Zaloguj się, aby obserwować  
CzystyZysk

KFC czy McDonald's? Dyskusja

810 postów w tym temacie

Dnia 23.09.2007 o 09:50, Union Pacific napisał:

Popieram, popieram w 110%. McDonald to tani masowiec, a KFC ma klase :)

Co do masowca sie zgadzam bo kotlety oni maja mrozone i wogule a kfc masz kurczaka swierzutkiego prosto z ubojni pierci z kurczaka albo skrzydelka i nozki prawda jest taka ze w kfc kurczak nie lezy dluzej niz jeden dzien w chlodni bo pieknie schodzi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 09:54, Union Pacific napisał:

Poza tym zauważyłem, że w KFC zatrudniają ładną kadrę :D W McDonaldzie obsługa wygląda, jakby
całe życie żywiła się daniami z McDonalda. oO

HEHE w W Rumi na zachod od gdyni masz taka kadre ^^ a chociaz czesc ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ani 1, ani 2, w McDonaldsie tylko czasami shake''a kupię, ale to raz na kilka miesięcy, raz na jakiś czas zjem na spróbowanie w KFC lub Mc jakis nowy wynalazek, w stylu Kurrito (czy jak cię to nazywało), albo coś w tym stylu, ogólnie nie jadam w tych sieciach, jedyny tolerowany i w miarę lubiany przeze mnei fast food to taki mały turecki lokal w moim mieście. Ogólnie żarcia w fast foodach nie polecam, odrobinę dłużej możn zrobić w domu obiad z mrożonek warzywnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zinger?Nigdy tego nie jadłem...też lubię Shake ale moi koledzy się boją tego wypić jak się dowiedzieli co się działo w poznaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 10:18, Baluk25 napisał:

Zinger?Nigdy tego nie jadłem...też lubię Shake ale moi koledzy się boją tego wypić jak się
dowiedzieli co się działo w poznaniu...


Znaczy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 10:18, Baluk25 napisał:

Zinger?Nigdy tego nie jadłem...też lubię Shake ale moi koledzy się boją tego wypić jak się
dowiedzieli co się działo w poznaniu...

ZInger to taki hamburger z ostrzejszym mięskiem- Polecam. Zjadlem po raz pierwszy w Londynie (wiecie, jak sprawdzac smak, to u najlepszych) i od tej pory co jakis czas idę do KFC (150 metrow od mojego domu) i konsumuje z usmiechem na ustach.A w kwestii shake''ow... z pizza w Sphinxie ponoc bylo to samo, ale ludzie jakos ja jedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 10:25, Baluk25 napisał:

O tej pizzy nie słyszałem ;/ ale to moi koledzy się boją ja raczej nie...:P


Do odwaznych swiat nalezy
A tak wogule na cos trzeba umrzec ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 10:21, Baluk25 napisał:

Tak a weź sobie znajdź składniki tego kurczaka i tego chleba..albo zrób sobie to samo w domu
i zobaczysz różnice :)

Bo w domu to możesz sobie zrobić dokłądnie tak jak ty lubisz, a nie tak jak ktoś opracował recepturę, no chyba, że w domu masz młyn, pole i małą piekarnię i sam robisz chleb od podstaw, wtedy respekt :P. Ludzie się nasłuchają jakichś bzdur i później gadają, sam nie lubię sieci McD., ale jest to ogromna sieć, która dba o swój wizerunek, zwłaszcza po tym jak zaczęto promowac zdrową żywność, więc nie mogą sobei pozwolić na robienie, nie wiem, hamburgera z psa i budy :P, jestem pewien, że w każdej restauracji McD. jest wprowadzony HACCP, wszystko przechodzi kontrolę jakości a kontrole Sanepidu także się zdarzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ofc, że KFC :P Wszystkie kombinacje kurczaka z tej "restauracji" są k3wl i pr4w ;]

Osobiście nic do Maca nie mam, ale jak wszyscy narzekają to chyba coś w tym musi być, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 10:36, Nertis napisał:

Nie lubie Mc i KFC ,ale wole Mc (,bo w Białymstoku nawet nie ma KFC....co za wiocha :P).

Nastepne miasto bez KFC lol!! ;]
Gdańsk ma 5x KFC w Gdyni jest jeden Sopot tez jeden ^^
Jak dobrze jest byc Gdańszczaninem ;]!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 10:36, Nertis napisał:

Nie lubie Mc i KFC ,ale wole Mc (,bo w Białymstoku nawet nie ma KFC....co za wiocha :P).


Aha, cos typu "Fiat 126p jest lepszy od Ferrari F40, bo nie mam F40". -.- Jak można porównywac coś, czego się nie zna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować