Zaloguj się, aby obserwować  
CzystyZysk

KFC czy McDonald's? Dyskusja

810 postów w tym temacie

Dnia 08.07.2007 o 10:06, slaweglewicz napisał:

> Słyszałem, że do Polski ponownie wchodzi Burger King
Wiesz moze kiedy dokladnie wchodzi?:P bede tylko i wylacznie tam jadal;P

Pierwszy lokal w warszawskich Złotych Tarasach otwarty został 3 maja 2007 roku. Pod koniec 2007 roku Burger King otworzy restaurację w Galerii Legnickiej we Wrocławiu. W tym roku ruszy łącznie siedem resturacji Burger King. W Warszawie przy al. Krakowskiej 61 (przy centrum Handlowym Okęcie) powstaje pierwszy Burger King typu drive-through.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Burger_King

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale najbardziej mnie rozbawiła reklama w mcdonaldzie "100% wołowiny w naszych produktach" czy coś w tym rodzaju xD jak juz cos to w lodach pewnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

McDonald''s. Często w przerwach między zajęciami się tam razem z towarzystwem stołuję, może nie jest najtaniej, ale żarcie jest w miarę smaczne i zapychające. W sam raz żeby przeżyć do końca zajęć i zjeść w domu obiad. KFC jest za daleko, zresztą żarcie stamtąd nie smakuje mi tak bardzo jak to z McDonalda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak McDonald''s. Po prostu jest bardziej dostępny i łatwiej go znaleźć gdzieś "po drodze". Zdaje mi się, że lokali KFC jest mniej...albo po prostu nie ma ich tam gdzie ja szukam. A jedzenie jest jednakowo smaczne, więc o moim wyborze decyduje tylko i wyłącznie dostępność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie KFC. Nie dość, żęsprzedająpyszne skrzydełka z kurczaków, które sądobrze przyprawione, to jeszcze co rusz wprowadzającośnowego- teraz nawet wprowadzili jakieśtam jedzonko. Jest nawet reklama w telewizji:)
A MC Donald?- jest zbyt przereklamowany i jedzenie tam to koniec życia portfela. Panuje tam ogromna drożyzna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 21:09, mroczny mrok napisał:

teraz nawet wprowadzili jakieśtam jedzonko.



Hmm... a co ? Do tej pory to nie było tam nic do jedzenia? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 21:04, ufo344 napisał:

Ja tam wole MC Donald

A daj powody, bo w KFC dają lepsze Twistery, nóżki od kurczaka, pychotka, a MC, bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jak większość tutaj piszących wolę McDonald''a, ponieważ mają tam lepsze jedzenie i większy wybór. Najbardziej smakuje mi tam McChicken z Coca-Colą i frytkami. Dobry jest też Wiesmack z shake i również z frytkami, które są podstawowym daniem w McDonaldzie.
Wybieram go również, ponieważ restauracje te są rozmieszczone po całej Polsce i świecie (chodzi mi o liczbę tych restauracji)
Pozdrawiam wszystkich fanów fast-foodów z McDonalda {:-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 21:12, Rga napisał:

> Ja tam wole MC Donald
A daj powody, bo w KFC dają lepsze Twistery, nóżki od kurczaka, pychotka, a MC, bleee

Po pierwsze uwielbiam tą firmę, po drugie moim zdaniem wszystko jest smaczniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eeee tam wolę od tego wszystkiego Burger King, ale jak nie mówimy o nim to wole KFC, bo w MC jest tam o wiele drożej i mięso jest ohydne, Longery są pyszne i Twistery tym bardziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam wyrobionego zdania. Lubię Longery w KFC (które swoją drogą wcale nie są długie) i cheeseburgery w McDonaldzie (które są tanie, ale też małe). I w jednym i w drugim przypadku musiałbym zakupić wiele (co najmniej 5 lub 6) sztuk takiej bułki, by się najeść. Z kolei frytki w McDonaldzie są bardzo smaczne (chociaż drogie w stosunku do ich ilości).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic z tych rzeczy, jak już to Fresh Point (mało znane... ale pycha :) ) -> świeże kanapki, z pieca, samemu sie wybiera skłądniki, robią na naszych oczach i na serio pyszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować