Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Dnia 27.10.2006 o 23:15, Bumber napisał:

> /.../ A Oblivion? Najwyżej 300 godzinek i po grze. Nie mówiąc o tym, że jeszcze
daleko do czasów, gdy za 2 dyszki będzie można kupić Obka. Prędzej płytkę z Gothicem 3 wymęczysz.
;)

No to zostało mi już tylko 94 godziny grania ;)
Ale wątpię, raczej będę grał w Gothic''a 3 a potem pewnie wyjdzie Wiedźmin. Nie, ogólnie to mnie Oblivion rozczarował, no, ale ponad dwieście godzin grania, to jednak coś jest... Gothic miał tylko około 40 godzin, ale w każdego grałem ponad 10 razy, więc jak by nie liczyć, dwa razy dłużej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako, iż nikt nie umiał pomóc mi w poszukiwaniu, pewnego szklanego hełmu, Fin Gleam-em zwanego, popływałem wspomogany Klejnotem Rumare i znalazłem łobuza ...
Dla zainteresowanych takowym eksponatem, zamieszczam poniżej przybliżoną lokalizację (a co mi tam ... niech też se popływają ludziska ... sport to zdrowie :) i właściwości, tego szklanego garnka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zanalazłem go już daaawno temu. ;]
Pływałem sobie w okolicach Anvil i natknałem się na ten hełmik - a że byłem jeszcze słaby (5 poziom), to był to (dla mnie) cud. :) Dopiero później dowiedziałem się na AW, że jest on tam od początku gry.
Jednak miło jest znaleźć coś tak dobrego na początku gry. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko w sprawie pewnego zadania.Musze znaleść swiadków na pewnego członka cesarskiej strazy w cesarskim mieście i jest to jakis tam ork chyba lucomir,jenise,i jakis adamus... rzecz w tym że oni nie chcą zeznawać przeciwko temu Andisowi adasowi(coś w poidobie nie chce mi sie sprawdzać jego imienia jak ich przekonac do zenawania?? próbowałem łapówą ,ale nic.CO mam zrobić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

musisz pójść zagadas z jakimś strażnikiem. On skieruje cię do pewnego kapitana straży. Tamten kapitan skieruje cię do jeszcze innego kapitana, który ci powie, że jeżeli przyprowadzisz mu dwóch świadków to on aresztuje Audensa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 14:50, kamceg napisał:

musisz pójść zagadas z jakimś strażnikiem. On skieruje cię do pewnego kapitana straży. Tamten
kapitan skieruje cię do jeszcze innego kapitana, który ci powie, że jeżeli przyprowadzisz mu
dwóch świadków to on aresztuje Audensa.

To juz wykonałem,ale nie moge przyprowandzic tych świadków ponieważ oni boją sie zeznawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Martin spróbuje otworzyc wrota do Raju, jezeli przyniose mu Krew Deadry, tzn. deadryczny artefakt zdobyty w deadrycznej misji. No więc zrobiłem quest Azury, i otrzymałem gwaiazde Azury. Jednak dając ja Martinowi nie chce tarcić jej na stałe, bo mowi on troche dwuznacznie: ''''Gwiazda Azury, piękna jak powiadają... Pamiętaj że po odprawieniu rytułału nie będzie jej w Tamriel przez wiele dni.'''' I czy chodzi tutaj o jakiś tydzień, czy o lata? Bo Gwiazdy Azury nie chcę tracić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rake ma rację - najlepiej daj mu np. Łabadżak (Wabbajack). Przedmiot bez wartości, a skąd go wziąść powinieneś wiedzieć, jeśłi kupiłeś polską edycję gry, jest tam Poradnik (solucja) w którym jest to opisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 01:06, buras napisał:

Jako, iż nikt nie umiał pomóc mi w poszukiwaniu, pewnego szklanego hełmu, Fin Gleam-em zwanego,
popływałem wspomogany Klejnotem Rumare i znalazłem łobuza ...
Dla zainteresowanych takowym eksponatem, zamieszczam poniżej przybliżoną lokalizację (a co
mi tam ... niech też se popływają ludziska ... sport to zdrowie :) i właściwości, tego szklanego
garnka ...

Ten "garnek"znajduje sie w wodzie czy w skrzyni przy brzegu.Szukam i nie moge znaleśc mam1 lvl moze to dlatego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 21:20, Owczar. napisał:

> /.../> Ten "garnek"znajduje sie w wodzie czy w skrzyni przy brzegu.Szukam i nie moge znaleśc mam1
lvl moze to dlatego?

Raczej jest od poczatku, chociaż głowy za to nie dam. Ma go szkielet, leżący na dnie, więc opływaj wysepkę pod wodą, inaczej nie znajdziesz... Aha, szkielet łatwiej zauważyć niż to, że ma hełm ;)

-> Buras
Co to za "Klejnot Rumare" i gdzie on jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 22:21, kamceg napisał:

Chyba jakiś przedmiot(naszyjnik) umożliwiający oddychanie po wodą.

Może. Ale ja mam mnóstwo pierścieni i naszyjników, w tym pozwalające chodzić po wodzie, oddychać pod wodą, a Klejnotu Rumare nie mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować