Zaloguj się, aby obserwować  
CzystyZysk

KFC czy McDonald's? Dyskusja

810 postów w tym temacie

Na mnie żarcie (taka nazwa najlepiej pasuje) z McDonalda działa jak środki na przeczyszczenie. Zawsze jak wróce z tej "restauracji" to okupuje łazienke przez dłuższy czas, ale teraz już tam nie chodzę i bardzo się z tego cieszę. A co do KFC to jedzenie w tym fast foodzie jest o niebo lepsze niż w McDonaldzie. A tak wogóle to w KFC za podobną cenę jaką płaci się McD można się najeść bo kiedy w McD płacę 20 zł to płacę za jakąś przekąskę z jeżli ja się chce tam najeść to musze wybulić 40zł a w KFC za około 2 dychy to można się najeść. A tak wogóle to ja już wole iść do Sphinxa albo innej restauracji i zjeść coś porządnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 10:25, Baluk25 napisał:

Domyśl się..


Erton

O tej pizzy nie słyszałem ;/ ale to moi koledzy się boją ja raczej nie...:P



Chyba juz wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 10:41, WolfClub napisał:

Nastepne miasto bez KFC lol!! ;]
Gdańsk ma 5x KFC w Gdyni jest jeden Sopot tez jeden ^^
Jak dobrze jest byc Gdańszczaninem ;]!!!


Z tego wynika ,że Białystok to wielka "wiocha" :P. Ostatnio jeszcze mnie wkurzyło ,że jak powiedziałem przy trzech nauczycielach ,że Białystok to "wiocha" ,wysłąli mnie do psychologa. A co do KFC chyba w najbliższym czasie mieli robić ,ale coś w to nie wierze :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i smak jest no w miarę dobry..ale za to ile chemii...Jak to kiedyś powiedziała moja pani od polaka ...w produktach z mac donalda można znaleźć układ okresowy pierwiastków ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 08:56, Matias20 napisał:

> > KFC rządzi. Jeśli tylko cenicie sobie bardziej jakość niż niską cenę, to KFC jest
najlepszym
>
> > wyborem. Kurczaczki są po prostu znakomite. I jeszcze ta wspaniała marynata i panierka.

> Mmmm...
> > Dla ludzi lubiących oszczędzać polecam kurczaka zrobionego własnoręcznie z panierką
i
> marynatą
> > z allegro. Sprzedają tam dobrą panierkę z marynatą sprowadzaną ze stanów. Warto spróbować.

>
> hehe też tak myśle:)) KFC wymiata a McD jest dla 5 latków którzy wolą dostać jakąś tandetną

> zabawke niż dobrze zjeść.. oba to fastfoody ale jakoś w kfc lepiej ''wchodzi'' a tak
aprop
> mam pzepisy na dania :))))
Mógłbyś podać??

daj mi e-maila to ci wyśle bo na forum .... lepiej nie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że KFC!!! Dla mnie te "dania" z Maca to padlina, a nie jedzenie. A w KFC mam super pyszne jedzonko i przynajmniej idzie się nim najeść i co z tego że drożej? Cóż za jakość się płaci. A jeśli chodzi o smak to KFC jest mistrzem, dla mnie w Macu wszystko smakuje tak samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...jak już muszę jeść tu albo tu,to z dwojga złego wole KFC...przynajmniej trochę mniej nafaszerowane chemią...ale jak już mam coś jeść to wolę do włoskiej albo na jakieś sushi :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To weź sobie kubełek ;] tak ogólnie to lepiej się najeść za 20 zł bez chemii i super smak

niż za 9 zł pełno chemii i taki sam smak cały czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lubie takie niezdrowe zarcie ;) (nie, nie jestem gruby)
Ale KFC lepsze - zdrowsze (zawsze cos :p), no i Zinger > Bigmac imo. Mc ma lepsze frytki jednakze, no i przesadzaja z wymyslaniem ciagle tych nowych kanapek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować