Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Jedno szybkie pytanie, a mianowicie:
Na jakiej zasadzie robi się screenshoty w Obku? Czy tak jak w Morrowindzie, tzn. odblokowujesz w pliku możliwość ich robienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 20:51, Wasizi napisał:

Jedno szybkie pytanie, a mianowicie:
Na jakiej zasadzie robi się screenshoty w Obku? Czy tak jak w Morrowindzie, tzn. odblokowujesz
w pliku możliwość ich robienia?

http://www.elderscrolls.com/forums/index.php?showtopic=323312&st=0&p=5216396&#entry5216396 przepraszam że nie po polsku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TAK PASUJE MI KLEPANIE MOBKóW I NIEPRZECHODZENIE QUESTóW!!! A jak będę chciał

Dnia 01.11.2006 o 20:41, Mastexx100 napisał:

questy powykonywać to sobie zainstaluję Dungeon Siege II, Sacred, DiabloII+dodatek, Frater
i ew. SpellForce


to akurat marne przykłady...bo zadania tam sa typu znajdz i zabij....zagraj w planescape torment gothic bg 1 2 czy choc neverwinter badz elderscrolls''a jakiegos....

a teraz topic: ponawiam pytanie. czy ktos uzywal z powodzeniem moda advent''s katana(s) ?? bo powinny sie pojawiac w mistycznym skladzie a u mnie ich nie ma nadal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oblivion wlasnie kupilem ta gre i tez bede chcial zacząć grac ale dopeiro zaczne grac jak skoncze G3 !!! Jak waszym zdaniem wypadl Oblivion dobra grywalność dobre opracowanie gry ?? jesli mozecie dajcie opinie na temat tej Gry!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 22:53, Diabolum napisał:

Oblivion wlasnie kupilem ta gre i tez bede chcial zacząć grac ale dopeiro zaczne grac jak skoncze
G3 !!! Jak waszym zdaniem wypadl Oblivion dobra grywalność dobre opracowanie gry ?? jesli
mozecie dajcie opinie na temat tej Gry!!!


Mnie gra wciągła dość mocno prawie tak jak Baldus G2 - czemu tak nie wiem - pasuje mi świat , swoboda i wogóle gra jest super. Gram od 2 tyg. prawie tylko w Obka (i CofHeroes :) ) - w tej grze trzeba złapać klimat i tyle :)
Głównego wątku praktycznie nie robię- gram swobodnie a ilość questów i miejsc do zwiedzenia jest tak ogromna że pewnie jeszcze pogram - osobiście polecam. Co do możliwości gry i rozwoju postaci to żadem gothic obkowi nie dorówna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego to bym niepowiedzial ze Ghotic 3 niepodskoczy Obkowizagraj w G3 a wtedy bedziesz mogł powiedziec moim zdaniem przerasta go w kazdy mozliwy sposob!!! niema tylu błedów niema bugów itd grafa lepsza grywalnosć i swiat w grze ejst 3 razy lepsza !!!!!! Gram w obka od nocy i jakos bardziej mi sie spodobal Ghotic !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 14:47, Diabolum napisał:

Tego to bym niepowiedzial ze Ghotic 3 niepodskoczy Obkowizagraj w G3 a wtedy bedziesz mogł
powiedziec moim zdaniem przerasta go w kazdy mozliwy sposob!!! niema tylu błedów niema bugów
itd grafa lepsza grywalnosć i swiat w grze ejst 3 razy lepsza !!!!!! Gram w obka od nocy i
jakos bardziej mi sie spodobal Ghotic !!!

hehe Gothic III to chyba najbardziej zbugowane gra obecnie - grafika ekhm.... lepsza w czym ... chyba w wolnym działaniu i słabej optymalizacji co do do fabuły nie wiem (gre testowałem tylko pod względem wydajności i grafy :) -
spoko pogram w g3 jak ją zoptymalizują i wszytkie bugi usuną -
co do grywalności to pojęcie wzgledne -:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 22:53, Diabolum napisał:

Oblivion wlasnie kupilem ta gre i tez bede chcial zacząć grac ale dopeiro zaczne grac jak skoncze
G3 !!!

Będziesz miał porównnie. Masz miesiąc, może dwa z głowy na każdą grę. Miłej zabawy. :)

>Jak waszym zdaniem wypadl Oblivion dobra grywalność dobre opracowanie gry ?? jesli

Dnia 02.11.2006 o 22:53, Diabolum napisał:

mozecie dajcie opinie na temat tej Gry!!!


Na pierwszy raz Oblivion jest niesamowty. Grafika, fizyka, fabuła... Jednak za drugim razem gra staje się monotonna i po prostu nudna. Nie będę pisał o tym dalej, by nie psuć Ci zabawy. Zagrasz i sam wyrobisz sobie na ten temat zdanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja gram od 2 dni dzien i w nocy i jak narazie w grze nieznalazlem zadnego buga.. Grywalność i dopracowanie gry jest dlamnie bardzo dobre jzu dawo takiej gry niewidzialem keidys tak mozna bylo powiedziec o Diablo 2 a teraz Ghotic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 15:25, Diabolum napisał:

ja gram od 2 dni dzien i w nocy i jak narazie w grze nieznalazlem zadnego buga.. Grywalność
i dopracowanie gry jest dlamnie bardzo dobre jzu dawo takiej gry niewidzialem keidys tak mozna
bylo powiedziec o Diablo 2 a teraz Ghotic...


ehehe ;) że w diablo nie ma bugów?? Błahaha xD nie rozśmieszaj mnie... grałeś w ogóle kiedyś w diablo...? chociaż pół godziny?

BTW jakie są mody w stylu better body i better face w morrowindzie (pierwszy pozwala wyłączyć cenzurę a drugi pozwala tworzyć piękne twarze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz racje jets pare bugów ale niesa one tak widoczne i szkodliwe dla gry zeby ja krytykowac gralem bardzo długo w Diablo 2 miesiacami ze tak powiem !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 16:01, Diabolum napisał:

Masz racje jets pare bugów ale niesa one tak widoczne i szkodliwe dla gry zeby ja krytykowac
gralem bardzo długo w Diablo 2 miesiacami ze tak powiem !!!!!


wskaż mi zdanie w którym krytykuję diablo... to jest jedna z najlepszych gier hack''n''slesh. zagrywałem się w niej miesiącami... ale nie wciskaj kitu że mam mało, albo mało widoczne bugi... ;)
a jak chcesz bardzo podyskutować o diablo zapraszam tu ===> http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=61&u=5134

pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nienapisalem ze ty krutykujesz Diablo 2 niema duzo bugów moim zdaniem w tej grze kazdy ma inne zdanie kazdy ma sowje szanuje twoje zdanie tak samo ty uszanuj moje zdanie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 16:19, Diabolum napisał:

Ja nienapisalem ze ty krutykujesz Diablo 2 niema duzo bugów moim zdaniem w tej grze kazdy
ma inne zdanie kazdy ma sowje szanuje twoje zdanie tak samo ty uszanuj moje zdanie!!!


przestań tu pisac o diablo! podałem link do tematu o tej grze.

koniec offtopa[kropka]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam radeona 9600xt z pixel shader 2.0. po zarażeniu wampirzyzmem gra wygląda jak na pixel shader 3.0 :) Screeny NIE SĄ rozjasniane ani w żaden sposób zmieniane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej no podaj kilka przykładów gier RPG w których questy nie przechodzi sie bez użycia oręża nawet w twoim Elder Scrollsie którego przeszedłem tak samo jak G 1 i 2 questy często wykonuje się przez zrównanie z ziemią wrogów żęby znaleźć to coś o co prosząw queście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ice Wind 2, BG, TES III Morrowind itd. Może i można je wykonać z bronią ale da się też bez w Obku część questów np dla złodziei polega na kradzieży a nie zabijaniu coś słabo tego obka przeszedłeś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 19:49, L33T napisał:

Ice Wind 2, BG, TES III Morrowind itd. Może i można je wykonać z bronią ale da się też bez
w Obku część questów np dla złodziei polega na kradzieży a nie zabijaniu coś słabo tego obka
przeszedłeś :P

spokojnie wiem to ale czyż nie mam racji w tym że w większej części gier RPG tych nowszych questy sprowadzają się do wytępienia obszarów z każdego poruszającego się po ekranie piksela i odnalezieniu czegoś co umożliwi wykonanie zadania?? Z twoich wypowiedzi wnioskuje że bardzo lubisz gry rpg które nie sprowadzają się do klepania ja z resztą teżale według mnie to zjawisko jest coraz częstsze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować