Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Dnia 09.07.2006 o 15:42, SD4HJ napisał:

Jejku ale wy tu pomocni, niewiem jak sciagna to sposlzczenie powie mi ktos wkoncu??

ze stronki
http://www.cenega.pl/pliki.php?Typ=2&Lit=E
tylko jest mały proglem tak dużo ludzi scąga te spolszczenie że
wątpie ze ci się uda
od dnia: 2006-07-07 Pobrano: 23357
masz marne sanse !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2006 o 15:56, IMPERATOR1990 napisał:

> Jejku ale wy tu pomocni, niewiem jak sciagna to sposlzczenie powie mi ktos wkoncu??
ze stronki
http://www.cenega.pl/pliki.php?Typ=2&Lit=E
tylko jest mały proglem tak dużo ludzi scąga te spolszczenie że
wątpie ze ci się uda
od dnia: 2006-07-07 Pobrano: 23357
masz marne sanse !


no to moze dlatego wlasnie mi sie nie chce sciagnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy miał ktoś problem z wywalaniem się Obliviona na pulpit?Nawet nie muszę grać.Zdarza się , że jeszcze zanim wczytam grę będąc w menu , to już wypadam na pulpit.Próbowałem na różnych ustawieniach , raz już grę przeinstalowałem i nie pomogło.Może ktoś już walczył z tym problemem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inny problem - Oblivion wykonał nieprawdiłową operację i nastąpi jego zamknięcie, zdarza sie to bardzo sporadycznie, ale wkurza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy to ja jestem taki dobry (najtrudniejszy poziom trudności) bo przeszedłem Arenę mając 1 poziom czy ta gra jest taka łatwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2006 o 19:48, BlackBomb napisał:

Mam pytanie czy to ja jestem taki dobry (najtrudniejszy poziom trudności) bo przeszedłem Arenę
mając 1 poziom czy ta gra jest taka łatwa?


potwory, ludzie - zastosowanu tutaj tzw skalowanie - czyli dopasowują się do twojego poziomu ;) Poza tym zawsze mozesz zwiekszyc poziom trudnosci lub dla utrudnienia nie uzywac skladnikow leczniczych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy posiada ktoś już polską wersję Obliviona?? I czy jest dobrze zlokalizowana?? I jeszcze jedno pytanie czy warto kupić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2006 o 19:48, BlackBomb napisał:

Mam pytanie czy to ja jestem taki dobry (najtrudniejszy poziom trudności) bo przeszedłem Arenę
mając 1 poziom czy ta gra jest taka łatwa?

Niby jak to przesedłeś i dostałeś tytuł Grand Champion
na pierwszym poziomie ?
niech zgadne :
1-Miałeś ścęscie
2-Nie aktywowałeś poziomuw
3-Aktywowałeś jakieś przesadzone Mody
4-Uzyłeś koduw
5-miałeś najlepszą zbroje i miecz
6-???
?-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2006 o 20:02, BlackBomb napisał:

A możesz mi powiedzieć gdzie zdobyć jakieś dobre uzbrojenie? (zdobyć nie kupić)

Najlepsze magiczne zbroje i miecze najlepiej szukać w
Świątyniach,Jaskiniach,Głęboko pod ziemią <tam są najlepsze
niestety niewiem gdze one są bo utwarzają się losowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2006 o 21:41, sylka30 napisał:

oblivion gra jest super ale ma zawielkie wymagania grafika jest super no ale przy gothicu nie
ma szans


brawo za składną wypowiedź ;) Ciekawe ostatnie słowa zdania " grafika jest super no ale przy gothicu nie ma szans " Hmm doprawdy grafika z Gothica jest o wiele lepsza ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2006 o 21:41, sylka30 napisał:

oblivion gra jest super ale ma zawielkie wymagania grafika jest super no ale przy gothicu nie
ma szans


Nie wiem czy Gothic az tak zdeklasuje Obliviona pod wzgledem grafiki. A zauwaz, ze Oblivion juz jest od kwietnia na rynku, a Gothic MA sie pojawic dopiero we wrzesniu. A cos mi sie zdaje, ze nie ujrzymy go we wrzesniu... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos moze z Was taki problem w Oblivionie: Jak chce sie teleportowac do Kvatch, to wywala mnie do Windowsa i informuje o bledzie, za kazdym razem jak to probuje zrobic. Wychrzania sie takze przy wczytywaniu sejwow czasami. Czy u kogos tez cos takiego ma miejsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2006 o 21:53, Quatre napisał:

Ma ktos moze z Was taki problem w Oblivionie: Jak chce sie teleportowac do Kvatch, to wywala
mnie do Windowsa i informuje o bledzie, za kazdym razem jak to probuje zrobic. Wychrzania sie
takze przy wczytywaniu sejwow czasami. Czy u kogos tez cos takiego ma miejsce?

Mnie wywala do Windowsa w całkiem dowolnych momentach i bez komunikatów.Przeinstaluję Obliviona i zobaczę co dalej.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2006 o 22:55, KrzychW napisał:

Mnie wywala do Windowsa w całkiem dowolnych momentach i bez komunikatów.Przeinstaluję Obliviona
i zobaczę co dalej.:-(


Ja raczej przeinstaluje Windowsa :) Z nim sa zawsze problemy, a ostatnio sporo gier mi sie zwiesza, wiec to chyba jedyne rozwiazanie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak przejść zadanie od Molag Bala ? dowiedziałem się że ten człowiek którego mam zabić tą przeklętą bronią mieszka w domu, w lesie i odwiedza codziennie grób swojej żony, ale nie wiem jak mam go sprowokować do ataku.

Teraz potrzebuje pomocy do zadania od Sheogoratha dowiedziałem się że mogę zwabić szczury gotując ser, ale jak mam to zrobić i gdzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co gram w Obliviona 2 dni, nie wiem ile ty grasz ale na Arenie nie można użwywać własnych zbroi. Miałem miecz zadający obrażenia 6. Zawsze gram bez kodów i nie lubie modów, nawet jak gra mi się totalnie znudzi. Szczęscia nie miałem, kolega wyżej mi napisał że przeciwnicy dopasowują się poziomem trudności do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2006 o 03:14, Patryk R napisał:

Wie ktoś jak przejść zadanie od Molag Bala ?

obok grobu wyrzucasz przekleta bron przed nim na ziemie, uderzasz go i... czekasz

Dnia 10.07.2006 o 03:14, Patryk R napisał:

Teraz potrzebuje pomocy do zadania od Sheogoratha dowiedziałem się że mogę zwabić szczury gotując
ser, ale jak mam to zrobić i gdzie ?

hm, jedno z nielicznych zadan w grze wymagajacych odrobinki myslenia, a ty chcesz sie go pozbawic? :>
ser jest w knajpie, natomiast nie pisz, ze nie zauwazyles kociolka po srodku wioski? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować