Zaloguj się, aby obserwować  
CzystyZysk

KFC czy McDonald's? Dyskusja

810 postów w tym temacie

Przypomniała mi sie ciekawa historia odnośnie tych 2 restauracji. Wycieczka szkolna, przejazdem przez Wrocek, Panorama i na miasto. 2h, prawie cały autokar (czyli 30 z 40. osób) zwaliło sie do McDonalda, ktoś kupił paragon na kibel i wchodzili na ten sam świstek po kolei. Też mnie cisnęło, ale nie odwaliło tak, żeby ta stać. 400m dalej - KFC. Puste. WC za darmo. Skorzystałem, kupiłem Twistera i minąłem szczęśliwy tego nieszczęsnego McD:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolałam kiedyś McDonald. A teraz to szczerze powiedziawszy wolę KFC... bo mają smaczniejsze herbaty i większe :P i wolę takiego Longera niż Chessburgera (cena ta sama) tak na marginesie to mi chodzi głównie o to, gdy wybieram takie knajpki) by zjeść i wypić szybko i tanio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raz w życiu jadłem w KFC, a resztę w McD. Jednak wolę KFC, chociaż, że zawsze jak wejdę do McD wydaję góra 20 zł, a w KFC starałem sie oszczędzać, a tu bęc! 35 zł ;|

Jedzenie z McD nie jest takie złe, ale jak ostatnio jadłem w McD tortillę curry - ponoć miała być ostrzejsza niż zwykła, a tu łagodna jak...

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja woel KFC bo tam jest jedzenie lepszej jakości niż w mcdonaldzie(mój brat cioteczny mówi że gościu kiedyś znalazł kawałęk papieru toaletowego w jedzeniu ale to chyba nieprawda) , ale w mcdonaldzie jest taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KFC rządzi. Jeśli tylko cenicie sobie bardziej jakość niż niską cenę, to KFC jest najlepszym wyborem. Kurczaczki są po prostu znakomite. I jeszcze ta wspaniała marynata i panierka. Mmmm... Dla ludzi lubiących oszczędzać polecam kurczaka zrobionego własnoręcznie z panierką i marynatą z allegro. Sprzedają tam dobrą panierkę z marynatą sprowadzaną ze stanów. Warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 08:30, Matias20 napisał:

KFC rządzi. Jeśli tylko cenicie sobie bardziej jakość niż niską cenę, to KFC jest najlepszym
wyborem. Kurczaczki są po prostu znakomite. I jeszcze ta wspaniała marynata i panierka. Mmmm...
Dla ludzi lubiących oszczędzać polecam kurczaka zrobionego własnoręcznie z panierką i marynatą
z allegro. Sprzedają tam dobrą panierkę z marynatą sprowadzaną ze stanów. Warto spróbować.

hehe też tak myśle:)) KFC wymiata a McD jest dla 5 latków którzy wolą dostać jakąś tandetną zabawke niż dobrze zjeść.. oba to fastfoody ale jakoś w kfc lepiej ''wchodzi'' a tak aprop mam pzepisy na dania :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm. Szczerze to obydwa miejsca lubię. Wiem że nie zdrowe itp, no ale mnie smakuje ;-)
Ulubiona potrawa w McDonalds to shake i kurczaczki, a w KFC Qurrito :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak ja uwielbiam KFC (pracowalem tam jako kucharz przez 3 miechy i moge powiedziec ze wszystko jest naprawde swieze) Polecam
Co do maca to tez niezle ale nigdy tam nie robilem wiec nie znam procesu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 08:43, Tokix napisał:

> KFC rządzi. Jeśli tylko cenicie sobie bardziej jakość niż niską cenę, to KFC jest najlepszym

> wyborem. Kurczaczki są po prostu znakomite. I jeszcze ta wspaniała marynata i panierka.
Mmmm...
> Dla ludzi lubiących oszczędzać polecam kurczaka zrobionego własnoręcznie z panierką i
marynatą
> z allegro. Sprzedają tam dobrą panierkę z marynatą sprowadzaną ze stanów. Warto spróbować.

hehe też tak myśle:)) KFC wymiata a McD jest dla 5 latków którzy wolą dostać jakąś tandetną
zabawke niż dobrze zjeść.. oba to fastfoody ale jakoś w kfc lepiej ''wchodzi'' a tak aprop
mam pzepisy na dania :))))

Mógłbyś podać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 08:49, WolfClub napisał:

Powiem tak ja uwielbiam KFC (pracowalem tam jako kucharz przez 3 miechy i moge powiedziec ze
wszystko jest naprawde swieze) Polecam


A jak sprawa wygląda z robieniem Twisterów?... bo to moja ulubiona pozycja w KFC, no i chyba fastfood-ów w ogóle, zakładając że od czasu do czasu lubię zapodać takie "tortury" mojej wątrobie ;-)
Zdradź trochę szczegółów... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też widziałem...fuuj a z resztą może w KFC jest drożej ale wole zapłacić 20 zł i się najeść dobrym i w miarę nie zatrutym jedzeniem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 09:06, Baluk25 napisał:

Też widziałem...fuuj a z resztą może w KFC jest drożej ale wole zapłacić 20 zł i się najeść
dobrym i w miarę nie zatrutym jedzeniem ;]


Dokładnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 09:03, GearHead napisał:

> Powiem tak ja uwielbiam KFC (pracowalem tam jako kucharz przez 3 miechy i moge powiedziec
ze
> wszystko jest naprawde swieze) Polecam

A jak sprawa wygląda z robieniem Twisterów?... bo to moja ulubiona pozycja w KFC, no i chyba
fastfood-ów w ogóle, zakładając że od czasu do czasu lubię zapodać takie "tortury" mojej wątrobie
;-)
Zdradź trochę szczegółów... ;)

Ok ;]
Kurczak w marynacie lezy jeden dzien w chlodni potem idzie do panierki dalej smazony kilka minut w glebokim tluszczu
Dalej masz tortille ciasto placek smarowny sosem na to 2-3 kawalki kurczaka salata oraz reszta zawijane i podawane.
Aha kazde danie nie moze lezec dluzej na wystawie niz 20 minut potem jest wyzucane dla jasnosci
Twister proste i dobre i nie jest niezdrowe bo tak samo mozna powiedziec o schabowym lub frytkach robionych w domu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wole McDonald bo jestem na niego skazany... W Rzeszowie nie ma KFC, a wielka szkoda, bo co jadę do Zakopca to pierwsze co robię to biegnę do KFC na Twistera i na prawdę jeśli chodzi o jakość to KFC rządzi. McDonald to takie typowe śmieciożarcie, ale nie powiem takie frytki to cudo. Wiem, że niezdrowe itp. itd. ale czasami człowiek musi sobie zjeść coś takiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować