Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

uuu naprawde jestem pełen podziwu, wyglada pieknie ;) Mozesz mi powiedziec co oznacza przy zakupie i w ogole te piorko ? Rozumiem ze jest to szybkosc tak ? Im nizej tym lepiej ? a jak ze zbrojami do czego to sie odnosi ? czy to moze wytrzymalosc ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2006 o 18:57, trollf napisał:

nie wiem jak w wersji PL, ale w angielskiej jest to opisane dokladnie w instrukcji na stronie
11 :>


pierwsze co zrobilem to odpalilem gre, walic instrukcje :D ale teraz juz wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2006 o 20:47, SD4HJ napisał:

juz jest jakis mod do oblivinoa na zbroje dla konia:)

juz dawno byl :> i nie on jeden, ale to wszystko sa mody platne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A znalazlem gdzies na sieci jakis PATCH-MOD i cos takiego tam pisze:

This is a patch for jarrods oblivion new texture mod.Installation; copy this file into you data/textures/landscape folder and say yes to replace.
and then run the Oblivion_v1.1BetaEnglish update the game and then click desktop Icon to run the game.then when you see flash screen come up click on
Data Flies then add the mods to your game then run your game!

then Enjoy the Game!


Co to wogle jest? Do sciagniecia na jakiejs strone na googlach znalazlem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2006 o 21:41, SD4HJ napisał:

Co to wogle jest? Do sciagniecia na jakiejs strone na googlach znalazlem?

Prawdopodobnie jeden z kupy nieoficjalnych modów ;)
Może ten co poprawia tekstury krajobrazu.

Warto się rozejrzeć za modami fanowskimi do okba... sporo wprowadzają do gry... na przykład taką zbroję i posiadłość z portalami do każdego miasta ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej chce sposzlczenie zassac z cenega.pl to daje patch i tam ten do obka i oto co mi wyskakuje jak daje na niego:

Not Found
The requested URL /download_system/ was not found on this server.

Apache/1.3.27 Server at www.download.cenega.pl Port 80

Ej Monastor ale to ma jakis wplyw na wymagania grafy albo cos? i tego moda uzyc czy lepiej nie jakbys zrobil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

super!!! po prostu superowo ściągłem to spolszczenie i nic:(
ściągało sie 1,30 min na marne
jak ściągłem to sie instalowało chyba 10min i włańczam gre patrze i całe menu po angielsku!!! dalej nie patrzyłem bo pewnie też po angielsku:(
co mam zrobić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musze w tym miejscu pochwalic Cenege za polskie wydanie Obliviona. Dzis stalem sie szczesliwym posiadaczem tej niepozornej, acz przyciężkawej paczuszki :) Podoba mi sie to, ze choc calosc jest zapakowana w dosc fikuśne pudelko, to jednak plyty z grą sa w DVD boksie. A najbardziej przypadla mi do gustu wersja jezykowa - angielska, a tylko dla chetnych polska. Poza tym bardzo ladnie wydane poradnik i przewodnik po swiecie gry, bardzo mile gadzety.
Pytanie do kogos z Cenegi - czy jest mozliwosc zainstalowania patcha polonizacyjnego i jego deinstalacja? Bo chcialbym tylko zobaczyc polska wersje, a potem przesiąść sie z powrotem na angielska bez potrzeby reinstalacji calego programu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2006 o 21:52, SD4HJ napisał:

Ej Monastor ale to ma jakis wplyw na wymagania grafy albo cos? i tego moda uzyc czy lepiej
nie jakbys zrobil?

Nie wiem dokładnie co to za mod... podaj stronkę to doczytam
Napisz też jakiego masz kompa, bo od tego zależy na co sobie można pozwolić... ja na swojej "machinie" niestety nie mogę szaleć z ustawieniami :/

Nie wszystkie mody zwiększają jakość grafiki, czy interfejsu... są takie, które po prostu dodają przedmioty i miejsca... te polecam każdemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2006 o 22:04, Quatre napisał:

Pytanie do kogos z Cenegi - czy jest mozliwosc zainstalowania patcha polonizacyjnego i jego
deinstalacja? Bo chcialbym tylko zobaczyc polska wersje, a potem przesiąść sie z powrotem na
angielska bez potrzeby reinstalacji calego programu.

nie jestem z Cenegi, ale cos tam wiem ;-]
jak najbardziej jest to mozliwe, gdyz patch nie modyfikuje binariow oryginalnej gry tylko dziala w podobny sposob jak kazdy inny plugin stworzony przez fanow za pomoca edytora... owszem odinstalowanie patcha nie polega tylko na jednym kliknieciu, ale wcale nie musisz go usuwac, zeby pozniej grac w wersje oryginalna - po instalacji, patch aktywuje sie lub deaktywuje recznie z poziomu oblivion launcher w menu Data Files jak kazdego innego moda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2006 o 22:07, Monastor napisał:

> Ej Monastor ale to ma jakis wplyw na wymagania grafy albo cos? i tego moda uzyc czy lepiej

> nie jakbys zrobil?
Nie wiem dokładnie co to za mod... podaj stronkę to doczytam
Napisz też jakiego masz kompa, bo od tego zależy na co sobie można pozwolić... ja na swojej
"machinie" niestety nie mogę szaleć z ustawieniami :/

Nie wszystkie mody zwiększają jakość grafiki, czy interfejsu... są takie, które po prostu dodają
przedmioty i miejsca... te polecam każdemu ;)



Niewiem jakis torrent na googlach moj sprzet to:

Amd Athlon 64 3000+
1 gb ram cl .3.2 . 400 mhz Patriota
Geforce 6800GS 256/256

Ale chyba go nie bende uzywac bo po co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Wejdź sobie na oficjalne forum Obka... tam jest cała gałąź forum dotycząca modów, warto sobie czegoś poszukać i wszystko jest elegancko opisane, razem ze screenami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2006 o 22:20, Monastor napisał:


Wejdź sobie na oficjalne forum Obka... tam jest cała gałąź forum dotycząca modów, warto sobie
czegoś poszukać i wszystko jest elegancko opisane, razem ze screenami ;)


Aha a na jakie detale moge liczyc w obku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2006 o 22:45, SD4HJ napisał:

Aha a na jakie detale moge liczyc w obku?

miedzy srednimi a wysokimi (bez anizo i AA blizej wysokich)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować