Zaloguj się, aby obserwować  
CzystyZysk

KFC czy McDonald's? Dyskusja

810 postów w tym temacie

Dnia 23.09.2007 o 09:31, Union Pacific napisał:

A w Krośnie też nie ma?


szczerze: nie będę jechał do krosna tylko na twistera bez przesady, a w Zakopcu ostatnimi laty jestem często (jak na mnie często - zaznaczam :p), więc po prostu przy okazji idę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 09:34, Smola999 napisał:

ja tam wole McDonald ponieważ w KFC nigdy nie bylem :]

Ty nie wolisz bo wole to jest wybor wybieram to z tych dwoch bo wole jedzenie tam a nie tutaj ;]
Ty jestes skazany na MC ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 09:37, WolfClub napisał:

Ty jestes skazany na MC ;]


tak, jak ja... Powiedzmy nie skazaniom na jakiś fast food - chcemy mieć wybór! Jak już się zatruwamy czy co takim żarciem to przynajmniej żebyś my wiedzieli, którym się zatruwamy!!! ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko taką jedną rzecz zauważyłem... Ja jestem osobą, która jest wyczulona na to czy potrawa jest ostra, nawet momentami za bardzo (tzn. dla każdego jest łagodna, a dla mnie ostra) i ostatnio, jak byłem w KFC, coś tam zamówiłem (nie pamiętam już) i się mnie pyta Pani, czy łagodne, czy ostre, mówię: "łagodne", a było okropnie ostre - pomyłka, czy moja fobia? Zresztą, jak byłem 1 raz to też dostałem okropnie ostrego Twistera, potem już tak nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 razy tak miałem że jak poprosiłem łagodne (chyba kubełek) to było tak ostre że litr pepsi kupiłem...a jak wziąłem ostry to ledwo wyrobiłem..więc łagodny to taki sotry..chodzi o to że łagodniejszy ostry od ostrego ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 09:45, Baluk25 napisał:

2 razy tak miałem że jak poprosiłem łagodne (chyba kubełek) to było tak ostre że litr pepsi
kupiłem...a jak wziąłem ostry to ledwo wyrobiłem..więc łagodny to taki sotry..chodzi o to że
łagodniejszy ostry od ostrego ;]

Ale zakreciles ;]
Co do ostrosci to kazdy kawalek kurczaka jest przyprawiony pieprzem.
I co napisales jest jako taka prawda;]
Lagodny to taki ostrawty
a Ostry to niebo w gebie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 09:48, WolfClub napisał:

I co napisales jest jako taka prawda;]
Lagodny to taki ostrawty
a Ostry to niebo w gebie ^^


no czyli to co myślałem, ale i tak, jak nie lubię ostrego żarcia (choć są wyjątki :p) tak tam i tak jem z przyjemnością :p Pomijam fakt, że kupuje litr pepsi, ale jem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak litr pepsi ale jaka smaczna ta pepsi jest jak sie gasi ogien buchajacy z paszczy ^^
Ale tak naprawde to jest swietne uczucie jak cie pali z nosa juz leci oczy lzawia a ty nadal jesz ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też popieram że masowiec..raz zamówiłem 2 chessburgery to dostałem bigmaca i hamburgera... (hamburgera oddałem a o big macu sie nie dowiedzieli ;])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować