki pancerz) ale nie jestem tego na 100% pewny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 11:50, SD4HJ napisał:

Aha, ok a co sie stanie jak mam konia i kupie 2? To co z tym 1? Benda 2 za mna lazic?


Wtedy będzie z tobą ten ostatni na którym siedziałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować