Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Dnia 25.02.2006 o 10:25, Andreal napisał:

A czy wiecie, że Oblivion wypadł z planu wydawniczego Cenegi?
Właśnie przed chwilką sprawdzałem.

Jak to wypadł? Szukałeś dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2006 o 11:52, Andreal napisał:

Wypadł tak, że go nie ma :( , ale popatrz na to http://ultima.pl/itemnfo.php?id=3690 :))

W sumie nie wiadomo , co o tym myśleć , bo w sklepach internetowych Oblivion wystawiony był już w tamtym roku.Jeżeli Cenega zdjęła grę ze swojej strony , to w marcową premierę można mocno wątpić , bo gdyby dalej miała ją wydawać to na stronie podaliby datę.Jeżeli ma być inny wydawca , to chyba byłaby jakaś informacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci szczerze, że mogło być gorzej: spójrz np. tutaj http://www.ultima.pl/itemnfo.php?id=3160 nie ma jak polskie realia. Ciekawe ile będzie trzeba zapłacić za edycje kolekcjonerską na x360 (zakładając oczywiście, że zostanie zamówiona przez rodzimy sklep internetowy:P)

Andreal-> dzięki za link, rzadko wchodzę na www tego sklepu, mogłem przeoczyć a tak już mam swoją kopie zaklepaną:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2006 o 12:21, Monastor napisał:

Bardzo fajna edycja... pudełko, moneta, przewodnik, bonusowa płytka...
Niestety drogie to niemiłosiernie :/


Ściągnięcie tego z USA to wydatek rzędu 200 zł... Zresztą tyle kosztują Edycje Kolekcjonerskie. Muszą się wyróżniać nie tylko dodatkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2006 o 13:16, shinian napisał:

Powiem ci szczerze, że mogło być gorzej: spójrz np. tutaj http://www.ultima.pl/itemnfo.php?id=3160
nie ma jak polskie realia.


Tylko, że gry na konsole zawsze kosztowały i będą kosztować po 300 złotych... Tak samo było z PS2 na początku, a zwłaszcza z Nintendo Game Cube

Za to 200 zł jest horrendalną ceną za grę na PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2006 o 13:20, Arclight napisał:

Ściągnięcie tego z USA to wydatek rzędu 200 zł... Zresztą tyle kosztują Edycje Kolekcjonerskie.
Muszą się wyróżniać nie tylko dodatkami.

Taka edycja kolekcjonerska HoMM5 kosztuje po naliczeniu zniżki 120 zł... tam zaś ze zniżką jest 180

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2006 o 13:21, Monastor napisał:

Taka edycja kolekcjonerska HoMM5 kosztuje po naliczeniu zniżki 120 zł... tam zaś ze zniżką
jest 180


Ale EK HoMM5 jest po polsku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ups, wycofuje sie... na Adamantytowej Wiezy twierdza, ze bedzie po prostu wersja kolekcjonerska.

Ciekawe, czy znowu Cenega wytnie taki numer jak z San Andreas. Jesli tak, to oznaczaloby to, ze wbrew szyderstwom pomysl sprzedania tej "Limitowanej Eydcji Specjalnej" byl oplacalny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to ten przypadek nie był akurat wewnętrzną dyrektywą Cenegi a jedynie odgórnym pomysłem Take2. Pozatym jeżeli ktoś był wybitnie cierpliwy mógł poczekać te kilka miesięcy i zakupić tą wersje już po obniżce cen (teraz cena wynosi około 120 zł):P

BTW: Kto jest zagranicznym producentem Oblivion''a? Mam nadzieje, że nie Take2:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzecz jest skomplikowana. Gre wydaje Take 2, robi Bethesda, ale jest jeszcze tajemniczy byt posredniczacy w postaci studia "2K games", o ktorym nic nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musze cię rozczarować.Take Two już dawno nie ma.Przemianowało się na 2K Games.Więc jest to jedna i ta sama firma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2006 o 15:21, YahooPL napisał:

Musze cię rozczarować.Take Two już dawno nie ma.Przemianowało się na 2K Games.Więc jest to jedna i ta sama firma :)

Take2 nadal istnieje i na nic sie nie przemianowalo :> po prostu 2K Games to oddzial zajmujacy sie grami zalozony w zeszlym roku i bedacy wlasnoscia koncernu Take 2 :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2006 o 15:21, YahooPL napisał:

Musze cię rozczarować.Take Two już dawno nie ma.Przemianowało się na 2K Games.Więc jest to
jedna i ta sama firma :)

Po pierwsze, nie wiem czemu "rozczarowac", bo nie mam w stosunku do tej firmy zadnych (pozytywnych ani negatywnych) uczuc. Ale niewazne.
Po drugie: roznica miedzy Take2 i 2K Games jest taka, jak miedzy rodzajem a gatunkiem. Obejrzyj strone http://www.take2games.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2006 o 16:55, trollf napisał:

> Musze cię rozczarować.Take Two już dawno nie ma.Przemianowało się na 2K Games.Więc jest
to jedna i ta sama firma :)
Take2 nadal istnieje i na nic sie nie przemianowalo :> po prostu 2K Games to oddzial zajmujacy
sie grami zalozony w zeszlym roku i bedacy wlasnoscia koncernu Take 2 :>


Jak tak to soryy.Coś mi się wydawało, że się przemianowało, ale mniejsza z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej jak gra wyamga procek 3k to jak mam sempona 64 2600 powinno byc ok no nie? te wymagania juz sa coraz bradziej przesadne:/ a tak wogule ciekawe czy poprawia syte ruchu w obvilionie bo w morrowindzie postac porusza sie dosc sztywno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować