Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Dnia 10.10.2006 o 15:25, In The End napisał:

> mam problem, skonczylem gre i teraz mam isc po ta zbroje za 2 tyg, ale gdzie jest ta glowna

> siedziba i zbrojownia?
Hej sora, raczej jeszcze nie skończyłeś gry, jedynie zrobiłeś główny wątek.


Hey sora dlaczego tak uwazasz??

Zrobilem zad dla wszystkich guildi, i dla paru dedr oraz bbaaardzo duzo pobocznych niewiem czy nie wszystkie jak nie wiesz to nie pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 14:56, cinus` napisał:

> mam problem, skonczylem gre i teraz mam isc po ta zbroje za 2 tyg, ale gdzie jest ta glowna

> siedziba i zbrojownia?

po tych dwóch tygodniach chyba powinno się pojawić odpowiednie oznaczenie tego miejsca na mapie,
wskazujące jeśli dobrze pamiętam gdzieś w części więziennej Imperial City.


Oki juz mam tylko musialem czekac z 3 tyg:D ale nie jest z zbyt unikalny..ok to teraz moge odinstalowac gre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zaraz mnie coś trafi......
....drugie zadanie w gildi magów(uniwerek) VAHTACEN ruiny pod ziemią kolumna która reaguje na magię - ogień mróz obniżenie magii, a to czwarte to co?.... premia do magii? chyba jej nie rzucę na kolumnę, chyba że można?
Mana mam 78, choc bym chciiał użyc tego zaklęcia to i tak nie dam rady bo potrzeba 83,chyba że jest kolo co ma to zaklęcie o mniejszym apetycie na manę ....,a może to o coś innego chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 21:40, chieronim napisał:

/.../
Mana mam 78, choc bym chciiał użyc tego zaklęcia to i tak nie dam rady bo potrzeba 83,chyba
że jest kolo co ma to zaklęcie o mniejszym apetycie na manę ....,a może to o coś innego chodzi?

Przecież wszystkie cztery potrzebne zwoje z zaklęciami są w skrzyni, tm, gdzie stoi Denel (nie wiem, czy dobrze imię pamiętam). Kolejność jest taka: ogień, mróz, odcięcie many, podniesienie many . Zrób sejwa i próbuj od którego rogu zacząć, chyba od tego po lewej, zgodnie z ruchem wskazówek zegara...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 21:40, chieronim napisał:

zaraz mnie coś trafi......
....drugie zadanie w gildi magów(uniwerek) VAHTACEN ruiny pod ziemią kolumna która reaguje
na magię - ogień mróz obniżenie magii, a to czwarte to co?.... premia do magii? chyba jej nie
rzucę na kolumnę, chyba że można?
Mana mam 78, choc bym chciiał użyc tego zaklęcia to i tak nie dam rady bo potrzeba 83,chyba
że jest kolo co ma to zaklęcie o mniejszym apetycie na manę ....,a może to o coś innego chodzi?


Musisz w odpowiedniej kolejności użyć zaklęć (wszystkie znajdziesz w skrzyni obok Denela). Zaczynasz od ognia, a potem według wskazówek zegara zimno, damage magicka i elevate magicka. W pierwszym przypadku i drugim już wiesz co zrobić ;] w trzecim przypadku trzeba użyć server magicka (zaklęcie dotykowe), a w czwartym elevate magicka.

Niestety nie jestem w stanie podać Ci polskich nazw tych czarów bo nie mam aktualnie zainstalowanego Obliviona ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podajcie umiejętności głowne(siła itp.), poboczne(ostrza itp.) rasę i znak zodiaku postaci jaką wam się najlepiej grało. Możecie dodać też level jaki nią osiągnesliście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 16:33, kamceg napisał:

Podajcie umiejętności głowne(siła itp.), poboczne(ostrza itp.) rasę i znak zodiaku postaci
jaką wam się najlepiej grało. Możecie dodać też level jaki nią osiągnesliście.


Ja miałem redgarda spod zanaku wojownika. stworzyłem własną klasę. Umiejętności głowne: Siła i wytrzymałość, a poboczne to ostrza, ciężki pancerz, zniszczenie, blok, atletyka, akrobatyka i handel. Rozwiązałem nim wszystkie questy w grze uzyskując 54 poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 16:36, kamceg napisał:

Ja miałem redgarda spod zanaku wojownika. stworzyłem własną klasę. Umiejętności głowne: Siła
i wytrzymałość, a poboczne to ostrza, ciężki pancerz, zniszczenie, blok, atletyka, akrobatyka
i handel. Rozwiązałem nim wszystkie questy w grze uzyskując 54 poziom.

Jak ci się udało zdobyć 54 poziom, ja wykonałem wszystkie z gildii, sporo pobocznych i mam 28.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 16:38, azur64 napisał:

> Ja miałem redgarda spod zanaku wojownika. stworzyłem własną klasę. Umiejętności głowne:
Siła
> i wytrzymałość, a poboczne to ostrza, ciężki pancerz, zniszczenie, blok, atletyka, akrobatyka

> i handel. Rozwiązałem nim wszystkie questy w grze uzyskując 54 poziom.
Jak ci się udało zdobyć 54 poziom, ja wykonałem wszystkie z gildii, sporo pobocznych i mam
28.


wszystkie umiejętności na maksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 16:33, kamceg napisał:

Podajcie umiejętności głowne(siła itp.), poboczne(ostrza itp.) rasę i znak zodiaku postaci
jaką wam się najlepiej grało. Możecie dodać też level jaki nią osiągnesliście.


Grę przechodziłem tylko raz- BattleMage, Dark Elf, Tower. Wszystko podbiłem na maksa. Ba z nudów kiedyś nawet podniosłem skok do 500. Miasta z szczytów katedr wygladają ślicznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 16:40, kamceg napisał:


wszystkie umiejętności na maksa.

ciekawe jak bo to nie Morek gdzie można było trenować u NPC ile się chciało teraz limit to 5. Ja po zrobieniu prawie wszystkich questów (została mi gildia złodzieji) mam 20 lv :/ coś kręcisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 12:42, L33T napisał:

>
> wszystkie umiejętności na maksa.
ciekawe jak bo to nie Morek gdzie można było trenować u NPC ile się chciało teraz limit to
5. Ja po zrobieniu prawie wszystkich questów (została mi gildia złodzieji) mam 20 lv :/ coś
kręcisz

Jak to było, addlevelek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 12:42, L33T napisał:

> /.../teraz limit to
5. Ja po zrobieniu prawie wszystkich questów (została mi gildia złodzieji) mam 20 lv :/ coś
kręcisz

Same wykonywanie zadań, to jeszcze nie cała gra. Masz mnóstwo jaskiń i ruin bez związku z zadaniami, gdzie możesz tłuc rozmaite potwory. Ja mam 26 lewel, i ledwo 67 wykonanych zadań a 17 w toku, na ogólną liczbę około 190.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 14:14, KrzysztofMarek napisał:

> > /.../teraz limit to
> 5. Ja po zrobieniu prawie wszystkich questów (została mi gildia złodzieji) mam 20 lv :/
coś
> kręcisz
Same wykonywanie zadań, to jeszcze nie cała gra. Masz mnóstwo jaskiń i ruin bez związku z zadaniami,
gdzie możesz tłuc rozmaite potwory. Ja mam 26 lewel, i ledwo 67 wykonanych zadań a 17 w toku,
na ogólną liczbę około 190.


No właśnie! Ja za pryiorytet wziąłem sobie odnalezienie wszystkich lokacji na mapie i oczysczenie ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 18:19, kamceg napisał:

No właśnie! Ja za pryiorytet wziąłem sobie odnalezienie wszystkich lokacji na mapie i oczysczenie
ich.

I jeszcze pewnie stoczyłeś setki walk na arenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 18:21, azur64 napisał:

> No właśnie! Ja za pryiorytet wziąłem sobie odnalezienie wszystkich lokacji na mapie i
oczysczenie
> ich.
I jeszcze pewnie stoczyłeś setki walk na arenie?


Setki to nie ale wszystkich ludzi na niej przeszedłem i doszedłem do etapu, w którym walczy się tylko z Minotaurami Lordami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 18:23, kamceg napisał:

Setki to nie ale wszystkich ludzi na niej przeszedłem i doszedłem do etapu, w którym walczy
się tylko z Minotaurami Lordami.

No to jest oczywiste, ja też do tego doszedłem, a mam 28.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 18:25, azur64 napisał:

> Setki to nie ale wszystkich ludzi na niej przeszedłem i doszedłem do etapu, w którym walczy

> się tylko z Minotaurami Lordami.
No to jest oczywiste, ja też do tego doszedłem, a mam 28.


Jak już wcześniej powiedziałem, zdobywanie leveli nie polegało jedynie na walce na arenie ale na odkrywaniu i OCZYSZCZANIU wszelakich napotkanych lokacji!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować